Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Objektiv Sony G Master SEL-24F14GM, F1,4

Katalogové číslo: Z02343
Špičkový širokoúhlý objektiv řady G Master s pevnou ohniskovou vzdáleností, Systém DDSSM pro tiché a velmi přesné ovládání ostření objektivu, Kruhová clona s 11 lamelami nabízí překrásný efekt rozostření, Dva prvky XA (vysoce asférické) v optickém designu modelu G Master přispívají k vysokému rozlišení, Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti
Skladem
ks
37 989 Kč
Cashback 2 000 Kč i Výsledná cena 35 989 Kč

Zde si můžete zdarma zaregistrovat prodloužení zákkoné záruky o jeden rok. https://www.sony.cz/electronics/exwarrantyÚchvatné rozlišení a clona F1,4 v přenosném objektivu s pevnou ohniskovou vzdálenostíDíky špičkové technologii dosahuje objektiv G Master lepšího výkonu s trvale vysokým rozlišením a jemným efektem bokeh i při nejširším nastavení clony F1,4. Objektiv je kompaktní a nejlehčí ve své třídě, což zvyšuje jeho přenosnost. Nabízí také rychlou a přesnou rychlost automatického ostření, nejvyšší úroveň kontroly a spolehlivost.


Pokročilá optická technologie pro vynikající rozlišení i při cloně F1,4Dva prvky XA (vysoce asférické) v optickém designu splňují přísné požadavky modelu G Master a přispívají ke konzistentnímu rozlišení napříč obrazem. K dispozici jsou také tři členy ze skla ED (s extra nízkým rozptylem), které efektivně potlačují chromatickou vadu. Tyto inovativní prvky optického designu minimalizují předozadní odlesky, takže zdroje bodového světla jsou přesně reprodukovány.


Nejmodernější optický design věrně reprodukuje zdroj světlaNový optický design se dvěma členy XA potlačujícími předozadní odlesky (jedná se o běžnou odchylku u objektivů s vysokou světelností). Předozadní odlesky mohou způsobit nepřirozené šíření zdrojů bodového světla, které mohou být výraznější na okrajích snímků.


Inovativní optický design v kompaktním a lehkém objektivuNový optický design snižuje průměr objektivu zapojením dvou členů XA, jednoho pro přední člen, který je obvykle na objektivu největší. To je zkombinováno s novým systémem pohonu ostření DDSSM (Direct Drive SSM). Celkově se podařilo dosáhnout výjimečně nízké hmotnosti pouhých 445 gramů. Díky menší velikosti i hmotnosti je tento objektiv ideální pro kompaktní modely s bajonetem E a poskytuje skvělou mobilitu.


Dechberoucí efekt bokeh modelu G MasterKruhová clona s 11 lamelami zvýrazňuje přirozený efekt bokeh, kterého je dosaženo pomocí pokročilého designu a procesu výroby, který zahrnuje kontrolu sférické aberace. Minimální zaostřovací vzdálenost 0,24 metru (0,79 stopy) a maximální zvětšení 0,17x umožňují fotografování zblízka, které, v kombinaci s širokoúhlým záběrem objektivu, dokáží vytvořit dramatickou perspektivu s přispěním hlubokého a svěžího efektu bokeh.


Rychlé a přesné automatické ostření pro fotografie i videaNový a výkonný systém DDSSM, který byl optimalizovaný pro tento objektiv, poskytuje zhruba třikrát větší tah než předchozí systém pohonu zaostření. Lepší výkon nového systému DDSSM zajišťuje rychlejší, přesnější a tišší možnosti automatického ostření, čímž dosahuje vynikajícího výkonu při snímání fotografií i videí.


Kontrola a spolehlivost při pořizování fotografií i filmůPřizpůsobitelná tlačítka aretace zaostření, kroužek clony, přepínač cvakání clony, manuální ostření s lineární odezvou, provedení odolné proti prachu a vlhku a fluorová vrstva na předním členu přispívají ke kontrole a spolehlivosti při snímání.


Konfigurace objektivuObjektivy řady G Master skvěle kombinují extrémně vysoké rozlišení a jemný efekt bokeh, a povyšují tak zpracování obrazu a kreativitu na dříve nevídanou úroveň.
[1] Extrémně asférická čočka (XA)[2] Sklo ED


Tabulka MTFMTF (modulační přenosová funkce) popisuje, jak dobře objektiv reprodukuje detaily – měřeno jako stupeň kontrastu dosaženého mezi blízkými linkami.
[1] Kontrast (%) [2] Vzdálenost od optického středu čočky (mm)
[3] Maximální světelnost [4] Clona F8 [5] Prostorová frekvence
[6] 10 párů linek / mm [7] 30 párů linek / mm [8] Radiální hodnoty
[9] Tangenciální hodnoty


Ovládací prvky objektivu1. Zaostřovací kroužek / 2. Kroužek clony / 3. Tlačítko aretace zaostření / 4. Přepínač režimu ostření / 5. Clonový index / 6. Přepínač cvakání clonyParametry

Bajonet E-mount
Ohnisko (mm) 24 mm
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 36 mm
Světelnost ( F ) 01.04.2016
Součásti objektivu (skupiny/prvky) X.13
Úhel pohledu po připevnění ke 35mm (stupně) 84°
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 61°
Fullframe Ano
APS-C Ano
Stabilizace obrazu Ne
Čepele clony 11
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 0,24 m (0,79 stopy)
Max. zvětšení 0,17
Rozměry (max. průměr x délka); mm 75,4 x 92,4 mm
Hmotnost; g 445 g
Kryt na přední objektiv Ano ALC-F67S
Kryt zadního objektivu Ano ALC-R1EM
Sluneční clona Ano ALC-SH154
Průměr filtru; mm 67

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Velmi vstřícné a ochotné jednání. Obchod vřele doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod