Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Objektiv Sony G SEL-P1020G, F4, PZ

Nejmenší a nejlehčí ultraširokoúhlý objektiv G, Asférický prvek ED (s extra nízkým rozptylem), Dva lineární motory pro rychlé a tiché automatické ostření, Citlivý motorový zoom, kroužky pro ovládání zaostřování a zoomu, Všestranné ovládání a konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti
Skladem
+ dárek pro vás
ks
16 889 Kč
Katalogové číslo: Z02371
Kód výrobce: SELP1020G.SYX

Mohlo by Vás zajímat

Objektiv Sony G SEL-P28135G, F4, PZ

Objektiv Sony G SEL-P28135G, F4, PZ

Výkonný standardní objektiv se zoomem řady G FE PZ 28–135 mm F4 G OSS Full-Frame, Stálá maximální clona F4 napříč celým rozsahem zoomu, Vytvořeno pro vysoce kvalitní filmování, Zoom s pohonem, Provedení odolné proti prachu a vlhku
68 989 Kč
Objektiv Sony G SEL-P1635G, F4, PZ

Objektiv Sony G SEL-P1635G, F4, PZ

Bajonet E, formát Full-Frame, světelnost F4, Širokoúhlý objektiv G s motorovým zoomem 16-35 mm, Přesné barvy a vysoký kontrast, Stabilní videa s minimálním zvětšováním a zmenšováním obrazu, Rychlé, přesné a tiché automatické ostření a sledování, Přizpůsobitelné tlačítko aretace zaostření, Provedení odolné proti prachu a vlhku, Mimořádně lehký a kompaktní pro vynikající mobilitu
39 489 Kč
Výprodej Výprodej
Objektiv Sony SEL-P1650, F3,5-5,6, PZ

Objektiv Sony SEL-P1650, F3,5-5,6, PZ

Zasouvací objektiv se zoomem a pohonem E PZ 16–50 mm F3,5–5,6 OSS, Stálá maximální clona F4, Kompatibilní s fotoaparáty Sony E -mount APS-C, Sklo s extra nízkým rozptylem, 4 asférické členy, sklo ED, Optický stabilizátor SteadyShot
8 989 Kč

Ultraširokoúhlý objektiv APS-C F4 s motorovým zoomemNejmenší ultraširokoúhlý objektiv APS-C se stálou clonou F4 a motorovým zoomem nabízí vynikající mobilitu a špičkovou kvalitu obrazu při fotografování i natáčení. Plynulý motorový zoom zajišťuje plnou kontrolu nad rychlostí a kompozicí a umožňuje lépe zdůraznit ultraširokoúhlé vizuální perspektivy.


Nejmenší a nejlehčí na světěPři délce 55 mm (2 1/4 palce) a hmotnosti 178 gramů (6,3 oz) se jedná o nejmenší a nejlehčí ultraširokoúhlý objektiv s motorovým zoomem a světelností F4. Díky internímu zoomu a ostření se při zoomování či ostření nemění délka objektivu a nabízí tak stabilní těžiště, které je ideální pro vlogování a natáčení videa za pomoci gimbalu. Díky vynikající mobilitě se jedná o skvělou volbu pro širokou škálu situací.


Dynamické perspektivy a záběryDíky ohniskové vzdálenosti 10 mm (ekvivalent pro 35mm formát Full-Frame: 15 mm) na širokoúhlém konci rozsahu zoomu je k dispozici široký úhel zobrazení pro zachycení rozsáhlých scén nebo odhalení detailů malých scén. Tento objektiv dokáže zachytit také dynamický obraz využívající jedinečné perspektivy, oddělit objekty od pozadí a ve videu zdůraznit vzdálenost nebo rychlost.


Vynikající optika v kompaktním objektivuTři asférické prvky potlačují zakřivení pole a astigmatismus, zatímco jeden asférický prvek ED potlačuje chromatickou vadu a zajišťuje vysoké rozlišení obrazu v celém rozsahu zoomu od 10 do 20 mm (ekvivalent pro 35mm formát Full-Frame: 15 až 30 mm). Díky minimální zaostřovací vzdálenosti 0,2 metru v režimu AF, 0,13 až 0,17 metru v režimu MF a přirozeně vypadajícímu rozostření řady G vytvoříte působivé snímky.


Citlivý motorový zoomNový systém motorového zoomu převádí otáčení kroužku pro ovládání zoomu na pohyb systému zoomu a zajišťuje tak věrné zachycení tvůrčího záměru. K dispozici je také páčka zoomu pro mimořádně pomalé zoomování s konstantní rychlostí, které je při manuálním zoomování obtížné. Zoomování lze ovládat také na dálku z volitelného gripu GP-VPT2BT, ovladače RMT-P1BT nebo z aplikace Imaging Edge Mobile.


Optimalizováno pro plynulé videoPokročilé technologie objektivu omezují posun zaostření při zoomování a osový posun při zoomování, aby bylo zajištěno, že videozáznamy budou vždy plynulé a vysoce kvalitní. Dochází k minimalizaci nežádoucích, rušivých změn zorného úhlu a záběru, aby se divák mohl zcela ponořit do obrazu.


Mimořádné automatické ostření pro fotografie i videaDva lineární motory zajišťují rychlé automatické ostření s nízkými vibracemi, díky čemuž lze sledovat objekty při natáčení videí s vysokou frekvencí snímků a rychle se pohybující objekty při souvislém snímání. Ostření je důležité zejména při natáčení videa v rozlišení 4K nebo 8K, zejména pak při zoomování. Tento objektiv snadno zaostřuje a plynule a tiše sleduje náročné objekty.


Parametry

Bajonet E-mount
Ohnisko (mm) X.20
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 15-30
Světelnost ( F ) 4
Součásti objektivu (skupiny/prvky) 08.XI
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 109°–70°
Fullframe Ano
APS-C Ano
Čepele clony 7
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 0,20 m (AF), Širokoúhlý: 0,13 m / Teleobjektiv: 0,17 m (MF) ((0,66 stopy (AF), Širokoúhlý: 0,43 stopy / Teleobjektiv: 0,56 stopy (MF))
Max. zvětšení 0,14 (automatické ostření), 0,18 (manuální ostření)
Rozměry (max. průměr x délka); mm 69,8 x 55,0 mm
Hmotnost; g 178 g
Kryt na přední objektiv ALC-F62S
Kryt zadního objektivu ALC-R1EM
Sluneční clona ALC-SH169
Pouzdro na přenášení Ano
Průměr filtru; mm 62 mm

Vhodné příslušenství

Krytka objektivu Sony ALC-F62S pro Alfa přední 62mm

Krytka objektivu Sony ALC-F62S pro Alfa přední 62mm

Pro objektivy s 62 mm závitem předního filtru, Chrání povrch objektivu před škrábanci a prachem, Snadno se z objektivu nasazuje i odnímá
VF FOTO UV filtr NANO 62mm

VF FOTO UV filtr NANO 62mm

Velmi kvalitní optické sklo, transparentnost přesahující 99,4 %, nejnovější nanovrstvy, 14 antireflexních vrstev.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Po všech stránkách super obchod. Jak komunikace, tak i okamžitá expedice zboží. Jsou báječní.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace