Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Objektiv Sony SEL-11F18, F1,8

Katalogové číslo: Z02321
Ultraširokoúhlý objektiv formátu APS-C, Pevná ohnisková vzdálenost, vysoká světelnost F1,8, Tři členy ze skla ED (s extra nízkým rozptylem), Dva lineární motory, kompaktní lehká konstrukce
Skladem
ks
13 989 Kč

Objektiv APS-C je ideální pro filmování a snímáníDíky ohniskové vzdálenosti 11 mm (ekvivalent 16,5 mm pro 35mm formát full-frame), která zajišťuje dynamický obraz, a světelnosti F1,8, která zaručuje rozostření, objektiv váží pouhých 181 g (6,4 oz.). Hodí se k tělům se snímačem APS-C a umožňuje snímání, ať už jste kdekoli. Objektiv je vybaven dvěma lineárními motory pro přesné automatické ostření při snímání i natáčení.


Hluboký, výrazný efekt rozostřeníMaximální clona F1,8 umožňuje dosáhnout výrazného efektu rozostření na působivých snímcích. Minimální zaostřovací vzdálenost 0,12 m (0,4 stopy) a zvětšení 0,2x vám umožní snímat detailní záběry s širokým rozostřeným pozadím. Přesně regulovaná sférická aberace a kruhová clona se 7 lamelami významně přispívají ke krásnému rozostření, které tento objektiv nabízí.


Vysoké rozlišení v mimořádně širokém zorném poli 11 mmNejmodernější optika poskytuje konzistentně vysoké rozlišení až k okrajům obrazu. Optimální umístění tří asférických prvků ideálně koriguje zakřivení pole a zajišťuje zachování vynikajícího rozlišení v celé oblasti obrazu, a to i při maximální cloně. Tři členy ze skla ED (s extra nízkým rozptylem) účinně potlačují chromatickou vadu a zkreslení barev u obrysů, a zajišťují tak úžasnou kvalitu obrazu.


Kompaktní a lehký pro mimořádnou svobodu fotografováníKompaktní rozměry a nízká hmotnost objektiv předurčují k použití s těly se snímačem APS-C. Vynikající mobilita a snadná manipulace jsou skvělé pro fotografování z ruky nebo z gripu. Inovativní kombinace sférických a asférických prvků zajišťuje ohromující výkon, přestože objektiv měří pouhých 66 x 57,5 mm a hmotnost jen 181 g


Pokročilé automatické ostření maximalizuje rychlost tělaDva lineární motory poskytují působivě rychlé a přesné automatické zaostřování a sledování při fotografování i natáčení. Automatické zaostřování a sledování jsou natolik citlivé, že lze plně využít rychlost těla, takže i rychle nebo nepravidelně se pohybující objekty lze zachytit tiše a spolehlivě.


Všestranný nástroj pro filmařeSe zorným úhlem poskytovaným ohniskovou vzdáleností 11 mm a vysokou světelností F1,8 je snadné zachytit perspektivy dynamických objektů na rozlehlých pozadích s nádherným rozostřením. Pokročilá optická konstrukce minimalizuje změny zorného úhlu podle ohniskové vzdálenosti a omezuje nežádoucí posuny zorného úhlu ve filmech. Tento jedinečný ultraširokoúhlý objektiv umožňuje používat přední filtry, takže nabízí mimořádnou tvůrčí flexibilitu v rozsáhlé řadě fotografických situací.


Vynikající ovladatelnost a spolehlivostTento objektiv je sice malý, ale vysoce spolehlivý a skvěle se ovládá. Manuální ostření s lineární odezvou poskytuje manuální ostření, zatímco tlačítko aretace zaostření a přepínač režimu ostření nabízejí víceúčelovost ovládání. A pro zajištění maximální spolehlivosti v náročných venkovních podmínkách se vyznačuje efektivní odolností proti prachu a vlhkosti.


Konfigurace objektivuPrecizní konstrukce fotoaparátů Sony klade důraz na spolehlivost, všestranné použití za různých podmínek a působivý optický výkon.

[1] Asférická čočka
[2] Sklo ED (s extra nízkým rozptylem)


Tabulka MTFFunkce MTF popisuje, jak dobře dokáže objektiv reprodukovat jemné detaily – měřeno jako stupeň kontrastu dosaženého mezi čarami umístěnými blízko sebe.

[1] Kontrast (%)
[2] Vzdálenost od optického středu objektivu (mm)
[3] Světelnost
[4]
Clona F8
[5] Prostorová frekvence
[6] 10 párů linek / mm
[7] 30 párů linek / mm
[8] Radiální hodnoty
[9] Tangenciální hodnoty


Výhody objektivů Sony pro natáčení videaZjistěte, jaké čtyři jedinečné výhody získáte při natáčení videí pomocí objektivů Sony s bajonetem E. Kombinace fotoaparátů a objektivů Sony pozvedne proces natáčení na novou úroveň.


Ovládací prvky objektivu[1] Zaostřovací kroužek
[2] Tlačítko aretace zaostření
[3] Přepínač režimu ostřeníParametry

Bajonet Bajonet E společnosti Sony
Ohnisko (mm) 11 mm
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 16,5
Světelnost ( F ) F1.8
Součásti objektivu (skupiny/prvky) 11.XII
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 104°
APS-C Ano
Čepele clony 7
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 0,15 m (0,5 stopy) pro automatické ostření, 0,12 m (0,4 stopy) pro manuální ostření
Max. zvětšení 0,13 (automatické ostření), 0,20 (manuální ostření)
Rozměry (max. průměr x délka); mm 66 x 57,5 mm
Hmotnost; g 181 g
Kryt na přední objektiv ALC-F55S
Kryt zadního objektivu ALC-R1EM
Sluneční clona ALC-SH170
Průměr filtru; mm 55 mm

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod