Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Kabel optický Samsung VG-SOCR15/XC, pro TV 2019

"Neviditelné propojení", QLED 4K, Délka 15m Pouze pro QLED 2019 (série Q85, Q90, Q900 a Q950) s úhlopříčkou 55"-65'' a Frame TV 2021 s úhlopříčkou 43"-75"
Prodej ukončen
Zobrazit podobné zboží z kategorie
Katalogové číslo: Z02880
Kód výrobce: VG-SOCR15/XC

Síla minimalismuŘešení 2019 Samsung One Invisible Connection pro QLED televizory minimalizuje nepořádek použitím jediného kabelu pro připojení TV k ostatním zdrojům, včetně hlavního napájecího kabelu. Výsledkem je nerušený design se schovanými televizními kabely, který harmonicky zapadne do vašeho domova. Zažijte kouzlo minimalistického interiéru.


Vytvořte si více místa v interiéruPřipojte vaše zařízení do One Connect Box prostřednictvím 15m "neviditelného" kabelu One Invisible Connection, aby zbytečně nerušily vzhled vašeho domova. Nejenže osvobodíte obývací pokoj od zamotaných kabelů, ale získáte také více místa.


Řešení One Connect BoxOdteď můžete všechna vaše zařízení spojit a skrýt na jednom místě. Shromážděte všechny kabely do jednotky One Connect Box a přizpůsobte svůj prostor vašemu vkusu.


Splyne s vaším domovemRozlučte se s nevzhledně zamotanými kabely. Schovejte všechna připojení vašich zařízení pomocí One Invisible Connection a váš prostor už nikdy nebude jako předtím.


Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace