Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Hrajte opravdu odkudkoliv. To je novinka PlayStation Portal

ELVIA-PRO
Hrajte opravdu odkudkoliv. To je novinka PlayStation Portal

Po PlaySation VR Sony uvádí na trh další rozšíření systému PlayStation 5 - Vzdálený přehrávač PlayStation Portal

Vzdálený přehrávač PlayStation Portal, dříve s kódovým označením Projekt Q nebo Projekt Quantum, poskytuje fanouškům nové možnosti, jak si užít svoji knihovnu her PlayStation. Představte si bezdrátový ovladač DualSense rozpůlený uprostřed LCD displejem s vysokým rozlišením, který streamuje obsah vašeho domácího zařízení. PlayStaion Portal přináší zážitek z PS5 až do vaší ruky, ať jste kdekoliv.
Ovladač obsahuje všechny klíčové funkce bezdrátového ovladače DualSense, včetně adaptivních triggerů a haptické zpětné vazby a navíc živý, 8“ FullHD LCD displej s rozlišením 1080p při 60 snímcích za sekundu.

Není to jen evoluce PlayStation Portable nebo PlayStation Vita, ale zcela nový druh.

PlayStation Portal není klasický handheld jako PlayStation Portable nebo PlayStation Vita. PlayStation Portal je přenosné zobrazovací zařízení, na které si budete streamovat pomocí funkce Remote Play své hry přímo z vašeho výkonného PlayStationu 5. Streamovat můžete kdykoliv a kdekoli, kde máte dostatečně silné připojení, zatímco váš PlayStation 5 je zapnutý nebo v režimu spánku. Nejste tedy omezeni pouze vlastní domácí sítí. Jako minimální je udávána rychlost připojení 5 Mb/s, pro lepší zážitek z hraní se doporučuje 15 Mb/s.

PlayStation Portal je určen ke streamování obsahu z vašeho PlayStationu 5, budete si na něm tak moci zahrát všechny PS5 hry kromě těch pro virtuální realitu. Hra však bude muset být nainstalována na vašem PlayStationu 5. Vzhledem k tomu, že opravdu veškerý obsah bude streamován do zařízení z PS5, bude i uživatelské rozhraní včetně české lokalizace stejné, jako na vaší domácí konzoli PlayStation 5.

Z portů najdete na horní straně ovladače konektor UCB-C pro nabíjení a 3,5mm jack na připojení drátových sluchátek. Bezdrátová sluchátka půjdou připojit pomocí nové technologie PlayStation Link. Tato nová technologie umožňuje bezdrátovým sluchátkům Pulse Explore a náhlavní soupravě Pulse Elite dosáhnout bezeztrátového zvuku s nízkou latencí. Technologie však bude zpřístupněna i dalším  výrobcům a lze tedy předpokládat, že v průběhu času bude nabídka sluchátek větší.

PlayStation Pulse Elite a Pulse Explore

Spolu s PlayStation Portal bude Sony nabízet také dva modely sluchátek určených speciálně pro zařízení PlayStation - Pulse Elite a Pulse Explore. Oba modely budou nabízet bezztrátový přenos díky technologii PlayStation Link.

PlayStation Pulse Explore earbuds jsou nová bezdrátová sluchátka do uší, která budou poskytovat prvotřídní zvukový zážitek v malém provedení. Budou vybavena duálními mikrofony s podporou aktivního potlačení šumu vylepšeného umělou inteligencí a dokáží filtrovat zvuky na pozadí. Budou dodávána  s nabíjecím pouzdrem.

Nový headset PlayStation Pulse Elite bude disponovat zatahovacím mikrofonem a schopností potlačení šumu vylepšenou umělou inteligencí, stejně jako jejich menší sourozenec. Reprodukce by měla být na nejvyšší úrovni, výrobce dokonce slibuje "zážitek z poslechu na úrovni audiofilů" díky speciálním zvukovým měničům.  Náhlavní souprava bude dodáván s nabíjecím stojanem, který umožní pohodlné nabíjení a skladování.

"... a kdy už to bude ???..."

Prodej PlayStation Portal bude dle předběžných informací zahájen 15. listopadu 2023 na vybraných trzích a za cenu cca 219,99 euro. Cenu v českých korunách ani dostupnost v ČR bohužel v této chvíli neznáme.
Předpokládané ceny jsou u Pulse Elite cca 149,99 euro a u Pulse Explore 219,99 euro. Datum uvedení na trh ani české ceny zatím nebyly zveřejněny.

*informace převzaty z www.playstation.com. V době uvedení do prodeje může dojít k jejich změnám.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Skvělá komunikace a příjemný přístup! Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace