Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Objektiv Sony G SEL-200600G, F5.6-6.3

Superteleobjektiv řady G se zoomem, Přímý pohon SSM pro tiché a velmi přesné ovládání ostření objektivu, Pokročilý optický design využívá asférický prvek a pět skel ED na plný rozsah zoomu, Antireflexní nanokrystalová vrstva od společnosti Sony pro zabránění odlesků a stínových obrazů, Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti
Obvykle do týdne
+ dárek pro vás
ks
50 989 Kč
Katalogové číslo: Z02333
Kód výrobce: SEL200600G.SYX

Zde si můžete zdarma zaregistrovat prodloužení zákkoné záruky o jeden rok. https://www.sony.cz/electronics/exwarrantyProzkoumejte svět se zoomem 200–600 mmSuperteleobjektiv se zoomem 200–600 mm může díky telekonvertorům 1,4x a 2,0x dosáhnout až 840 nebo 1200 mm, díky čemuž se hodí nejen do divoké přírody. Díky členům skla ED a asférickému prvku dosáhnete špičkového rozlišení napříč celým rozsahem zoomu, zatímco antireflexní nanovrstva snižuje odlesky a vícenásobný obraz. Také efekt bokeh je nádherný.
 Zoom až 600 mm, s telekonvertorem pak až 1200 mmKompatibilní s telekonvertory 1,4x a 2,0x, pro ohniskovou vzdálenost 840 nebo 1200 mm při světelnosti F13. Telekonvertory zachovávají kvalitu obrazu a výkon automatického ostření. Zoom a clona s telekonvertorem 1,4x se pohybuje v rozmezí 280–840 mm při světelnosti F8–9. Rozsahy telekonvertoru 2.0x činí 400–1200 mm při světelnosti F11–13.


Vysoké rozlišení v celém rozsahu zoomuPět členů skla ED (extra nízký rozptyl) a jeden asférický prvek v této optické konstrukci nabízejí špičkové rozlišení a kvalitu obrazu ve všech rozsazích zoomu. Asférický prvek potlačuje sférickou odchylku a zkreslení, zatímco členy skla ED minimalizují chromatickou vadu, která se může objevit při ohniskových vzdálenostech superteleobjektivu.


Rychlé a přesné automatické ostření udrží krok s objektemSystém přímého pohonu SSM (DDSSM) zaručuje výkon a přesnost, které objektiv potřebuje k rychlému a přesnému zaostření. Díky vysoké přesnosti polohování vám neunikne žádný pohyb. Dokonalého automatického zaostření dosáhne model neuvěřitelně rychle. Systém DDSSM je navíc také mimořádně tichý.


Nádherný a přirozený efekt bokeh typický pro objektivy řady GMechanismus kruhové clony s 11 lamelami vylepšuje krásný efekt bokeh, který tento objektiv vytváří, čímž umožňuje použití nízké hloubky ostrosti při snímání v ohniskových vzdálenostech teleobjektivu, abyste mohli vytvořit působivé snímky s hlubokým a jemným efektem bokeh typický pro objektivy řady G.


Vynikající ovládaní a spolehlivost v terénuVnitřní mechanismus zoomu zajistí, že se délka objektivu během zoomování nemění, což umožní stabilní a vyvážené fotografování. Přizpůsobitelná tlačítka aretace zaostření jsou umístěna na třech místech 90° od sebe a zajišťují přístup při fotografování v jakékoli pozici. Fluorový povrch na předním členu a konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti zajišťují spolehlivost v náročných prostředích.


Konfigurace objektivuDokonalá konstrukce objektivu řady G od společnosti Sony zdůrazňuje precizní rovnováhu mezi vysokým rozlišením a nádherným efektem bokeh na pozadí, který rozšíří vaše fotografické obzory.

1. Asférická čočka 
2. Sklo ED (extra nízký rozptyl)


Tabulka MTFMTF (modulační přenosová funkce) popisuje, jak dobře dokáže objektiv reprodukovat jemné detaily – měřeno jako stupeň kontrastu dosažený mezi blízkými linkami.

1. Kontrast (%)
2. Vzdálenost od optického středu čočky (mm)
3. Při 200 mm / Maximální clona
4. Při 200 mm / Clona F8
5. Při 600 mm / Maximální clona
6. Při 600 mm / Clona F8
7. Prostorová frekvence
8. 10 párů linek / mm
9. 30 párů linek / mm
10. R: Radiální hodnoty T: Tangenciální hodnoty


Ovládací prvky objektivu1. Kroužek zoomu
2. Zaostřovací kroužek
3. Tlačítko aretace zaostření
4. Stativ
5. Límcový upevňovací kroužek stativu
6. Očko na popruh
7. Přepínač režimu ostření
8. Omezení ohniskové vzdálenosti
9. Přepínač kompenzace chvění
10. Přepínač režimu kompenzace chvění
11. Značka pro nasazeníParametry

Bajonet E-mount
Ohnisko (mm) 200-600
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 300-900
Světelnost ( F ) 5,6-6,3
Zoom 3x
Úhel pohledu po připevnění ke 35mm (stupně) 12°30`–4°10`
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 8°–2°10`
Fullframe ANO
APS-C Kompatibilní
Stabilizace obrazu ANO ( Optický stabilizátor obrazu SteadyShot se 3 režimy )
Čepele clony 11
Kruhová clona ANO
Min. Clona 5,6-6,3
Max. Clona 32–36
Min. zaostření (m) 2,4
Rozměry (max. průměr x délka); mm 111,5 x 318 mm
Hmotnost; g 2115
Kryt na přední objektiv ANO ( ALC-F95S )
Kryt zadního objektivu ANO ( ALC-R1EM )
Sluneční clona ANO ( ALC-SH157 )
Pouzdro na přenášení ANO
Průměr filtru; mm 95
Dodávané příslušenství Měkké pouzdro, Popruh objektivu

Vhodné příslušenství

VF FOTO polarizační filtr PS US 95mm x 1mm

VF FOTO polarizační filtr PS US 95mm x 1mm

Kvalitní optické sklo, světelná ztráta pouze 1 EV, nejnovější nanovrstvy, 14 kvalitních antireflexních vrstev, kvalitní japonská polarizační fólie, i do nejtěžších podmínek – díky speciálně utěsněné polarizační fólii.
3 280 Kč
VF FOTO UV filtr NANO-PRO GS 95mm x 1mm

VF FOTO UV filtr NANO-PRO GS 95mm x 1mm

kvalitní optické sklo transparentnost přesahující 99,4 % nejnovější nanovrstvy 16 antireflexních vrstev designový mosazný rámeček
2 850 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace