Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Objektiv Sony SEL-85F18, F1,8

Katalogové číslo: Z02367
Střední teleobjektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností FE 85mm F1.8 Full-Frame, Sklo ED pro kompenzaci chromatické vady, kruhová clona s 9 lamelami, Dvojitý lineární motor pro tichý a přesný pohon ostření, Přizpůsobitelné tlačítko aretace zaostření, široký a citlivý zaostřovací kroužek, Provedení odolné vůči prachu a vlhkosti
Skladem
ks
13 289 Kč

Dokonalá ostrost a efekt bokeh pro portrétováníV oblasti portrétování se nic nevyrovná ostrosti a efektu bokeh kvalitního teleobjektivu s pevným ohniskem ve středním rozsahu – a model SEL85F18 je vynikající volba. Vyznačuje se kompaktním a lehkým designem zajišťujícím mobilitu a nabízí výkonnou optiku a světelnost F1,8 pro vynikající kvalitu obrazu. Jedná se o skvělý druhý objektiv pro uživatele fotoaparátů Full-Frame a APS-C.


Výborný výkon objektivu s pevnou ohniskovou vzdálenostíSklo ED pro kompenzaci chromatické vady, kruhová clona s 9 lamelami a pečlivě kontrolovaná sférická vada přispívají k vynikající ostrosti a plynulému efektu bokeh.


Mobilní a intuitivní pro aktivní fotografováníKompaktní, lehký design (371 g) je ideální pro řadu Alpha 7 a nabízí vynikající mix přenosnosti a vysoké kvality obrazu pro portréty, události a další příležitosti.


Tichý a přesný pohon ostřeníDvojitý lineární motor přímo pohání mechanismus ostření bez rušivých stupňů a zajišťuje přesný, tichý chod, který je ideální nejen pro filmy, ale i pro fotografie.


Kvalitní provedení, všestranné funkce
Přizpůsobitelné tlačítko aretace zaostření, široký a citlivý zaostřovací kroužek, provedení odolné vůči prachu a vlhkosti a další vylepšení přidávají k výjimečné kvalitě a všestrannosti. 

 

Konfigurace objektivu
Precizní konstrukce fotoaparátů Sony klade důraz na spolehlivost, všestranné použití za různých podmínek a působivý optický výkon.Parametry

Bajonet E-mount
Ohnisko (mm) 85 mm ( Full-Frame, 35 mm)
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 127,5
Světelnost ( F ) 1,8
Úhel pohledu po připevnění ke 35mm (stupně) 29°
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 19°
Fullframe Ano
APS-C Ano
Stabilizace obrazu NE
Čepele clony 9
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 0,8 m
Max. zvětšení 0,13 x
Rozměry (max. průměr x délka); mm 78 x 82 mm
Hmotnost; g 371g
Sluneční clona ALC-SH150, kulatá, typ bajonet
Průměr filtru; mm 67mm
Dodávané příslušenství Sluneční clona ALC-SH150, přední krytka objektivu ALC-F67S, zadní krytka objektivu ALC-R1EM

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod