Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Mobilní telefon Sony Xperia 10 VI 5G 8GB/128GB černý

Akční cena Akční cena Novinka Novinka
6,1" širokoúhlý displej FHD+ OLED (2520 x 1080) s poměrem stran 21:9, Jednoduchý fotoaparát pro různé scény s automatickými nastaveními pomocí umělé inteligence, Vysoká kvalita zvuku Hi-Res s kabelovými nebo bezdrátovými sluchátky (LDAC), Přední stereofonní reproduktory, Stupeň krytí proti vodě IP65/68 a sklo Corning® Gorilla® Glass Victus®, Výkonná dvoudenní výdrž baterie 5 000 mAh v lehkém těle, které padne do ruky
Dokupte si za zvýhodněnou cenu i
Skladem
+ dárek pro vás
ks
9 989 Kč
Katalogové číslo: Z04997
Kód výrobce: XQES54EUKCB.GC
Okamžitý Cashback 499 Kč i Cena po Cashbacku 9 490 Kč

Mohlo by Vás zajímat

Novinka Novinka
Sluchátka Sony ULT WEAR, černé

Sluchátka Sony ULT WEAR, černé

Okamžitý Cashback 490 Kč i
Zvuk ULT pro vyšší podporu bassů a digitální potlačení okolního hluku s technologií Dual Noise senzor pro ještě lepší odstranění okolního ruchu, Výdrž baterie až 50 hodin, Snadné telefonování v režimu handsfree a hlasový asistent s probouzením slovem, Bezdrátová svoboda s technologií Bluetooth 5.2 s kodeky LDAC, AAC a SBC a vícebodovým připojením, Podpora a dodatečné nastavení v aplikaci Sony Headphone Connect
3 980 Kč
Akční cena Akční cena
Sluchátka Sony WF-C700N, černé

Sluchátka Sony WF-C700N, černé

Bezdrátová (True wireless) sluchátka s funkcí aktivního potlačení okolního hluku, BT kodeky SBC, AAC, plus Technologie DSEE™ pro obnovu zvuku s vysokými frekvencemi, Výdrž baterie 15 h s nabíjecím pouzdrem, Rychlé nabíjení (10 minut nabíjení/ 60 min přehrávání), Odolnost vůči stříkající vodě IPX4, Ovládání pomocí aplikace Headphones connect
1 980 Kč
Novinka Novinka
Reproduktor Sony ULT FIELD 1  bezdrátový, černý

Reproduktor Sony ULT FIELD 1 bezdrátový, černý

Okamžitý Cashback 220 Kč i
Bezdrátový reproduktor se zvýšenou odolností IP67, Funkce ULT Power Sound umožní zvýraznění basové složky, Připojení Bluetooth 5.3 s dosahem cca 30 metrů v otevřeném prostoru, Možnost doladění nastavení v aplikaci Sony Music Center, Výdrž baterie až 12 hodin
2 489 Kč

Dvoudenní výdrž baterie

Díky baterii s kapacitou 5 000 mAh můžete zapomenout na nedostatek energie. Baterie smartphonu Xperia 10 VI má dost velkou kapacitu na dva dny používání. To znamená, že budete mít víc času na to, co máte rádi.

Zábava na cestách

Užívejte si zábavu, ať jste kdekoli, s našimi prvotřídními funkcemi zvuku, displeje a fotoaparátu, které všechny podporuje baterie s dlouhou výdrží.

Rychlé nabíjení

Zlepšili jsme rychlost nabíjení, takže se nemusíte obávat čekání, než se vaše baterie s dlouhou výdrží nabije.

Konstrukce odolná proti vodě a prachu

Telefon Xperia 10 VI je stvořen pro každodenní život a je vybaven krytím IP65/68 odolným vůči vodě a prachu, takže jej můžete bez obav používat, ať už máte v plánu cokoli.

Odolné sklo displeje

U smartphonu Xperia 10 VI jsou na přední i zadní straně použita skla Corning Gorilla Glass Victus, telefon je tak odolnější vůči pádu i poškrábání.

Udržování dobrého stavu baterie po delší dobu

Naše technologie nabíjení udržují dobrý stav baterie až po dobu tří let. Funkce Ochrana baterie zabraňuje přebíjení telefonu a adaptivní nabíjení Xperia monitoruje telefon během nabíjení a zajišťuje, že se baterie nebude přetěžovat.

[A] Baterie Xperia po třech letech používání
[B] Běžné baterie po třech letech používání

Jedinečný a krásný

Smartphone Xperia 10 VI byl navržen s jedinečným průhledným zadním panelem, takže je krásný na pohled a pohodlně se používá.

Lehký design

Smartphone Xperia 10 VI vyvažuje lehkou konstrukci a baterii s velkou kapacitou, což znamená, že svůj telefon můžete pohodlně používat celé hodiny, aniž byste se museli bát, že se vám vybije baterie.

Přední stereofonní reproduktory, které jsou hlasitější a čistší

Přední stereofonní reproduktory smartphonu Xperia 10 VI byly vylepšeny, aby reprodukovaly hlasitější a čistší zvuk a poskytovaly ještě více pohlcující zážitek z poslechu než model Xperia 10 V.

Používejte svá oblíbená sluchátka, ať už kabelová nebo bezdrátová

Smartphone Xperia 10 VI přirozeně podporuje nejnovější připojení Bluetooth®, ale je také vybaven vysoce kvalitním 3,5mm konektorem pro sluchátka. Spárujte svá oblíbená kabelová sluchátka s materiály a komponenty audiofilské kvality, které byly navrženy milovníky hudby pro stejné nadšence.

Upgradujte svůj zážitek z poslechu hudby

DSEE Ultimate vylepšuje kvalitu zvuku vaší digitální hudby. Procesor, pracující v reálném čase, využívá technologii umělé inteligence k obnovení zvukových nuancí a čistých vysokofrekvenčních zvuků, často ztracených v průběhu digitální komprimace. Funguje to s kabelovými i bezdrátovými sluchátky, u lokálních souborů i u streamovacích služeb.

Vychutnejte si opravdu podmanivý zvuk

Díky hudebnímu formátu 360 Reality Audio je hudba mnohem intenzivnější a živější než kdy dřív. A s telefonem Xperia 10 VI si tento zážitek můžete vychutnat prostřednicím kabelových nebo bezdrátových sluchátek.
Funkce 360 Reality Audio Upmix navíc v reálném čase přemění vaše stereofonní stopy ve zvukový zážitek, který vás dokonale obklopí. Technologie funguje s místními audio soubory a streamovacími službami.

Jasný displej pro lepší viditelnost

Můžete si užívat lepší viditelnost i v jasných podmínkách díky vysokému celkovému jasu.

Možnost použití více oken

Smartphone Xperia 10 VI má jedinečný displej s poměrem stran 21:9, který je dost velký na to, abyste mohli prohlížet dvě aplikace zároveň a provádět více činností, aniž byste cokoli promeškali.

Nové uživatelské rozhraní pro nabídku rychlého přístupu

Smartphone Xperia 10 VI představuje ovládací panel s nabídkou rychlého přístupu s novým uživatelským rozhraním. To znamená, že můžete telefon ovládat jednou rukou snadněji než kdy předtím.

Nechte se pohltit hrou

Můžete hrát hry s podporou dostatečné kapacity baterie a vysoce výkonné čipové sady v kompaktním těle.

Snímejte s automatickými nastaveními pomocí umělé inteligence

Když vidíte příležitost pořídit dobrý snímek, nechcete okamžik promeškat výběrem možností nastavení. S telefonem Xperia 10 VI zůstávají věci jednoduché – pomocí technologie detekce scény, podmínek a subjektu využívající umělou inteligenci automaticky vybírá ideální nastavení pro ten nejlepší záběr.

Přepracovaná aplikace fotoaparátu

Aplikace fotoaparátu byla přepracována pro snadnější použití, což vám umožňuje rychle přepínat režimy nebo intuitivně upravovat nastavení.

Užitečné uživatelské rozhraní pro selfie

Nové uživatelské rozhraní speciálně pro selfie pomáhá pořizovat snímky rychleji. Při používání blesku pomocí displeje zůstane náhled na displeji, abyste mohli zkontrolovat svůj záběr.

Pořiďte svou fotografii zamáváním

U většiny telefonů je obtížné u selfie stisknout spoušť bez pokažení záběru. V případě modelů Xperia stačí ukázat dlaň směrem k fotoaparátu: ten pak automaticky spustí 2sekundovou samospoušť a poskytne vám čas na přípravu záběru.

Vytvářejte neuvěřitelná videa během minuty

Vlogování nikdy nebylo jednodušší. Jednoduše vyberte své fotografie, videa, hudbu a délku videa a smartphone Xperia automaticky vytvoří video hodné influencerů.

Barvy pro změnu nálady

Můžete vyzkoušet různé filtry s barevnými efekty, vyjádřit s nimi svou kreativitu a vytěžit ještě více z každé fotografie.

Ultraširokoúhlé snímání, širokoúhlé snímání a teleobjektiv

S možností výběru ze tří různých úhlů můžete pořídit více fotografií s větší rozmanitostí, ať už zachycujete rozsáhlé krajiny nebo se chcete dostat přímo do akce.

Videozáznam bez otřesů

Optická stabilizace obrazu (OIS) se nehodí jen pro statické fotografie, ale funguje i pro video. Když natáčíte video za pohybu, jedinečná optická technologie stabilizace obrazu SteadyShot zajistí, že výsledky budou čisté a budou prosty otřesů.

Rychlejší zpracování

Mobilní platforma s procesorem Snapdragon 6 1. generace poskytuje dokonalost nad všechna očekávání a podněcuje tak dynamické zážitky ve všech ohledech. Navíc můžete rozšířit svůj dosah pomocí rozsáhlých možností připojení, zatímco každé interakci dodáváte barvu a jistotu.

Přenos obsahu ze starého zařízení iPhone nebo zařízení se systémem Android

Veškerý obsah, na kterém vám záleží, od fotografií, videí a hudby až po vaše kontakty, kalendář, historii volání a zpráv (SMS/MMS) – to vše můžete přenést ze svého starého smartphonu se systémem Android nebo iOS do nového smartphonu Xperia snadno, rychle a bezpečně.

Nejlepší pro podnikatele

Tento telefon je, jakožto smartphone s certifikací Android Enterprise Recommended, přímo předurčen pro podnikání. Bez ohledu na to, jakému oboru se věnujete, ve všech případech splňuje požadavky enterprise-grade na výkonnost, konzistentnost a zabezpečení.

Pohodlné použití eSIM a snadný přístup ke slotu pro SIM kartu

U telefonu Xperia 10 VI máte možnost výběru z více operátorů nabízejících výhodu podpory eSIM. A pokud používáte tradiční kartu SIM nebo chcete rozšířit paměť pomocí karty SD až o 1,5 TB, přístup je neuvěřitelně snadný. Přístup ke slotu karty SIM nevyžaduje žádný nástroj a přesto si telefon zachovává odolnost vůči vodě díky krytí IP65/68.

Vždy na nejrychlejší síti

Chytrá konektivita telefonu Xperia využívá umělou inteligenci, která používá knihovny neuronových sítí Sony, a na základě analýzy Wi-Fi signálů předvídá problémy s konektivitou, které mohou nastat v blízké budoucnosti. Smartphone Xperia 10 VI před připojením vyhodnotí kvalitu dostupné sítě Wi-Fi, takže se nestane, že se napojí na síť Wi-Fi, která nefunguje. Když bude předpokládat, že kvalita Wi-Fi signálu může kolísat, použije místo toho vaše mobilní data. S telefony Xperia budete mít vždy to nejlepší možné připojení.

Parametry

Určeno pro český trh Ano
Konstrukce Dotykový
Sítě 2G / 3G / 4G (LTE)/ 5G
Displej Širokoúhlý 6,1" displej s poměrem stran 21 : 9, FHD+ OLED (2520 x 1080), 60 Hz
Procesor Platforma pro mobilní zařízení Snapdragon® 6 Gen 1
Operační paměť (RAM) 8 GB
Interní paměť 128 GB
Podpora paměťových karet Ano ( microSDXC až 1,5 TB )
Operační systém Android™ 14 / 3 aktualizace OS / 4 roky bezpečnostních aktualizací
Snímač otisků prstů Ano
Fotoaparát zadní 1 48 MPx (efektivní) / 12 MPx (záznam), 1/2,0" obrazový snímač Exmor RS™ pro mobilní zařízení, F1,8, 26 mm, 80°
Fotoaparát zadní 2 8 Mpx, 1/4", F2,2, 16 mm, 120°
Fotoaparát - přední 8 Mpx, 1/4", F2,0, 26 mm, 78°
Funkce fotoaparátu Sekvence až 10 snímků za sekundu s automatickým ostřením / automatickou expozicí až 30krát za sekundu, fotografie s optickou stabilizací obrazu, LED, blesk při fotografování, světlo při fotografování, světlo při nahrávání videa, 6x hybridní zoom (se širokoúhlým 26mm objektivem),
zoom s vysokým rozlišením a umělou inteligencí, fotografie s HDR (vysoký dynamický rozsah), čtečka QR kódů, funkce nočního snímání, vzhled, panorama, rozostření (bokeh), ruční závěrka (fotografie)
Video Optická stabilizace obrazu a elektronická stabilizace obrazu videa, optický stabilizátor obrazu SteadyShot™ (hybridní optická/elektronická stabilizace obrazu videa), zpomalený pohyb (FHD, 120 sn./s), vzhled
Audio Dolby Atmos®, stereofonní reproduktory, Hi-Res Audio (podporované formáty: LPCM, FLAC, ALAC, DSD) LDAC, DSEE Ultimate, Stereofonní nahrávání, HD zvuk Qualcomm® aptX Adaptive., 3,5mm sluchátkový konektor, 360 Reality Audio Upmix
Odolnost Voděodolný (IPX5/IPX8), prachotěsný (IP6X), Sklo Corning® Gorilla® Victus
SIM nano SIM/eSIM
Konektivita Wi-Fi, Bluetooth® 5.2, Google Cast, NFC, Vysokorychlostní port USB (USB 2.0), USB Type-C™, A-GPS, A-GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS
Senzory Akcelerometr, Čidlo okolního osvětlení, Barometr, eCompassTM, Snímač otisků prstů, Vektor natočení pro hry, Geomagnetický vektor natočení, Gyroskop, Hallův senzor, Magnetometr, Krokoměr, Detektor prudkého pohybu, Čidlo pohybu, RGBC-IR sensor
Nabíjení Adaptivní dobíjení Xperia, Ochrana baterie, režim STAMINA, bezdrátové dobíjení Qi, funkce sdílení baterie, Rychlé nabíjení přes USB PD (Power Delivery)
Rozměry 155 x 68 x 8,3 mm, 164 g
Kapacita baterie 5 000 mAh
Barevné provedení Černá

Vhodné příslušenství

Paměťová karta MicroSDXC Samsung 256GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta MicroSDXC Samsung 256GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta microSD 256 GB, V balení SD adapter, Rychlost čtení až 130 MB/s,Třída: UHS-I U1 / Class 10 /U3, V30, A2, Vhodná pro natáčení a ukládání videí ve 4K, Hodí se pro použití v mobilních telefonech a tabletech, Odolnost vodě a teplotám od −25 °C až do 85 °C, Odolnost proti rentgenovému záření a magnetům
Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíjení přes USB-C až do 30 W, Kabel USB-C – USB-C, Zabudovaná ochrana proti přehřátí, Kompaktní a přenosné provedení
Folie InvisibleSHIELD, UltraHD

Folie InvisibleSHIELD, UltraHD

Odolná ochranná fólie vyrobená na míru vašemu zařízení, Fólie HD Ultra poskytne ochranu před poškrábáním a až 3x sníží riziko jeho rozbití, Fólie InvisibleShield HD Ultra obsahuje balistickou vrstvu která si poradí s nárazy, Díky Nano-Memory Technologii™ fólie sama zacelí drobné škrábance a rýhy, Po odeslaní objednávky Vás kontaktuje náš pracovník a domluví s vámi detaily, Jedná se o výrobu na zakázku, bude provedena až po uhrazení objednávky.,
Novinka Novinka
Kryt Sony XQZ-CBESB pro Xperia 10 VI, černý

Kryt Sony XQZ-CBESB pro Xperia 10 VI, černý

Okamžitý Cashback 148 Kč i
Stylový kryt se stojánkem, Podpora pro různá využití se stojánkem v obou orientacích, Použijte přiložené poutko na prst, které vám padne na ruku, nebo vlastní šňůrku na krk, Dokonalá shoda barvy a tvaru pro smartphone Xperia 10 VI, Vyroben z recyklovaného plastu SORPLAS™ s antibakteriální povrchovou úpravou

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychle odesláno, kvalitně zabaleno.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace