Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Objektiv Sony G SEL-15F14G, F1,4

Katalogové číslo: Z02327
Rozlišení objektivu G s plnou clonou, které vás ohromí, Dechberoucí efekt rozostření (bokeh) při cloně F1,4, Kompaktní a lehký model pro novou úroveň svobody snímání, Pokročilé automatické ostření využívá rychlost celého těla, Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti
Není skladem
ks
21 989 Kč

Úžasný efekt rozostření širokoúhlého objektivu F1,4 GDíky vykreslování a rozostření při cloně F1,4 dokáže objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 15 mm (ekvivalent 22,5 mm pro 35mm formát full-frame) pro těla se snímačem APS-C poskytovat dynamické perspektivy. Ať už fotografujete, nebo natáčíte, výkon automatického zaostřování zajišťuje všestrannou použitelnost.


Rozlišení objektivu G s plnou clonou, které vás ohromíInovativní optická konstrukce, která zahrnuje tři asférické členy, efektivně koriguje zakřivení pole a aberaci k dosažení vynikajícího rozlišení v celém širokém zorném poli 15mm ohniskové vzdálenosti objektivu – i s plnou clonou F1,4. Jeden člen ze skla ED (s extra nízkým rozptylem) a jeden člen ze skla Super ED dále potlačují chromatickou vadu a účinně snižují zkreslení barev u obrysů.


Dechberoucí efekt rozostření (bokeh) při cloně F1,4Světelnost F1,4 objektivu umožňuje nádherný efekt bokeh, který je umocněn sférickou aberací a kruhovou clonou se 7 lamelami. Minimální zaostřovací vzdálenost 0,17 m a zvětšení 0,15x vám umožní přiblížit se k objektu a současně vytvořit rozostřené pozadí. Působivá schopnost přiblížení je výhodou jak při pořizování videí, tak při fotografování.


Kompaktní a lehký model pro novou úroveň svobody snímáníMalé rozměry tohoto objektivu jej předurčují k použití s těly se snímačem APS-C. Konstrukce, která maximalizuje výhody asférických členů a krátké vzdálenosti mezi bajonetem a rovinou snímače, přináší výkon v objektivu, který má rozměry pouhých 66,6 x 69,5 mm (2 5/8 x 2 3/4 palce) a váží jen 219 g (7,8 oz.). Tento objektiv je skvělý pro snímky krajiny, architektury, interiérů a momentek obecně.


Pokročilé automatické ostření využívá rychlost celého tělaDva lineární motory poskytují objektivu působivě rychlé automatické zaostřování a sledování při fotografování i natáčení. Automatické zaostřování a sledování jsou natolik citlivé, že lze plně využít rychlosti těla, takže i rychle nebo nepravidelně se pohybující objekty lze spolehlivě zachytit.


Výrazný nástroj pro filmařeDíky internímu mechanismu ostření, který udržuje celkovou délku objektivu při zaostřování konstantní, je tento objektiv snadno ovladatelný v širším rozsahu situací. Stálé těžiště také znamená, že vyvažování gimbalu je snazší. Malé rozměry a nízká hmotnost objektivu přinášejí také důležité výhody při manipulaci. Pokročilá optická konstrukce minimalizuje změny zorného úhlu podle ohniskové vzdálenosti a omezuje nežádoucí posuny zorného úhlu ve filmech.


Vynikající ovladatelnost a spolehlivostOstřicí kroužek je vybaven manuálním ostřením s lineární odezvou, které reaguje jako mechanické zaostřování. K dispozici je také kroužek clony pro intuitivní ovládání clony. Tlačítko aretace zaostření a přepínač režimu ostření pak nabízejí víceúčelovost ovládání ostření. A aby byla zajištěna maximální spolehlivost v náročných podmínkách, má tento objektiv konstrukci odolnou proti prachu a vlhkosti.


Parametry

Bajonet E-mount
Ohnisko (mm) 15
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 22,5
Světelnost ( F ) 1,4
Součásti objektivu (skupiny/prvky) XII.13
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 87°
APS-C Ano
Čepele clony 7
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 0,20 m (0,66 stopy) pro automatické ostření, 0,17 m (0,56 stopy) pro manuální ostření
Max. zvětšení 0,12 (automatické ostření), 0,15 (manuální ostření)
Rozměry (max. průměr x délka); mm 66,6 x 69,5 mm
Hmotnost; g 219 g
Kryt na přední objektiv ALC-F55S
Kryt zadního objektivu ALC-R1EM
Sluneční clona ALC-SH171
Pouzdro na přenášení Ano
Průměr filtru; mm 55 mm

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod. Nakupuji zde častěji a doposud jsem byl vždy spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod