Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Mikrosystém Philips TAM-6805/10, DAB+, internetové rádio

Výprodej Výprodej
Mikrosystém s vestavěnými reproduktory o výkonu 50 W, FM a DAB+ rádio s 90 předvolbami, rozhraní IN anténní vstup, jack 3,5 mm vstup a USB, rozhraní OUT sluchátkový výstup, kompatibilní s Bluetooth a WiFi, podpora streamovacích služeb Spotify, CD přehrávač, USB slot, automatické ladění a dálkové ovládání
Skladem
ks
5 990 Kč
Katalogové číslo: Z01943

Philips TAM6805/10Mikrosystém Philips TAM6805/10 neposlouží jen jako stylový bytový doplněk, ale zejména vám umožní po těžkém dni zrelaxovat při poslechu vaší oblíbené muziky. Pokud se ptáte na reproduktory, jsou integrované v konstrukci minisystému. Pokud hovoříme o jejich výkon, ten je 50 W. Tuner si hravě poradí s příjmem FM a DAB+. Díky displeji máte možnost získat podrobné údaje o přehrávané skladbě. Zapojení dalších zařízení do tohoto modelu umožní vstup anténní vstup, jack 3,5 mm vstup a usb, na výstupu pak najdete sluchátkový výstup. Patříte-li k milovníkům bezdrátového připojení, tak vás výrobce potěší. U minisystému Philips oceníte podporu služeb jako Spotify. Tyto a ještě další možnosti přehrávání získáte díky technologii Bluetooth a WiFi. K poslechu vaší oblíbené muziky můžete využít vestavěný USB port. Je schopný přehrát i písničky z CD. Dálkové ovládání zaručí pohodlné přepínání nebo zesilování skladeb odkudkoliv z místnosti. K nalezení správného poslechu oceníte u minisystému funkci automatického ladění.


Parametry

Funkce Bluetooth (A2DP,AVRCP) ,Wi-Fi, Spotify Connect, FM tuner, DAB/DAB+ tuner, hodiny, budík
Výstupní výkon 50 W
Funkce tuneru DAB, DAB+, FM tuner, paměť na stanice 20x DAB, 20x FM, 40x pro internetové rádio/podcast,10x Spotify
Přehrávač disků Přehrává CD, CD-R, CD-RW (Audio CD, MP3, WMA), USB
Připojení k síti Wi-Fi (802.11 a/b/g/n)
Reproduktory Konstrukce Bass Reflex
Barva Černá
Konektory 3,5 jack audio IN, výstup na sluchátka, USB
Rozměry a hmotnost 420 × 140 × 262 mm

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace