Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Nabíjecí podložka bezdrátová Samsung, EPP1300TWEGEU, bílá

Praktický nabíjecí stojánek s podporou Qi nabije telefon či další kompatibilní zařízení, Podporuje rychlonabíjení 7,5 W (pro iOS zařízení) a 9 W (kompatibilní s USB PD / Adaptive Fast Charging), Praktická LED dioda indikuje stav nabíjení a nabízí režim tlumení pro nerušený spánek, Díky tenkému profilu a malým rozměrům zapadne do každého interiéru, V balení nabijecí adaptér
Obvykle do týdne
ks
690 Kč
Katalogové číslo: Z01409
Kód výrobce: EP-P1300TWEGEU

Pouzdro nemusíte sundávatPouzdro můžete nechat nasazené i během nabíjení. Bezdrátová nabíječka jednoduše nabije i zařízení chráněná tenčími kryty, takže jejich nabití je stejně snadné jako položení telefonu na nabíječku.


Barevné LED světlo, které vás v noci nebude rušitTato LED dioda vás pomocí barev informuje o stavu nabíjení zařízení, zatímco v noci je utlumená, aby světlo nerušilo spánek.


V plné síle díky podpoře rychlého nabíjeníDíky až 9W rychlému nabíjení se vaše zařízení rychle vrátí na 100 %. Podložka je kompatibilní také s cestovními adaptéry PD a Adaptive Fast Charging, takže nemusíte dlouho čekat, než se vrátíte do hry.


Navržena tak, aby vyhovovala vašemu prostoruJednoduše umístěte bezdrátovou nabíječku tam, kam chcete. S tenkým, hladkým a kompaktním designem se vejde i do menších prostorů, takže je vždy snadno přístupná, když váš telefon nebo sluchátka potřebují trochu šťávy.


Nabijte svá oblíbená zařízeníBezdrátová nabíječka je kompatibilní se zařízeními Android i Apple, takže na ni můžete jednoduše umístit a nabít telefon nebo oblíbená sluchátka.Parametry

Funkce Bezdrátové rychlonabíjení (Samsung Galaxy, Apple iPhone), Qi (Galaxy Buds), Galaxy Watch
Rozhraní USB-C
Obsah balení Bezdrátová nabíječka, cestovní adaptér, USB-A na kabel Typ-C, průvodce Quick Start
Délka kabelu 1,5m
Rozměry (Š × V × H) 83,8 × 14,7 × 83,8 mm
Váha 85 g
Napětí na vstupu (max., rychlé nabíjení) 9 V
Proud na vstupu (max., rychlé nabíjení) 1,67 A

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace