Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Objektiv Sony G SEL-P18110G, F4, PZ

Katalogové číslo: Z02375
Objektiv G s motorovým zoomem E PZ 18-110mm F4 G OSS, Kompatibilní s fotoaparáty Sony E -mount APS-C, Vestavěný optický stabilizátor, Technologie SMO ( Smooth Motion Optics) pro filmové profesionály, Vedle plynulého motorového zoomu je tu i mechanický manuální zoom, který zajišťuje ovládání bez jakýchkoli prodlev, Propracovanější chod i funkce ostření, kompaktní a lehká konstrukce, Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti, Vytvořeno pro vysoce kvalitní filmování ve 4K
Není skladem
ks
105 989 Kč

Zde si můžete zdarma zaregistrovat prodloužení zákkoné záruky o jeden rok. https://www.sony.cz/electronics/exwarrantyFormát Super 35mm/APS-C a motorový zoom pro filmy v rozlišení 4KZoom 18–110 mm2 pokryje všechny nejčastěji používané rozsahy u Super 35mm/APS-C filmů s konstantní maximální světelností F4. Optický výkon objektivu G zaručuje kvalitu obrazu, která je vyhovující po celou dobu produkce v rozlišení 4K, a to v celém záběru. Technologie SMO společnosti Sony minimalizuje posun obrazu způsobený činností objektivu a díky ovládání zoomu na vysoké úrovni a propracovanému ostření máte jistotu celkového profesionálního výkonu.


Formát Super 35mm/APS-C pro profesionální produkciMotorový zoom 18–110 mm pro natáčení filmů ve formátu Super 35mm/APS-C s konstantní maximální světelností F4. Optika objektivu G zaručuje vysoké rozlišení ideální pro produkci v rozlišení 4K.


Technologie SMO pro filmové profesionályOriginální design a konstrukce technologie SMO společnosti Sony minimalizují zvětšování a zmenšování obrazu při ostření, posun osy a posun zaostření a zaručují plynulý a tichý provoz.


Všestranné ovládání zoomu na nejvyšší úrovniPlynulý motorový zoom plus mechanický manuální zoom bez prodlevy. Přesné zoomování beze strachu, že obraz příliš přiblížíte či oddálíte. Přepínatelný směr kroužku pro ovládání zoomu, plynulý pomalý motorový zoom a další funkce.


Ideální velikost a hmotnost pro aktivní filmováníDíky kompaktní a lehké konstrukci je objektiv ideální pro situace vyžadující mobilitu a pro aktivní filmování z ruky.


Konfigurace objektivuPropracovaná konstrukce objektivu Sony G zdůrazňuje precizní rovnováhu mezi vysokým rozlišením a nádherným efektem bokeh na pozadí, který rozšíří vaše fotografické obzory.[1] Asférická čočka, [2] Sklo ED


Tabulka MTFFunkce MTF (modulační přenosová funkce) popisuje, jak dobře dokáže objektiv reprodukovat jemné detaily – měřeno jako stupeň kontrastu dosaženého mezi čarami umístěnými blízko sebe.


Ovládací prvky objektivu1. Zaostřovací kroužek / 2. Kroužek pro ovládání zoomu / 3. Kroužek pro ovládání clony / 4. Přepínač kompenzace chvění / 5. Páčka motorového zoomu / 6. Přepínač zoomu / 7. Značka pro nasazení objektivu / 8. Přepínač aretace clony / 9. Přepínač cvakání clony


SELP18110G Film "Smooth Motion Optics"SELP18110G je objektiv se zoomem ve formátu Super 35mm/APS-C. Vynikající kvalita obrazu a také použitelnost a tichý provoz může zvýšit efektivitu a zrychlit postup v prostředí seriózních filmových produkcí. Tento objektiv zvládá díky konstantní maximální světelnosti F4 napříč celým rozsahem zoomu frekvenční rozsah pro produkci ve formátu Super 35mm/APS-C od 18mm širokoúhlého záběru po 110mm teleobjektiv (6,1x). Díky designu a konstrukci SMO (Smooth Motion Optics) společnosti Sony jsou navíc sníženy nežádoucí efekty jako například zvětšování a zmenšování obrazu při ostření, osový posun a posun zaostření při zoomování.


Parametry

Bajonet E-mount
Ohnisko (mm) 18–110
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 27–165
Světelnost ( F ) 4
Součásti objektivu (skupiny/prvky) 15 / 18
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 76°–14°30`
APS-C Ano
Stabilizace obrazu Vestavěný optický stabilizátor
Čepele clony 7
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 0,4
Max. zvětšení 0,122 x
Rozměry (max. průměr x délka); mm 110 x 167,5 mm
Hmotnost; g 1 105 g (bez držáku na stativ)
Kryt na přední objektiv Ano
Kryt zadního objektivu Ano, ALC-R1EM
Sluneční clona Ano, ALC-SH148
Pouzdro na přenášení Ano
Průměr filtru; mm 95 mm
Dodávané příslušenství Sluneční clona ALC-SH148, přední krytka objektivu, zadní krytka objektivu ALC-R1EM, pouzdr, držák na stativ

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod