Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Kabelová herní náhlavní souprava Sony INZONE H3 (MDR-G300W)

Technologie 360 Spatial Sound pro hraní umožňující přesné odhalování soupeřů, Měkké polstrování hlavového mostu a náušníky z příjemného nylonu, Raménkový mikrofon pro bezproblémovou komunikaci s týmem, Snadné ovládání pomocí několika ovládacích tlačítek, Přizpůsobitelná nastavení pomocí počítačového softwaru INZONE Hub
Na objednávku
ks
1 989 Kč
Katalogové číslo: Z04115
Kód výrobce: MDRG300W.CE7
Okamžitý Cashback 400 Kč i Cena po Cashbacku 1 589 Kč

Mohlo by Vás zajímat

Novinka Novinka
Bezdrátová herní náhlavní souprava Sony INZONE H5 (WH-G500W), bílá

Bezdrátová herní náhlavní souprava Sony INZONE H5…

Okamžitý Cashback 200 Kč i
Precizní odhalování protivníků pomocí technologie 360 Spatial Sound pro hraní, Možnosti bezdrátového poslechu a poslechu přes kabel, Plynulá komunikace s týmem díky obousměrnému raménkovému mikrofonu a technologii zvýraznění hlasu založené na umělé inteligenci, Hrajte pohodlně celé hodiny díky lehkému provedení s hmotností pouhých 260 g a minimálnímu bočnímu tlaku, Výdrž baterie 28 hodin
3 489 Kč
Novinka Novinka
Bezdrátová herní náhlavní souprava Sony INZONE H5 (WH-G500B), černá

Bezdrátová herní náhlavní souprava Sony INZONE H5…

Okamžitý Cashback 200 Kč i
Precizní odhalování protivníků pomocí technologie 360 Spatial Sound pro hraní, Možnosti bezdrátového poslechu a poslechu přes kabel, Plynulá komunikace s týmem díky obousměrnému raménkovému mikrofonu a technologii zvýraznění hlasu založené na umělé inteligenci, Hrajte pohodlně celé hodiny díky lehkému provedení s hmotností pouhých 260 g a minimálnímu bočnímu tlaku, Výdrž baterie 28 hodin
3 489 Kč

Reagujte jako první díky preciznímu odhalování cílůUslyšíte je dříve, než vás oni uvidí. S technologií 360 Spatial Sound pro hraní a naší osvědčenou hardwarovou technologií dokážete odhalit, kde a jak daleko jsou vaši soupeři. Ani hráči, kteří se skrývají ve stínu nebo za zdmi a překážkami, nezůstanou ukryti dlouho.


Objevte technologii 360 Spatial Sound pro hraníNaše technologie 360 Spatial Sound pro hraní, která se aktivuje prostřednictvím počítačového softwaru INZONE Hub, zahrnuje nový virtualizátor pro hraní. Ten dokáže převést dvoukanálové stereofonní zvukové signály na prostorový zvuk se 7.1 kanály: tak, jak tvůrci zamýšleli. V neposlední řadě si také můžete díky aplikaci pro smartphone 360 Spatial Sound Personalizer vychutnat zvukový zážitek optimalizovaný přesně podle tvaru vašich uší – pro hraní skutečně přizpůsobené na míru.


Pokročilé technologie zajišťují optimalizaci akustikyNaši náhlavní soupravu INZONE H3 jsme navrhli s cílem přenést do reality zvukovou stopu vašich her. Symetrická akustická struktura s flexibilitou umožňující pohodlné nošení na hlavách různých tvarů a velikostí posouvá kvalitu zvuku a přesnost prostorové lokalizace.

Kanály na krytu soupravy INZONE H3 optimalizují reprodukci zvuku s nízkými frekvencemi a zajišťují silné basy, díky kterým zní hluboké zvuky neuvěřitelně skutečně. Zaposlouchejte se do děje a plně se ponořte do herního světa kolem sebe.


Pro hodiny pohodlného hraníNáhlavní soupravu INZONE H3 jsme vytvořili pro mimořádné pohodlí i během velmi dlouhého hraní. Je navržena tak, aby byla při nasazení bezpečně usazena a stabilní, s minimálním tlakem po stranách. S takovouto náhlavní soupravou se můžete pustit do akce trvající mnoho hodin.

Široký, měkce polstrovaný hlavový most rovnoměrně rozkládá hmotnost na hlavě, a zajišťuje tak pohodlí i při dlouhodobém nošení.


Těsně přiléhají kolem ušíTvar náušníků z měkkého nylonu byl vytvořen s cílem minimalizovat tlak na uši díky optimálnímu kontaktu po stranách hlavy. Toto provedení z mimořádně pohodlného materiálu bylo vytvořeno tak, aby bylo stabilní a izolovalo zvuk.


Veďte svůj tým k vítězství díky zřetelné komunikaciBuďte rozhodným velitelem mise se srozumitelnou komunikací. Flexibilní sklopný raménkový mikrofon s funkcí ztlumení vám zajišťuje pohodlnou komunikaci se členy týmu při hře.


Certifikace DiscordMáte jistotu, že náhlavní souprava bude správně fungovat s hlasovými, textovými a video komunikačními službami tak, abyste mohli při hraní mluvit s přáteli.


Jednoduchý oválný design pro snadné ovládáníNaše náhlavní souprava INZONE H3 je opatřena ergonomicky tvarovanými ovládacími tlačítky a prvky, díky kterým lze snadno měnit funkce a upravovat nastavení během hry. Ovladač hlasitosti je plasticky tvarovaný, což usnadňuje použití, a připojení kabelů je velmi odolné. Můžete se tak bez starostí plně oddat hraní.


Přizpůsobte si své hraníPomocí našeho počítačového softwaru INZONE Hub si vlastním nastavením celé řady operací můžete funkce náhlavní soupravy INZONE H3, například nejrůznější nastavení zvuku a hardwaru, přizpůsobit podle svých požadavků. Zvukové frekvence lze přesně doladit pomocí funkce ekvalizéru v souladu s potřebami konkrétní hry tak, abyste dosáhli větší čistoty podání a pohlcujícího zážitku.


Obsah baleníPo otevření obalu náhlavní soupravy H3 najdete USB AUDIO BOX.Parametry

Provedení Cirkumaurální (přes uši)
Uložení Uzavřená, dynamická
Určení Přes hlavu
Frekvenční rozsah 10 Hz až 20 000 Hz (JEITA), režim okolního zvuku 100 Hz–8 000 Hz
Impedance 35 ohmů (1 kHz)
Mikrofon Sklopný
Citlivost 92 dB/W
Velikost měniče 40 mm, kulatý typ (hlasová cívka CCAW), Neodym magnet
Přenos signálu Kabel 1,2 m
Funkce Technolgie 360 SPATIAL SOUND pro hraní
Hmotnost 299 g bez kabelu
Barva Bílá
Obsah balení USB Audio box, referenční příručka

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jsou to profesionálové na AV techniku, není co vytknout.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace