SONY SEL-50F18F

Full-Frame objektiv SONY SEL50F18F F1.8/50 mm
Kompaktní, lehký a snadno přenosný
Světelnost F1,8 pro zhoršené světelné podmínky
Kruhová clona se 7 lamelami umožňuje překrásné efekty rozostření
75mm ohnisková vzdálenost (ekvivalent 35 mm) se snímačem formátu APS-C
Skladem
Katalogové číslo: SEL50F18FB

Malý, lehký, světelný objektiv: skvělý běžný objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností50mm objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností a velkou světelností je špičkovou a cenově dostupnou volbou pro ty, kdo to s fotoaparáty Full-Frame myslí vážně. Prvotřídní optická konstrukce zaručuje vysokou kvalitu obrazu a minimální clona F1,8 dokáže vykreslit krásný efekt bokeh. Při kombinaci s těly s bajonetem E a formátem APS-C nabízí vysokou kvalitu při ohniskové vzdálenosti odpovídající 75 mm.


Mobilní a intuitivní pro aktivní fotografováníVe spojení s modely řady Sony ?7 nabízí tento objektiv vynikající ovládání, mobilitu a kompaktní systém Full-Frame. Jeho hmotnost činí pouhých 186 gramů.


Detaily, povrchové struktury a gradace jako živéVylepšená optická konfigurace typu double Gauss s asférickým prvkem minimalizuje sférickou aberaci a koma a zaručuje tak vysokou kvalitu obrazu v celém záběru.


Objektiv s pevným ohniskem pro dokonalý bokehKruhová clona se 7 lamelami a nízkým clonovým číslem F1,8 dokáže vykouzlit nádherný efekt bokeh, s nímž objekty vyniknou na působivých prostorových snímcích.


Snímání v noci nebo v málo osvětlených místnostechMinimální clona F1,8 umožňuje snadno pořizovat jasné snímky v noci nebo v interiéru. Přidejte k tomu vestavěnou stabilizaci obrazu a můžete fotografovat z ruky i bez vyšší citlivosti ISO.


Objektiv, na který se můžete spolehnoutKovový bajonet nejen elegantně vypadá, ale je i velice odolný.


Konfigurace objektivuPrecizní konstrukce fotoaparátů Sony klade důraz na spolehlivost, všestranné použití za různých podmínek a působivý optický výkon. [1] Asférická čočka


Tabulka MTFFunkce MTF (modulační přenosová funkce) popisuje, jak dobře dokáže objektiv reprodukovat jemné detaily – měřeno jako stupeň kontrastu dosaženého mezi čarami umístěnými blízko sebe. [1] Maximální clona, [2] clona F8, [3] 10 párů linek / mm, [4] 30 párů linek / mm, [5] radiální hodnoty, [6] tangenciální hodnotyBajonet Bajonet E společnosti Sony
Ohnisko (mm) 50
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 75
Světelnost ( F ) 1.8
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 32
Fullframe Full-Frame, 35 mm
APS-C Ano
Stabilizace obrazu Ano
Čepele clony 7
Kruhová clona Ano
Min. Clona 22
Min. zaostření (m) 0,45 m
Max. zvětšení 0,14 x
Rozměry (max. průměr x délka); mm 68,6 x 59,5
Hmotnost; g 186
Kryt na přední objektiv Ano
Kryt zadního objektivu Ano
Sluneční clona ALC-SH116
Průměr filtru; mm 49