Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Objektiv Sony G SEL-2070G, F4

Standardní rozsah zoomu od ultraširokoúhlých 20 mm do 70 mm, Dva členy AA a tři členy ze skla ED zajišťují mimořádně vysoký optický výkon, Minimalizace posunu obrazu díky snížení nežádoucí změny zorného úhlu a osového posunu při zoomování, Dva lineární motory XD pro rychlý, tichý a plynulý pohon ostření, Přizpůsobitelná tlačítka aretace zaostření a nezávislé kroužky clony pro zaostřování, zoom a clonu
Obvykle do týdne
ks
34 980 Kč
Katalogové číslo: Z02334
Kód výrobce: SEL2070G.SYX

Kompaktní, lehký objektiv se standardním zoomem od 20 do 70 mmPřináší novou definici kategorie standardního zoomu s ohniskovou vzdáleností sahající od ultraširokoúhlých 20 mm do 70 mm v pozoruhodně kompaktním a lehkém plnoformátovém objektivu s konstantní hodnotou světelnosti F4.


Nová definice standardního zoomu: ultraširokoúhlý 20–70 mmTento všestranný a vysoce výkonný objektiv s bajonetem E nabízí zoom od ultraširokoúhlých 20 až do 70 mm v kompaktním lehkém modelu, který byl zkonstruován pro nekompromisní kvalitu obrazu, výkon automatického ostření a ovladatelnost při natáčení videa.


Vynikající kvalita obrazu objektivu GDva členy AA (Advanced Aspherical) a tři členy ze skla ED (s extra nízkým rozptylem) dokáží současně korigovat chromatickou a sférickou odchylku a zajistit extrémně vysoký optický výkon až do okrajů snímku, od ultraširokoúhlého rozsahu 20 mm po 70 mm. Hluboký a měkký bokeh je vylepšen díky kruhové cloně s 9 lamelami a optimální sférické odchylce, což podporuje tvorbu krásných a pozoruhodných záběrů.


Špičkový výkon automatického ostření pro fotografie a videaDva lineární motory XD (eXtreme Dynamic) zajišťují rychlý, tichý a plynulý pohon ostření. Vylepšená efektivita tahu vede ke zvýšení rychlosti AF až o 60 %; došlo také až k 2x zvýšení výkonu sledování, takže sledování je spolehlivé a přesné. Pohybující se objekty jsou spolehlivě sledovány při kontinuálním snímání fotografií rychlostí až 30 sn./s a záznam videí s vysokou frekvencí snímků je plynulý.


Zdokonalené snímání videíPokročilé technologie objektivu omezují nežádoucí změny zorného úhlu, posun zaostření a osový posun při zoomu pro zajištění vysoce kvalitního obrazu. Konstrukce také umožňuje tichý provoz při natáčení, protože lineární motory XD a nově vyvinutá jednotka clony velmi výrazně snižují šum a vibrace. Podporuje i kompenzaci nežádoucí změny zorného úhlu podle ohniskové vzdálenosti u kompatibilních těl řady Alpha.


Skvělá ovladatelnost a spolehlivost v jakémkoli prostředíObjektiv odolný proti prachu a vlhkosti s předním členem s fluorovou vrstvou odpuzující nečistoty. Všechny ovládací prvky včetně tlačítek aretace zaostření a nezávislých kroužků clony pro zaostřování, zoom a clonu jsou navrženy pro plynulé, univerzální ovládání při fotografování i natáčení. Přepínač režimu ostření umožňuje snadno přepínat mezi automatickým a manuálním ostřením.


Konfigurace objektivuPropracovaná konstrukce objektivu Sony G zdůrazňuje precizní rovnováhu mezi vysokým rozlišením a nádherným efektem bokeh, který rozšíří vaše fotografické obzory.

[1] Pokročilý asférický člen (AA) [2] Asférický člen [3] Asférický člen ze skla ED (s extra nízkým rozptylem) [4] Skleněný člen ED


Tabulka MTFFunkce MTF popisuje, jak dobře dokáže objektiv reprodukovat jemné detaily – měřeno jako stupeň kontrastu dosaženého mezi čarami umístěnými blízko sebe.

[1] Kontrast (%) [2] Vzdálenost od optického středu objektivu (mm)
[3] Při 20 mm / maximální clona [4] Při 20 mm / clona F8)
[5] Při 70 mm / maximální clona [6] Při 70 mm / clona F8)
[7] Prostorová frekvence [8] 10 párů linek / mm [9] 30 párů linek / mm)
[10] Radiální hodnoty [11] Tangenciální hodnoty


Ovládací prvky objektivu1. Zaostřovací kroužek / 2. Tlačítko aretace zaostření / 3. Kroužek pro ovládání zoomu / 4. Kroužek clony / 5. Přepínač režimu ostření / 6. Přepínač aretace clony / 7. Přepínač clonyParametry

Bajonet E-mount
Ohnisko (mm) 20–70 mm
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 30–105 mm
Světelnost ( F ) 4
Součásti objektivu (skupiny/prvky) 13 / 16
Úhel pohledu po připevnění ke 35mm (stupně) 94°–34°
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 70°–23°
Fullframe Full-Frame, 35 mm
APS-C Ano
Čepele clony 9
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 0,25 m
Max. zvětšení 0,39x
Rozměry (max. průměr x délka); mm 78,7 x 99 mm
Hmotnost; g 488 g
Průměr filtru; mm 72
Dodávané příslušenství Sluneční clona (model): ALC-SH174, Přední krytka objektivu: ALC-F72S, Zadní krytka objektivu: ALC-R1EM, Měkké pouzdro

Vhodné příslušenství

Krytka objektivu Sony ALC-F72S, 72mm, přední

Krytka objektivu Sony ALC-F72S, 72mm, přední

Pro objektivy s 72 mm závitem předního filtru, Chrání povrch objektivu před škrábanci a prachem, Snadno se z objektivu nasazuje i odnímá
VF FOTO polarizační filtr NANO-PRO 72mm

VF FOTO polarizační filtr NANO-PRO 72mm

kvalitní optické sklo Světelná ztráta pouze 1 EV, nejnovější nanovrstvy, 16 kvalitních antireflexních vrstev, tenký (slim) rámeček s matným černěním pro minimalizaci odlesků, kvalitní japonská polarizační fólie, vhodný i do nejtěžších podmínek díky speciálně utěsněné polarizační fólii.
2 580 Kč
VF FOTO UV filtr PS NANO 72mm

VF FOTO UV filtr PS NANO 72mm

Velmi kvalitní optické sklo, transparentnost přesahující 99,4 %, nejnovější nanovrstvy, 14 antireflexních vrstev.
1 020 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Po všech stránkách super obchod. Jak komunikace, tak i okamžitá expedice zboží. Jsou báječní.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod. Nakupuji zde častěji a doposud jsem byl vždy spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace