SONY SEL85F14GM

Full-Frame objektiv SONY SEL85F14GM G Master F1.4/85 mm OSS
Špičkový střední teleobjektiv řady G Master s pevným ohniskem FE 85 mm F1,4 GM Full-Frame
Vysoká maximální clona F1,4
Kruhová clona s 11 lamelami nabízí překrásný efekt rozostření
Antireflexní nanokrystalová vrstva od společnosti Sony pro zabránění odlesků a stínových obrazů
Provedení odolné proti prachu a vlhku
Skladem
Katalogové číslo: SEL85F14GM

Zde si můžete zdarma zaregistrovat prodloužení zákkoné záruky o jeden rok. https://www.sony.cz/electronics/exwarrantyNová dimenze portrétní fotografieTento objektiv splňuje ty nejpřísnější standardy přesnosti a vyznačujete se dokonalým zpracováním obrazu napříč záběrem, a to i při maximální cloně F1,4.


Objektiv, který nabízí výjimečné detaily a efekt bokehVysoce asférický člen s povrchovou úpravou přesnou na 0,01 mikronu umožňuje dosáhnout dříve nevídaného rozlišení a působivého efektu bokeh. Umožní vám tak popustit uzdu své kreativitě.


Přirozený obraz bez rušivých barevTři členy ze skla ED ještě více vylepšují již tak skvělé rozlišení objektivu tím, že potlačují chromatickou vadu a minimalizují nepřirozené barvy napříč celým rozsahem clony.


Nepřekonatelně přesné automatické ostření s využitím 2 snímačůDva snímače polohy zvyšují přesnost ultrazvukového motoru (SSM) při automatickém ostření, které podporuje vysoké rozlišení objektivu v plné šíři.


Ovládání objektivu na profesionální úrovniPřepínač režimu ostření, tlačítko aretace zaostření a kroužek clony spolu s přepínatelným cvakáním přináší profesionální ovládání pro rozmanité typy fotografované scény.


Konfigurace objektivuObjektivy řady G Master skvěle kombinují velmi vysoké rozlišení a jemný efekt bokeh a povyšují tak zpracování obrazu a kreativitu na dříve nevídanou úroveň.


Tabulka MTFFunkce MTF (modulační přenosová funkce) popisuje, jak dobře dokáže objektiv reprodukovat jemné detaily – měřeno jako stupeň kontrastu dosaženého mezi čarami umístěnými blízko sebe.


Ovládací prvky objektivu1. Zaostřovací kroužek / 2. Kroužek clony / 3. Tlačítko aretace zaostření / 4. Přepínač režimu ostření / 5. Značka pro uchycení na stativ / 6. Přepínač cvakání clony / 7. Tlačítko uvolnění sluneční clonyBajonet E-mount
Ohnisko (mm) 85 mm
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 127,5 mm
Světelnost ( F ) 1.4 - 16
Součásti objektivu (skupiny/prvky) 8/11
Úhel pohledu po připevnění ke 35mm (stupně) 29°
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 19°
Fullframe Ano
APS-C Ano
Stabilizace obrazu Ne
Čepele clony 11
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) AF 0,85 m, MF 0,8 m
Max. zvětšení 0,12x
Rozměry (max. průměr x délka); mm 89,5 x 107,5 mm
Hmotnost; g 820 g
Kryt na přední objektiv Ano
Kryt zadního objektivu Ano
Sluneční clona Ano (ALC-SH142)
Průměr filtru; mm 77 mm

Získejte zpět až 30 000 Kč u fotoaparátů, objektivů a příslušenství SONY

16.05.2018

Nakupte vybrané fotoaparáty, objektivy, blesky a další příslušenství Sony v termínu od 16. května 2018 do 31. července 2018, registrujte svůj nákup a získejte finanční odměnu až 30 000 Kč*.