Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Mobilní telefon Sony Xperia 1 III, fialový

6,5” displej CinemaWide 4K HDR OLED s poměrem stran 21 : 9, 120 Hz, Mobilní platforma Qualcomm® Snapdragon™ 888, Optický teleobjektiv až 105 mm, Automatické zaostření na oči lidí a zvířat v reálném čase, Sledování v reálném čase
Prodej ukončen
Zobrazit podobné zboží z kategorie
Katalogové číslo: Z02997
Kód výrobce: XQBC52C2V.EEAC

Více než rychlostXperia1III má stejně jako její předchůdce vysokou rychlost automatického ostření a navíc novou optiku s dosahem až 105 mm. Přičtěte úchvatný displej 4K HDR OLED s frekvencí 120 Hz a výjimečnou kvalitu zvuku a hraní, a máte smartphone, který předčí vaše očekávání.


Dopřejte si úchvatnou rychlost při všem, co dělátePři používání smartphonu Xperia-1III hraje ústřední roli rychlost – od podmanivého displeje 4K HDR OLED s rychlou obnovovací frekvencí 120 Hz až po fotoaparát se třemi objektivy, který nabízí rychlé automatické ostření i při focení na větší vzdálenosti pomocí teleobjektivu.


Pro fotografy


Profesionální technologie z fotoaparátů AlphaNa vývoji smartphonu Xperia 1 III se podíleli inženýři odpovědní za nejnovější řadu aparátů Alpha 9, která se vyznačuje prvotřídním automatickým ostřením, a svými podněty přispěli také profesionální fotografové, kteří pomohli technologie vyladit tak, aby při fotografování poskytovaly dokonalé možnosti a výsledky. Mezi klíčové funkce patří rychlé automatické ostření ve všech třech fotoaparátech spolu s technologií sledování objektu v reálném čase umožňující pořizovat ostré snímky pohybujících se objektů.


Vynikající kvalita ZEISS ve vašem smartphonu XperiaOptické členy ZEISS jsou kalibrované speciálně pro smartphony Xperia. Vrstva ZEISS T* redukuje světelné odrazy a přispívá k jedinečnému vykreslení a kontrastu.


Čtyři všestranné objektivy otvírají cestu vaší kreativitěRozšiřte své kreativní možnosti o trojitý fotoaparát se čtyřmi všestrannými objektivy a rychlým a přesným automatickým ostřením. Průběžné automatické ostření s použitím snímačů s duálním ostřením PDAF zajišťuje trvalé zaostření na pohybující se objekt a jedinečný systém teleobjektivů Sony podporuje rychlé automatické ostření, a to i při větší ohniskové vzdálenosti.


Bleskově rychlé ostření, dokonce i na velkou vzdálenostOptický teleobjektiv s ohniskovou vzdáleností až 105 mm a rychlým automatickým ostřením umožňuje zachytit pohybující se objekty dokonce i ve velké vzdálenosti. Zásadní je, že dvě ohniskové vzdálenosti jsou součástí jednoho modulu teleobjektivu, včetně snímačů s duálním ostřením PDAF. Rychlého zaostření při přepínání mezi ohniskovými vzdálenostmi 70 mm a 105mm je dosaženo tím, že jednotky fokální čočky a čočky automatického ostření pracují současně.


Spousta příležitostí vyjádřit vaši kreativituXperia 1 III nabízí čtyři všestranné objektivy, a proto můžete snadno pořizovat nejrozmanitější záběry.


Sledování objektu v reálném čase udržuje zaostření na rychle se pohybující objektyTeď budete mít jistotu, že i ty pohybující se objekty, které představují největší výzvu, budou neustále dokonale zaostřené. Sledování objektu v reálném čase využívá umělou inteligenci a snímač 3D iToF pro měření vzdálenosti, a proto dokáže přesně detekovat a zaostřit objekt a pak jej sledovat, dokonce i když se na okamžik dostane mimo záběr. Objekt jednoduše určíte tak, že se ho na displeji smartphonu Xperia 1 III dotknete.


Sériovým snímáním při 20 sn./s s automatickým ostřením a expozicí zachytíte i to, co dříve zachytit nešloDíky kontinuálnímu sekvenčnímu snímání s rychlostí až 20 sn./s, automatickému ostření a automatické expozici můžete zachytit bezpočet okamžiků v několika sekundách.


Propočet průběžného automatického ostření a expozice až 60x za sekunduXperia 1 III průběžně propočítává automatické ostření a expozici, a to až 60krát za sekundu. A díky novým algoritmům, které se starají o výkon a přesnost automatického ostření, získáte jasné a zaostřené záběry, i když budete fotit scény plné rychlého pohybu.


Sekvenční snímání s nižším šumem obrazuPoužíváte kontinuální snímání při slabém osvětlení? Smartphone Xperia 1 III využívá procesor BIONZ X pro mobilní zařízení, a dokáže tak v režimu sekvenčního snímání při slabém osvětlení vytvářet snímky s nižším šumem než jeho předchůdce.


Vyzkoušejte si automatické ostření na oči v reálném čase při focení lidí i zvířatAutomatické ostření na oči v reálném čase vám umožní pořizovat ohromující portréty, ať fotografujete osoby, nebo zvířata. I když bude váš objekt v pohybu nebo bude mít jedno oko zakryté, zachytíte nezapomenutelné záběry nabité energií a výrazem.


Skvělé fotky i při nedostatečném osvětleníXperia 1 III má větší snímač obrazu, který zachycuje více světla, a procesor BIONZ X pro mobilní telefony, jenž vám zaručí vynikající výsledky bez ohledu na světelné podmínky.


Získejte čistší obsah z většího snímačeNáš 1/1,7" obrazový snímač Exmor RS má větší pixely, které zachycují více světla. Výsledkem je kvalitnější obraz.


Lepší citlivost světla s BIONZ X pro mobilní technologieProcesor BIONZ X pro mobilní zařízení má unikátní algoritmus vyvinutý společností Sony, který zaručuje vyšší citlivost na světlo a méně šumu.


Rychlé automatické ostření se snímačem 3D iToFSmartphone Xperia 1 III je vybaven 12Mpx snímačem, který nabízí rychlost čtení až třikrát vyšší než fotoaparáty ve smartphonech s vyšším počtem megapixelů, a snímačem 3D iToF, který okamžitě vypočítá vzdálenost mezi fotoaparátem a snímaným objektem. Výsledkem je rychlé a přesné automatické zaostření v každé situaci.


Kreativita bez omezeníKdyž chcete pořídit speciální záběr nebo docílit určitého efektu, manuální režim vám umožňuje vyladit nastavení tak, aby odpovídala vašim potřebám. Stejně jako u profesionálního fotoaparátu můžete upravit citlivost ISO, rychlost závěrky, vyvážení bílé barvy a další parametry.


Profesionální úpravyXperia 1 III vám umožňuje fotit ve formátu RAW, což znamená, že k dispozici máte veškerá původní obrazová data. Na rozdíl od komprimovaných obrazových souborů JPEG tak při editaci a zpracování snímků máte nad konečnými výsledky naprostou kontrolu.


Pro naprosté pohodlíNový základní režim poskytuje rychlý přístup k široké škále snadno použitelných fotografických funkcí, mezi které patří dotykové tlačítko závěrky, orientace na výšku, efekt rozostření (bokeh), panorama a další.


Speciální tlačítko závěrkyStejně jako profesionální fotoaparát má Xperia 1 III speciální ergonomické tlačítko závěrky, jehož použitelnost zvyšuje reliéfní povrchová úprava.


Digitální zoom bez dopadu na kvalitu obrazuNa rozdíl od konvenčního digitálního zoomu, který snižuje kvalitu obrazu, má Xperia 1 III nový zoom pro zlepšení rozlišení s využitím umělé inteligence. Technologie Sony zpracovává snímky pomocí umělé inteligence a obnovuje v nich detaily a ostrost.


Vytváření efektu rozostření (bokehu) v základním režimuXperia 1 III umožňuje snadno pořizovat úchvatné snímky s uměleckými efekty rozostření (bokehu), a přidává tak do fotografování další úroveň kreativity.


Zaznamenávání plynulého a stabilního videaSmartphone Xperia 1 III je vybaven nejnovější verzí optického stabilizátoru obrazu SteadyShot s funkcí FlawlessEye, který spojí zvýšenou rychlost čtení snímače obrazu s originálním algoritmem společnosti Sony a zajistí optickou stabilizaci obrazu. Výsledkem je nesmírně plynulý, neroztřesený videozáznam.


Ovládání fotoaparátu Alpha pomocí vašeho smartphonu XperiaXperia 1 III je perfektním společníkem pro fotoaparáty Sony Alpha. Poslouží jako samostatný displej i jako dálkové ovládání, které s použitím aplikace Imaging Edge Mobile umožňuje upravovat nastavení a pořizovat fotografie bezdrátově.


Vyladěné vyvážení bílé barvy pro dokonalé výsledkyDisplej podporuje profesionální reprodukci barev, takže barvy vidíte přesně tak, jak jste je zamýšleli a vyfotografovali. Umožňuje také kalibrovat teplotu barev na základě standardu D50 nebo D55, které jsou oba vhodné pro kontrolu tisku na papíru.


Pro milovníky filmů


Ponořte se do obrazu na displeji HDR OLED s rozlišením 4K a obnovovací frekvencí 120 HzSmartphone Xperia 1 III se může pochlubit úchvatným displejem HDR OLED s rozlišením 4K a obnovovací frekvencí 120 Hz, a nabízí tak dokonalý požitek z obrazu. A protože na 6,5“ displeji CinemaWide s poměrem stran 21 : 9 neruší žádné výřezy, nikdy nebylo snazší ponořit se do oblíbených filmů nebo televizních pořadů.


Reprodukce barev na profesionální úrovniRežim Creator využívající technologii CineAlta poskytuje nebývalou přesnost barev. Využívá teď speciálně kalibrovaný bílý bod D65 a odpovídá reprodukci barev na profesionálních barevných monitorech Sony používaných v produkcích předních hollywoodských studií. Svou oblíbenou zábavu si proto můžete užívat přesně tak, jak tvůrci obsahu zamýšleli.


Obsah reprodukovaný přesně tak, jak jeho tvůrci zamýšleliPro své oblíbené aplikace, které používáte pro prohlížení obsahu, teď můžete jako výchozí předem nastavit Režim Creator využívající technologii CineAlta. Ve svých oblíbených televizních pořadech a filmech pak uvidíte barvy přesně tak, jak tvůrci obsahu zamýšleli.


Plynulejší přechody barevXperia 1 III má displej ekvivalentní 10bitovým barvám (8 bitů s 2bitovým vyhlazováním), který dokáže zobrazit širokou škálu barev bez pruhů.


Displej profesionální kvalityDíky vysokému kontrastnímu poměru 1 000 000 : 1 dokáže Xperia 1 III zobrazit hlubší černé tóny a současně přirozenější barvy. Speciální kalibrace bílého bodu D65 zvyšuje přesnost a displej také podporuje profesionální standardy reprodukce barev s širokým barevným prostorem ITU-R BT.2020 a také DCI-P3 se světelným zdrojem D65.


Všechno co sledujete, převedené blíže k dokonalostiEngine X1 pro mobilní zařízení aplikuje remasterovací technologii BRAVIA HDR na vše, co sledujete. Dokonce i streamovaný obsah bude mít větší kontrast, vyšší jas a hlubší barvy.


Zvuk Dolby Atmos vyladěný ve spolupráci se Sony Pictures EntertainmentSledovat film se zvukem, který zajišťuje technologie Dolby Atmos, je strhující zážitek. Zvuk je v prostoru všude okolo vás. Zvuk Dolby Atmos vyladěný ve spolupráci se Sony Pictures Entertainment můžete teď poslouchat ve sluchátkách nebo přes plnohodnotné stereofonní reproduktory.


Mimořádně plynulé posouvání obrazuDíky obnovovací frekvenci 120 Hz nabízí displej při procházení internetu nebo nabídek mimořádně plynulé posouvání obrazu a přechody mezi zobrazeními.


Pro mobilní hráče


Širší zobrazení. Výhoda pro vás.Smartphone Xperia 1 III je vybaven displejem CinemaWide 21 : 910, a poskytuje vám tak mnohem širší zobrazení akce. To během soubojů zblízka představuje významnou výhodu.


Plynulý pohyb díky frekvenci 120 HzDisplej s nativní obnovovací frekvencí 120 Hz čistě zobrazuje rychle se pohybující objekty, a umožňuje tak skutečně hladkou hru.


Akce bez jakéhokoli rozostřeníTechnologie pro redukci rozmazání pohybu 240 Hz aktualizuje obraz na displeji s neuvěřitelnou frekvencí 240krát za sekundu a reprodukuje tak akci bez jakéhokoli rozostření.


Udržujte maximální výkon pomocí vlastních nastavení displejeXperia 1 III umožňuje upravit vyvážení bílé barvy, a proto akci uvidíte zřetelněji a snáz spatříte své protivníky. Je také šetrnější pro váš zrak, a můžete tak hrát déle bez namáhání očí.


Udeřte ve tmě jako prvníDíky nesmírně užitečné nové herní funkci zvýšení gamma je snazší uvidět protivníka ve tmě. Zvýrazní detaily obrazu v tmavých oblastech a upozorní tak na vaše nepřátele, aniž by přeexponovala světlé plochy na obrazovce. Můžete je tak zasáhnout, než oni zasáhnou vás.


Pojistěte si, že uslyšíte své protivníky přicházetEkvalizér zvuku umožňuje zvýraznit zvuky jako kroky a výstřely, takže uslyšíte, že se vaši protivníci blíží, a budete reagovat dříve než oni.


Zřetelnější komunikace pro váš týmV týmových hrách je dobrá komunikace zásadní. Proto má Xperia 1 III mikrofon s optimalizací pro hlasové ovládání, který omezuje hluk na pozadí podle zvoleného typu náhlavní soupravy. Se spoluhráči se tak navzájem dobře a čistě slyšíte.


Prakticky žádná latence zvuku při hraníPřes 3,5mm sluchátkový konektor připojíte svou oblíbenou herní náhlavní soupravu, takže si ve hře můžete vychutnat zvuk a komunikovat prakticky bez jakékoli latence zvuku.


Přesné a rychlé pohybyXperia 1 III podporuje rychlost snímání dotyku 240 Hz, což je čtyřikrát více než u předchozího modelu – to znamená, že co se týče přesnosti ovládání, probíhá akce přesně tak, jak chcete. Prostřednictvím rychlé dotykové odezvy přitom systém rozpozná dotyk přesně v tom správném okamžiku.


Žádné chybné pohybyKdyž všude kolem vás naplno jede akce, i ta nejmenší chyba vás může přijít draho – Xperia 1 III vám proto umožňuje zablokovat dotykovou oblast displeje, a zamezit tak chybným pohybům.


Žádné vyrušování, jen vy a vaše hraHerní režim blokuje oznámení, příchozí hovory a další případné aktivity odvádějící pozornost, abyste se mohli soustředit pouze na hru.


Najděte si ideální nastavení pro hraníVyladění výkonu, dotykové odezvy, rychlosti a snímkové frekvence vám přinese lepší zážitek a výsledky při hraní her. Můžete také zvolit režim, který prodlouží výdrž baterie, a zajistí vám tak pro hraní maximální možný čas.


Nápověda a tipy při hraníPři hraní si v užitečném bočním okně můžete vyhledávat herní tipy a videa – což je ideální v případě, že se vám nedaří dokončit určitý úkol nebo úroveň.


Nejlepší okamžiky hry vám už nikdy neuniknouBez ohledu na to, jakou hru hrajete, funkce R.T. Record (Rewind time record) automaticky předem nahrává 30 sekund záznamu ze hry. Můžete se to proto snadno vrátit a zaznamenat klíčové momenty, které vám přinesly vítězství ve hře, a pak je sdílet online.


Vysoká kvalita herních záznamů až 120 sn./sDíky vysoce kvalitnímu záznamu rychlostí až 120 sn./s teď můžete znovu prožít okamžiky vítězství v celé jejich kráse.


Přizpůsobitelná nastavení zvukuAbyste mohli lépe nahrávat průběh hry a sdílet nahrávky online, audio směšovač umožňuje samostatně nastavit hlasitost hlasu a hry, a dosáhnout tak vyváženého zvuku. Můžete také nahrávat s maximální hlasitostí, i když při hraní používáte na náhlavní soupravě nízkou hlasitost.


Uchovejte velké okamžiky jako snímky obrazovkyChcete pořídit snímek obrazovky klíčového okamžiku nebo památného vítězství? Není nic snazšího, protože Xperia 1 III dokáže zaznamenat ve 30 sekundách až 600 snímků.


Prevence přehříváníKdyž při hraní používáte nabíjecí kabel, funkce Heat Suppression Power Control napájí systémy telefonu přímo bez nabíjení baterie. To snižuje tepelnou zátěž, pomáhá udržovat herní výkon a prodlužuje životnost baterie.

[A] VYPNUTO = vysoká teplota [B] ZAPNUTO = nízká teplota


Optimalizovaný výkon pro hryXperia 1 III poskytuje ve hrách vyšší výkon díky optimalizaci s pomocí technologie Qualcomm Snapdragon Elite Gaming.


Převezměte kontrolu s ovladačem DUALSHOCKKdyž smartphone Xperia 1 III propojíte s ovladačem DUALSHOCK, užijete si na cestách ještě větší zábavu při hraní celé škály her pro Android.


Pro audiofily


3,5mm sluchátkový konektor pro nejvyšší kvalitu zvukuDíky vylepšeným materiálům a elektronickým součástkám nabízí 3,5mm sluchátkový konektor na smartphonu Xperia 1 III nejen pohodlí, ale i zvuk v kvalitě hi-fi. Omezuje se zkreslení, zejména mezi střední a vysokou hlasitostí, a realističtější zvuk tak dává vyniknout souborům, sametovým vokálům i hlubokým basům.


Vyzkoušejte zvuk ve formátu 360 Reality Audio – jako byste stáli vedle interpretaNechte se obklopit zvukem, který je tak reálný, jako kdybyste navštívili koncert nebo poslouchali umělce nahrávajícího ve studiu. Díky hudebnímu formátu 360 Reality Audio je hudba intenzivní a živá jako nikdy předtím. A se smartphonem Xperia 1 III si můžete tento zážitek dopřát přes kabelová nebo bezdrátová sluchátka nebo přes zabudované plnohodnotné stereofonní reproduktory.


Vylepšete své zážitky individuálním přizpůsobenímS vybranými sluchátky Sony a aplikací Sony | Headphones Connect si můžete vytvořit vlastní podmanivé hudební pole na základě analýzy vašeho jedinečného tvaru ucha s použitím fotoaparátu vašeho smartphonu Xperia.


Plnohodnotné stereofonní reproduktory pro mohutnější zvukV přední části smartphonu Xperia 1 III jsou zabudované plnohodnotné stereofonní reproduktory, které jsou ještě výkonnější než u předchozího modelu. Zprostředkují vám podmanivý, vysoce kvalitní zvuk, ať sledujete video, nebo přehráváte své oblíbené písničky.


Nová konstrukce reproduktorů pro zvuk bez vibracíXperia 1 III má novou strukturu reproduktorů navrženou tak, aby vylepšovala akustický tlak a současně eliminovala vibrace.


Umělá inteligence vylepší kvalitu hudbyTechnologie DSEE Ultimate dodá veškeré vaší digitální hudbě vyšší kvalitu a pomocí umělé inteligence automaticky vylepšuje frekvenční i dynamický rozsah v reálném čase. Frekvenční rozsah je vylepšován v nízko- i vysokofrekvenční části a každá skladba se tak blíží kvalitě zvuku ve vysokém rozlišení. Funkci lze použít pro kabelová i bezdrátová sluchátka, lokální soubory i streamovací služby.


Kvalita a detail v hudbě, jak je zamýšlel autorDíky zvuku ve vysokém rozlišení a bezdrátovému zvuku ve vysokém rozlišení s využitím technologie LDAC můžete poslouchat hudbu, která reprodukuje zvuk v plné šíři, s takovou dynamikou a detaily, jaké zamýšleli jeho autoři.


Pro milovníky filmů


Cinema Pro s technologií CineAlta – natáčení filmů 21:9Natáčejte filmy s podobnými parametry a barevným nastavením jako profesionálové. Zkušenosti expertů navrhujících naše filmové digitální kamery, barevné předvolby Look, poměr stran 21 : 9, rozlišení 4K HDR a snímkové frekvence 24, 25, 30 a 60 snímků za sekundu nebo 120 snímků za sekundu pro zpomalené záběry vám poskytnou všechny nástroje, které ke své tvorbě potřebujete.


Realizujte své představy s kinematickými barvamiDíky osmi různým nastavením barev dodáte svému videu náladu různých filmových stylů. Patří k nim předvolba VENICE CS inspirovaná naší profesionální kamerou VENICE CineAlta. Zajišťuje plynulou gradaci barev a mírnější nízkokontrastní křivku, která dodá záběrům klasický filmový nádech a výborně poslouží při produkci dramatizací.


Čtyři všestranné objektivy nabízejí více kreativních možnostíDíky čtyřem všestranným objektivům až do 105 mm můžete rozšířit svůj fotografický repertoár a pozvednout své snímky na novou úroveň.


Úchvatné zpomalené záběry v 4K HDR 120 sn./sVyužijte vysoce kvalitní zpomalené záběry ve formátu 4K HDR s frekvencí 120 sn./s, abyste zachytili dramatické a expresivní okamžiky.


Nahrávání čistého zvuku bez hluku větruSmartphone Xperia 1 III je vybaven naší špičkovou technologií pro separaci zvuku, která umožňuje odfiltrovat s vysokou efektivitou hluk větru.

Chytré filtrování větru [1] VYPNUTO [2] ZAPNUTO.


Ověřte si zbývající dobu záznamuSvůj pracovní postup máte lépe pod kontrolou díky tomu, že si můžete snadno ověřit, jaká je zbývající volná kapacita paměti a jakou dobu záznamu ještě máte k dispozici.


Snadný přístup k informacím o nastavení nahráváníXperia 1 III umožňuje snadno zjistit, jaké parametry byly použity pro určitý klip, a použít je v dalších projektech. Informace o parametrech jednotlivých klipů teď zahrnují rozlišení, snímkovou frekvenci, předvolbu Look, objektiv, stabilizátor, vyvážení bílé barvy, ISO, úhel a rychlost závěrky, ostření a úroveň zvuku.


Úroveň zvuku pod kontrolouV měřiči úrovně zvuku teď snáze poznáte, když zvuk překračuje maximum. Indikátor maximální úrovně přitom na displeji zůstane zobrazený po dobu 0,5 sekundy.


Snadný přístup k vašim klipům a jejich přehráváníKdyž si chcete prohlédnout a uspořádat videozáznamy, můžete k nim získat přístup a přehrát si klipy jednoduše potažením prstem.


Pro výkon


5G konektivita nové generaceXperia 1 III nabízí superrychlé připojení 5G, které umožňuje stahovat a streamovat dokonce i soubory s vysokým rozlišením.


Wi-Fi 6Technologie Wi-Fi 6 znamená lepší připojení – rychlejší a s nižší latencí. Má lepší možnosti správy pro případ, když je do stejné sítě připojeno více zařízení.


Chytrá konektivitaChytrá konektivita telefonu Xperia využívá umělou inteligenci, která pracuje s knihovnami neuronových sítí Sony, a na základě analýzy Wi-Fi signálů předvídá problémy s konektivitou, které mohou nastat v blízké budoucnosti. Smartphone Xperia 1 III vyhodnotí před připojením kvalitu dostupné sítě Wi-Fi, takže se nestane, že se napojí na síť Wi-Fi, která nefunguje. Když bude předpokládat, že kvalita Wi-Fi signálu může kolísat, použije místo toho vaše mobilní data. S telefony Xperia budete mít vždy to nejlepší možné připojení.


Vyzkoušejte si nejnovější mobilní platformu Qualcomm Snapdragon 888 5GSmartphone Xperia 1 III využívá mobilní platformu Qualcomm® Snapdragon™ 888 5G, a proto vám může poskytovat špičkové možnosti, jaké si zasloužíte. Využívejte smartphone Xperia 1 III naplno jako fotoaparát profesionální kvality, inteligentního osobního asistenta a špičkovou herní sestavu – to vše propojené díky síti 5G skutečně globální rychlostí v řádech gigabitů.


Nabití až na 50 % již za 30 minutPokud je baterie vybitá, dodávaná nabíječka XQZ-UC1 ji pomocí rychlého nabíjení může nabít až na 50 % kapacity za pouhých 30 minut.


Zdravá baterie i po třech letech používání31Naše technologie nabíjení udrží baterii déle ve formě. Funkce Ochrana baterie zabraňuje přebíjení telefonu a Adaptivní nabíjení Xperia telefon během nabíjení monitoruje a zajišťuje, aby se baterie nepřetěžovala.

1. Kapacita baterie
2. Životnost baterie
3. Normální nabíjení


Bezdrátové nabíjení a funkce Sdílení baterie pro maximální pohodlíStačí položit telefon Xperia 1 III na bezdrátovou nabíječku a baterie se rychle a snadno dobije. Díky funkci Sdílení baterie může Xperia 1 III sloužit také jako nabíjecí podložka pro jiná zařízení.


Design


Jedinečný na pohled i na dotekXperia 1 III kombinuje vysoce kvalitní materiály příjemné na dotek a výrazný, jedinečný design. Nabízí neodolatelnou kombinaci elegantního vzhledu a funkčnosti, od zadní strany z matného skla až po boční kovový rámeček.


Odolnost proti vodě a prachuPro váš větší klid má Xperia 1 III třídu ochrany IP 65/68 proti vodě a prachu.


Odolnost předevšímDisplej smartphonu Xperia 1 III používá sklo Corning Gorilla Glass Victus, které je ze všech skel Gorilla Glass zatím nejodolnější a vylepšuje ochranu před pádem i poškrábáním.


Snadný multitaskingXperia 1 III nabízí celou řadu užitečných funkcí pro práci ve více oknech a je přímo předurčena pro multitasking.Parametry

Určeno pro český trh Ano
Konstrukce Dotykový
Sítě 2G / 3G / 4G (LTE)/ 5G
Displej 6,5“ displej CinemaWide™ 21 : 9, 4K HDR OLED (3 840 × 1 644)
Procesor Mobilní platforma Qualcomm® Snapdragon™ 888 5G
Operační paměť (RAM) 12 GB
Interní paměť 256 GB
Podpora paměťových karet Ano ( microSDXC až 1 TB )
Operační systém Android 11
Snímač otisků prstů Ano
Fotoaparát zadní 1 12MPx 24mm. Světelnost objektivu F1,7, Velikost snímače 1/1,7", Širokoúhlý 82°, obrazový snímač Exmor RS™ pro mobilní zařízení
Fotoaparát zadní 2 12MPx 70mm, 105mm, Světelnost objektivu F2,3(70mm), F2,8(105mm), Velikost snímače 1/2,9", Širokoúhlý 34°(70mm), 23°(105mm), obrazový snímač Exmor RS™ pro mobilní zařízení
Fotoaparát zadní 3 12MPx 16mm, Světelnost objektivu F2,2, Velikost snímače 1/2,55", Úhel záběru 124°, obrazový snímač Exmor RS™ pro mobilní zařízení
Fotoaparát - přední 8 MP, Světelnost objektivu F2,0, Velikost snímače 1/4,0", Širokoúhlý 78°, SteadyShot
Funkce fotoaparátu Photography Pro, kvalitní objektivy ZEISS® kalibrované speciálně pro smartphone Xperia 5 III, vrstva ZEISS® T*, automatické ostření/expozice s frekvencí až 20 sn./s
Video Aplikace Cinematography Pro využívající technologii CineAlta, nahrávání videa ve formátu 4K HDR a s frekvencí 24, 25, 30 a 60 sn./s, zpomalené záběry s frekvencí 120 sn./s, OIS a EIS video, optický stabilizátor obrazu SteadyShot™
se stabilizací FlawlessEye™, SteadyShot™ s inteligentním aktivním režimem (pětiosá stabilizace), inteligentní filtr větru
Audio Dolby Atmos®, stereofonní reproduktory, Hi-Res Audio (podporované formáty: LPCM, FLAC, ALAC, DSD) LDAC, DSEE Ultimate, Stereofonní nahrávání, HD zvuk Qualcomm® aptX, 3,5mm sluchátkový konektor, 360 Reality Audio, prostorový zvuk 360 Spatial Sound
Funkce Vzdálené přehrávání obsahu z PS4, kompatibilita s ovladačem DUALSHOCK®4, vylepšení her, Dynamický vibrační systém
Odolnost Voděodolný (IPX5/IPX8), prachotěsný (IP6X), Corning® Gorilla® Glass Victus™ (vpředu), Corning® Gorilla® Glass 6 (vzadu)
SIM 2x nano SIM ( hybridní slot )
Konektivita Wi-Fi, Bluetooth® 5.2, Google Cast, NFC, USB 3.1, USB Type-C™, A-GPS, A-GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS
Senzory Akcelerometr, Čidlo okolního osvětlení, Barometr, eCompassTM, Snímač otisků prstů, Vektor natočení pro hry, Geomagnetický vektor natočení, Gyroskop, Hallův senzor, Magnetometr, Krokoměr, Detektor prudkého pohybu, Čidlo pohybu, RGBC-IR sensor
Nabíjení Adaptivní dobíjení Xperia, Ochrana baterie, režim STAMINA, Rychlé nabíjení přes USB PD (Power Delivery), bezdrátové dobíjení Qi, funkce Sdílení baterie
Rozměry 165 × 71 × 8,2 mm, 186 g
Kapacita baterie 4 500 mAh
Barevné provedení Fialová

Vhodné příslušenství

Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíjení přes USB-C až do 30 W, Kabel USB-C – USB-C, Zabudovaná ochrana proti přehřátí, Kompaktní a přenosné provedení
Paměťová karta MicroSDXC Samsung 512GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta MicroSDXC Samsung 512GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta microSD 512 GB, V balení SD adapter, Rychlost čtení až 130 MB/s,Třída: UHS-I U1 / Class 10 /U3, V30, A2, Vhodná pro natáčení a ukládání videí ve 4K, Hodí se pro použití v mobilních telefonech a tabletech, Odolnost vodě a teplotám od −25 °C až do 85 °C, Odolnost proti rentgenovému záření a magnetům
1 199 Kč
Paměťová karta MicroSDXC Samsung 256GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta MicroSDXC Samsung 256GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta microSD 256 GB, V balení SD adapter, Rychlost čtení až 130 MB/s,Třída: UHS-I U1 / Class 10 /U3, V30, A2, Vhodná pro natáčení a ukládání videí ve 4K, Hodí se pro použití v mobilních telefonech a tabletech, Odolnost vodě a teplotám od −25 °C až do 85 °C, Odolnost proti rentgenovému záření a magnetům

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Po všech stránkách super obchod. Jak komunikace, tak i okamžitá expedice zboží. Jsou báječní.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Je radost tady nakupovat - byl jsem několikrát v Hloubětíně.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace