Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Ochranné fólie na míru displeji jakékoliv značky

ELVIA-PRO
Ochranné fólie na míru displeji jakékoliv značky

Potřebujete ochránit displej vašeho mobilního zařízení?

Na prodejně Karlovo náměstí provádíme aplikace ochranných folií InvisibleShield na většinu mobilních zařízení světových značek a to na počkání!

Většina moderních digitálních zařízení s námi již komunikuje prostřednictvím dotykového displeje. Aby bylo ovládání pomocí dotykových displejů stále pohodlné, dochází k jejich stálemu zvětšování a díky tomu se tato součást zařízení stává čím dál více zranitelnou. Všichni to známe - neopatrné odložení zařízení displejem na stůl, klíče a telefon v jedné kapse, nebo dokonce přístroj upuštěný na zem, to vše jsou hrozby pro v podstatě nejdůležitější část těchto zařízení.  

A právě proto je ochraně displejů věnována velká pozornost. Existují různá pouzdra, ochranné obaly, skla rovná i zakřivená, nebo právě folie.

U nás doporučujeme  Invisible Shield

V nabídce naší prodejny Karlovo náměstí naleznete folie renomovaného výrobce, společnosti ZAGG, která je dle našich zkušeností vhodná nejen pro dotykové displeje mobilních telefonů, ale i pro většinu dalších zařízení světových značek.

Instalace na počkání

Prodejna Sony Center Karlovo náměstí je vybavena zařízením na výrobu ochranných folií a vyškolený personál Vám vyříznutou folii na počkání pečlivě aplikuje na vaše zařízení. Stačí, abychom měli v databázi rozměry displeje vašeho přístroje a zbytek již je otázkou několika minut.

Proč je podle nás folie Invisible Shield lepší než sklo?

Folie se vyrábějí ze speciálního materiálu původně navrženého pro vojenské použití (pro ochranu vrtulníkových rotorů) a jejich odolnost je skutečně vysoká.

A další výhody?

  • Vzhledem ke své flexibilitě je folie vhodnější než sklo hlavně pro displeje se zakřivením, kde lépe přilne k zaoblené hraně skla - neodstává po obvodu
  • Materiál se vyřezává přímo na rozměr vašeho přístroje a to buď v plné velikosti, nebo v případě telefonů může být i upravená na rozměr „do pouzdra“ tak, aby nedocházelo k jejímu odlepování při použití silikonových nebo plastových obalů a pouzder.
  • Folie Invisible Shield mají výbornou barevnou propustnost, takže nedochází ke zkreslení barev displeje
  • Je zaručena bezvadná funkčnost čteček otisků prstů umístěných v displeji, na rozdíl od skla není v místě dotykového senzoru folie zeslabena
  • vybrané typy folií mají tzv. "samoobnovovací" funkci, to znamená, že vrchní vrstva materiálu absorbuje drobné škrábance a otlaky a vydrží tedy déle "jako nová"

Nabízíme tři druhy ochranných folií podle odolnosti materiálu a to:

Original

Základní folie pro ochranu displejů např. fotoaparátů či kamer proti poškrábání.

Cena této základní folie je 499 Kč

HD

3-vrstvá, slabší folie s tloušťkou 0,2mm, která lépe přilne k zakřiveným povrchům, chrání primárně proti škrábancům, ale je odolnější než Original, s lepší průhledností u kontrastních displejů telefonů či tabletů.
Cena HD folie pro displeje mobilů je 599 Kč

HD-ULTRA

5-vrstvá folie s tloušťkou 0,39mm je silnější díky dodatečné vrstvě pro lepší roznášení nárazů na displej. Samo opravná vrchní vrstva proti poškrábání. Doporučujeme pro ochranu  telefonů.

Ochrana displeje touto ULTRA-HD folií stojí 799 Kč pro telefony a 1 199 Kč pro tablety

Cena aplikace, záruky

Cena za práci (přípravu a aplikaci folie přesně na Váš přístroj) je 150 Kč. Cena materiálu je uvedená výše u každého druhu folie.

Záruka na materiál folie je na daném zařízení doživotní (folii tedy není možné přelepovat na nový přístroj). V případě, že během používání dojde k poškození folie, vyhrazujeme si právo na posouzení závady a vzniku poškození. Při oprávněné reklamaci bude folie nahrazena novou a to pouze za uvedenou cenu práce. 

A takto vše probíhá...

Samozřejmě žádná folie ani ochranné sklo nemohou plně eliminovat poškození displeje při pádu či silném úderu, ale s foliemi Invisible Shield uděláte pro ochranu displeje svého zařízení maximum.

Doporučujeme ji také pro ochranu displeje a zabránění vzniku škrábanců při nošení telefonů či tabletů například v tašce nebo kabelce.

Vzhledem k nákladům na případné opravy či snížení komfortu při používání poškrábaného či popraskaného displeje si Vám dovolujeme tuto službu maximálně doporučit.

Chcete vyrobit folii na své zařízení?

Není problém,
zastavte se na naší prodejně a za 15 minut můžete odejít s nalepenou ochrannou folií dle vašeho výběru.

Troufnete na aplikaci folie svépomocí? Máte to k nám daleko?

Nemáme pocit, že jsme jediní, kdo zvládne folii na displej zařízení správně nalepit. Proto těm zákazníkům, kteří jsou si jisti, že tuto operaci zvládnou svépomocí, případně těm, kteří to k nám na prodejnu Karlovo náměstí mají opravdu daleko, nabízíme možnost objednání folie online. My tak zajistíme pouze výrobu a zaslání zboží, zákazník provede aplikaci folie na zařízení sám.

Jelikož se jedná o výrobu zboží na zakázku, není bohužel možné jej vrátit ve lhůtě 14 dnů.

  • Vyberte si požadovaný typ ochranné folie dle popisu výše - upozorňujeme, že online nabízíme pouze typy HD a HD-ULTRA
  • Do poznámky v objednávce zadejte typ zařízení, na který chcete folii vyrobit
  • Při zakoupení online vám spolu s folií dodáme také aplikační sadu na nalepení folie svépomocí doma
  • Pro dokonalý výsledek aplikace postupujte podle přiloženého návodu a důsledně dodržujte všechny pokyny
Koupit folii v e-shopu

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Po všech stránkách super obchod. Jak komunikace, tak i okamžitá expedice zboží. Jsou báječní.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jsou to profesionálové na AV techniku, není co vytknout.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace