Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Objektiv Sony G Master SEL-14F18GM, F1,8

Katalogové číslo: Z02325
Špičkový ultraširokoúhlý objektiv řady G Master Series s pevnou ohniskovou vzdáleností, Členy XA, skleněný člen Super ED a dva skleněné členy ED pro vysoké rozlišení po celé ploše obrazu, Ultraširokoúhlé perspektivy s vysokou světelností v neuvěřitelně kompaktním objektivu, Lineární motory XD s vynikající odezvou a téměř bez vibrací pro rychlé, přesné a tiché automatické ostření, Tlačítko aretace zaostření a další funkce podporují profesionální fotografování
Není skladem
ks
41 989 Kč

Nový pohled z mistrovského objektivu 14 mm F1,8Tento ultraširokoúhlý objektiv s vysokou světelností a pevnou ohniskovou vzdáleností nabízí kvalitu řady G Master v kompaktním designu. Zdokonalená technologie dosahuje úchvatného rozlišení a efektu bokeh i při světelnosti F1,8. Přidejte rychlé a přesné automatické ostření a mobilitu a získáte objektiv pro každodenní scény v novém světle.


Objektiv 14mm F1.8 G Master s pevnou ohniskovou vzdáleností


Působivé rozlišení celého snímku až do clonového čísla F1,8Dva členy XA v konstrukci, která splňuje přísné standardy řady G Master, dosahují vynikajícího rozlišení po celé ploše až do světelnosti F1,8. Jeden člen Super ED a dva skleněné členy ED důkladně potlačují splývání tónů barev, čímž zajišťují vynikající ostrost a zřetelnost celého obrazu, zatímco antireflexní nanovrstva 2. generace od společnosti Sony účinně minimalizuje odlesky a vícenásobný obraz.


Ultraširokoúhlé perspektivy s vysokou světelností v neuvěřitelně kompaktním objektivuPřesné asférické členy, včetně dvou členů XA, v inovativní optické konstrukci řady G Master spolupracují s dvěma lineárními motory XD od Sony na získání mimořádného celkového výkonu v pozoruhodně kompaktním objektivu, který váží pouhých 460 gramů. Tento ultraširokouhlý objektiv s vysokou světelností můžete vzít kamkoli, abyste přetvořili svět pomocí nových kreativních perspektiv.


Rozlišení a pohodlí kompaktnosti pro působivou noční oblohuOptika s vysoce zakřiveným členem XA zvyšuje univerzálnost prostřednictvím nízkého clonového čísla a širokého zorného úhlu a minimalizuje předozadní odlesky při fotografování hvězdné oblohy a nočních scén. Vysoká světelnost F1,8 umožňuje fotografovat při nedostatečném osvětlení bez nutnosti dlouhých expozičních časů a kompaktní rozměry usnadňují fotografování v každém prostředí.


Znamenitě plynulý efekt bokeh v ultraširokoúhlém zobrazeníDíky přesným členům XA, mechanismu kruhové clony s 9 lamelami a optimálně řízené aberaci dokáže tento ultraširokoúhlý objektiv vytvářet znamenitý efekt bokeh na pozadí bez artefaktů mezikruží. Minimální zaostřovací vzdálenost je pouhých 0,25 m, takže se můžete ihned pustit do kombinování dynamické perspektivy zblízka a efektu bokeh na pozadí.


Rychlé a tiché automatické ostření pro fotografie i videaDva lineární motory XD zajišťují efektivitu tahu vyžadovanou k přesnému polohování zaostřovacích skupin objektivu a dosažení rychlého a tichého automatického ostření, které maximalizuje rychlostní potenciál těl s bajonetem E. Tiché automatické ostření s nízkými vibracemi představuje výhodu při pořizování videí s velmi širokými úhly, zatímco mobilita a rychlá odezva poskytují tvůrcům svobodu při práci s objekty.


Vynikající spolehlivost při libovolném použitíKromě fluorové povrchové vrstvy na předním členu, která odpuzuje vodu, olej a další nečistoty, je fluorovou povrchovou vrstvou opatřen také zadní člen, aby jeho povrch zůstal při změně zadního filtru čistý. Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti maximalizuje spolehlivost v případech, kdy tento ultraširokoúhlý objektiv s vysokou světelností používáte v náročných venkovních podmínkách.


Konfigurace objektivuObjektivy řady G Master skvěle kombinují velmi vysoké rozlišení a jemný efekt bokeh a povyšují tak zpracování obrazu a kreativitu na dříve nevídanou úroveň.

[1] Mimořádně asférická čočka (čočka XA) [2] Asférická čočka [3] Skleněný člen Super ED [4] Skleněný člen ED (s extra nízkým rozptylem)


Tabulka MTFFunkce MTF (modulační přenosová funkce) popisuje, jak objektiv reprodukuje jemné detaily – měřeno jako stupeň kontrastu dosaženého mezi čarami umístěnými blízko sebe.

[1] Kontrast (%) [2] Vzdálenost od optického středu objektivu (mm) [3] Světelnost [4] Clona F8 [5] Prostorová frekvence [6] 10 párů linek / mm [7] 30 párů linek / mm [8] R: Radiální hodnoty T: Tangenciální hodnoty


Ovládací prvky objektivu1. Zaostřovací kroužek / 2. Tlačítko aretace zaostření / 3. Kroužek clony / 4. Přepínač režimu ostření / 5. Indexování clony / 6. Přepínač clonyParametry

Bajonet E-mount
Ohnisko (mm) 14 mm
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 21 mm
Světelnost ( F ) 01.08.2016
Součásti objektivu (skupiny/prvky) XI.14
Úhel pohledu po připevnění ke 35mm (stupně) 114°
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 91°
Fullframe Ano
APS-C Ano
Stabilizace obrazu Ne
Čepele clony 9
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 0,25 m (0,82 ft)
Max. zvětšení 0,1
Rozměry (max. průměr x délka); mm 83 x 99,8 mm
Hmotnost; g 460 g
Kryt na přední objektiv Ano
Kryt zadního objektivu Ano ALC-R1EM

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Rychle odesláno, kvalitně zabaleno.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod