Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Nejnovější prémiový smartphone Sony Xperia 5 V

ELVIA-PRO
Nejnovější prémiový smartphone Sony Xperia 5 V

V září 2023 společnost Sony představuje další prémiový model z rodiny svých smartphonů, model označený Xperia 5 V.

Přístroj je vybavený nejnovějším snímačem „Exmor T for mobile“ se speciální technologií pixelů z dvouvrstvých tranzistorů, který zachytí více světla pro dokonalou ostrost a realistické detaily každého snímku ve vysokém rozlišení. Technologie umělé inteligence optimalizuje zaostření, nastavení bílé a expozici a vytvoří výsledný snímek prakticky v profesionální kvalitě. Zároveň přístroj nabízí širokou paletu fotografických a video funkcí, jako například zpomalené záběry videa ve 4K (120 sn./s.), špičkové vykreslení bokehu pro portrétní snímky s využitím umělé inteligence (bokeh je efekt rozostřeného pozadí), technologii S-Cinetone pro perfektní tóny pleti nebo výběr barevných předvoleb „Creative Look“, které vám umožní vytvořit právě takovou náladu nebo atmosféru snímků, které dáváte přednost. Objektiv na zadní straně smartphonu umožňuje fotografovat se třemi ohniskovými vzdálenostmi (16, 24 a 48mm).
Pro zpracování pořízených snímků či záznamu a vytvoření klipů například pro sociální sítě je připravena nová aplikace „Video Creator“, která umožní produkovat kvalitní vlastní obsah i úplnému laikovi. Nástroje pro streamování vám pomohou s nastavením živého vysílání, umožní sdílení na sociálních sítích a zobrazí  základní statistiky

Ale nejen fotoaparátem právě uvedený přístroj vyniká. Skvělý je také poslech hudby díky plnohodnotným stereofonním reproduktorům se silnými a hlubokými basy na přední straně přístroje nebo zobrazení videa na výjimečném OLED displeji, který podporuje režim HDR, přizpůsobuje se prostředí a je skvěle čitelný i při vysokém venkovním jasu. Díky technologii vysoké obrazové kvality „X1™ for mobile“ z Sony TV BRAVIA® tak můžete sledovat více než 24 hodin* streamovaných nebo nahraných videí na sociálních sítích nebo vašich oblíbených pořadů. A další dobrá zpráva, tentokrát pro uživatele klasických kabelových sluchátek – Xperia 5 V si nadále zachovává klasický stereofonní 3,5mm sluchátkový konektor.

Fotografování a přehrávání hudby či streamování videí je jistě zábavné, ale nová Xperia 5 V disponuje i rozsáhlou výbavou pro opravdové hráče.
Asistenční funkce Game enhancer zpříjemňuje hraní, má nové barevné téma a i v novém modelu zachovává řadu podpůrných „herních“ funkcí, jako je zvýšení L-γ* (nízké hodnoty gamma), vyvážení bílé, zvukový ekvalizér, mikrofon s funkcí Optimise Voice chat pro křišťálově čistý hlas při chatování během hraní a funkce nahrávání obrazovky, která je užitečná při zachycování a distribuci obsahu na YouTube™. Aktivací profilu Competition pak vypnete oznámení telefonu, takže Vás při hře nebude nic vyrušovat. 
Mobilní platforma Qualcomm® Snapdragon® 8 Gen2 a další optimalizace výkonu pomocí technologie Snapdragon Elite Gaming navíc podporují stabilitu při hraní.

Výkonná baterie s kapacitou 5000mAh již jen podporuje dokonalý zážitek z používání nového přístroje. Pokročilá technologie úspory energie, výkon mobilní platformy Snapdragon® 8 Gen 2, optimalizované nabíjení včetně rychlého a bezdrátového nabíjení či vylepšený odvod tepla zajišťují dokonalou efektivitu celého přístroje. Tento prémiový smartphone tak můžete celý den používat k fotografování, sledování obsahu či přehrávání hudby a ještě vám na jeho konci zůstane dostatek energie na večer plný zábavy*.

Sklo Corning Gorilla Glass Victus 2 na přední i na zadní ploše přístroje je vysoce odolné proti poškrábání a poskytuje zvýšenou ochranu. Smartphone Xperia 5 V je také odolný proti vodě a prachu podle standardu Ip65/68. Ekology potěší využití recyklovaných materiálů jak v ochranném skle a těle pčítroje, tak obalových materiálech.
Přístroj je k dispozici ve třech barevných variantách: černé, platinově stříbrné a modré.

 

Dle předběžných informací bude nová Sony Xperia 5V v prodeji od začátku října 2023 za cenu 24.990,-

U vybraných prodejců bude po omezenou dobu nabízen s bonusem – bezdrátovými sluchátky WH-CH720N (hodnota dárku 2.990,-). Model sluchátek (dárku) se může změnit.

Spolu s novým přístrojem bude jako volitelné příslušenství možno zakoupit stylový kryt. Kryt je vybaven praktickým stojánkem, který lze umístit vertikálně i horizontálně a díky tenkému provedení a dokonale přizpůsobenému tvaru se velmi snadno drží. Samozřejmostí je provedení v odpovídajících barvách k telefonům Xperia 5 V. Kryt je částečně vyroben z recyklovaného plastu.

*Údaje o výkonu baterie se mohou lišit v závislosti na prostředí a konkrétních podmínkách používání, uvedené odhadované hodnoty vycházejí z testů s konkrétním, optimalizovaným nastavením.
* Zvýšení L-γ (nízké hodnoty gamma) znamená, že snadněji uvidíte na tmavých místech, aniž byste museli přeexponovat jasné části displeje.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jsou to profesionálové na AV techniku, není co vytknout.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace