Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Náš výběr: 10 nejlepších romantických filmů na Netflixu

ELVIA-PRO
Náš výběr: 10 nejlepších romantických filmů na Netflixu

Máte chuť na večer plný romantiky a vášně? Netflix má pro vás připravenou širokou škálu romantických filmů a my jsme pro vás vybrali ty nejlepší. Připravte se na ten nejintenzivnější zážitek a podívejte se na náš seznam 10 nejlepších romantických filmů na této platformě.

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003) Novinářka Andie (Kate Hudson) musí napsat článek do ženského časopisu o tom, jak ztratit kluka během 10 dnů. Seznámí se s Benjaminem (Matthew McConaughey), který se naopak vsadí, že si dokáže udržet ženu déle jak 10 dnů. Přes jejich protichůdné motivace si nakonec začínají rozumět. 

Dej mi své jméno (2017) Příběh se odehrává v Itálii 80. let, kdy se teenager Elio (Timothée Chalamet) seznámí s Olivierem (Armie Hammer), hostem jeho rodičů. I když ze začátku Elio není nadšený z přítomnosti hosta, během společně strávených chvil mezi nimi vzniká hlubší vztah. Toto romantické drama získalo nespočet ocenění a Timothée Chalamet je nejmladší herec od roku 1939, který byl nominován na Oscara.

Hříšný tanec (1987)O letních prázdninách se Baby (Jennifer Grey) seznámí s tanečníkem Johnym (Patrick Swayze). Jeho taneční partnerka Penny zjistí, že je v jiném stavu a nemůže se zúčastnit vystoupení. Johny souhlasí, že místo ní zatančí s Baby a jejich vztah brzy přeroste v lásku.
 
Notting Hill (1999) Anna Scott (Julia Roberts) je slavná herečka, která se zamiluje do majitele malého knihkupectví Williama (Hugh Grant) ve čtvrti Notting Hill. Jejich vztah však musí projít nejednou zatěžkávací zkouškou. Film je označován jako moderní pohádka pro dospělé.
 
La La Land (2016) V tomto moderním muzikálu se Mia (Emma Stone) a Sebastian (Ryan Gosling) setkávají v Los Angeles a snaží se dosáhnout svých snů. Muzikál získal mnoho ocenění a byl nominován na Oscara. 

Všem klukům, které jsem milovala (2018) Lara Jean (Lana Condor) píše dopisy všem klukům, do kterých se kdy zamilovala. Jednoho dne zjistí, že dopisy někdo rozeslal. Film je inspirován knižní předlohou a získal popularitu díky svému osvěžujícímu pohledu na teenagerství a poutavému příběhu o nalezení sebe sama či pravé lásky.

Kamarád taky rád (2011) Newyorská headhunterka Jamie (Mila Kunis) a novinář z L.A. Dylan (Justin Timberlake) se  se rozhodnou mít nezávazný sex bez jakýchkoliv citových vazeb. Nicméně, jak se jejich vztah rozvíjí, zjišťují, že to není tak jednoduché, jak si mysleli. Film je známý svými zábavnými scénami, vtipnými dialogy a charismatickými hereckými výkony od Justina Timberlakea a Milly Kunis.

Manželská historie (2019) Romantické drama vypráví příběh o rozvodu Charlieho (Adam Driver) a Nicole (Scarlett Johansson), kteří se snaží udržet si přátelské vztahy a zajistit, aby to co nejméně ovlivnilo jejich syna Henryho. Film je inspirován příběhem samotného režiséra a pyšní se několika oceněními.

Než přišla bouře (2018)Tami (Shailene Woodley) a Richard (Sam Claflin) se snaží přeplout Atlantik, ale střetnou se s nebezpečnou bouří. Snímek je inspirován skutečným příběhem Richarda Sharpa a Tami Oldham.

Zranitelná srdce (2022)Cassie (Sofia Carson) bojuje s narůstajícími finančními problémy kvůli nákladné léčbě její cukrovky. V zoufalém pokusu udržet se nad vodou se rozhodne uzavřít sňatek s profesionálním vojákem Lukem (Nicholas Galitzine). I přes jejich odlišnosti si k sobě najdou cestu.

Doufáme, že jsme vám pomohli s výběrem na dnešní večer a nezapomeňte se s námi podělit o vaše oblíbené romantické filmy na Netflixu!

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Tradiční a specializovaný SONY obchod s profesionálním personálem. Rád tam nakupuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace