Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Ovladač Access pro PS5

Vysoce přizpůsobitelná sada ovladače pro PlayStation 5 navržená s vidinou co nejširšího zpřístupnění hraní her
Prodej ukončen
Zobrazit podobné zboží z kategorie
Katalogové číslo: Z03387
Kód výrobce: PS711000038410

Ovladač Access

Představujeme ovladač Access, což je univerzální sada ovladače, kterou lze přizpůsobit různým potřebám hráčů a která byla navržena v úzké spolupráci s komunitou věnující se přístupnosti s cílem umožnit hráčům s postižením užívat si pohodlnějších a delších herních relací.

Vyměnitelná tlačítka a koncovky páček

Nakonfiguruj si rozložení tlačítek ovladače Access tak, aby vyhovovalo tvému rozsahu pohybu, a přecházej mezi přiloženými koncovkami páček, dokud nenajdeš tvar a povrch, které ti nejlépe vyhovují.

Nastavitelná délka páčky

Prodluž nebo zkrať rameno páčky a uzamkni ho na ideální délce, která ti zajistí pohodlné ovládání.

Stvořeno pro snadný přístup

Umísti ovladač tam, kde se ti s ním bude hrát nejpohodlněji: v libovolném úhlu, na různé povrchy či stolek invalidního vozíku nebo ho připoj s využitím standardu AMPS*.
*AMPS je průmyslová montážní norma pro upevňování zařízení, která rovněž zohledňuje přístupnost.

Spoj síly s ostatními ovladači

Využij dva ovladače Access dohromady jako jeden virtuální ovladač nebo zkombinuj jeden či dva ovladače Access s bezdrátovým ovladačem DualSense nebo DualSense Edge a oživ svou sestavu dalšími funkcemi v podobě haptické odezvy, adaptivní spouště, senzoru pohybu a tažení po dotykovém panelu.

Přidej další ovládací zařízení

Díky čtyřem standardním 3,5mm rozšiřujícím konektorům ovladače Access můžeš připojit dodatečná tlačítka, speciální spouštěcí spínače a další kompatibilní doplňky a prostřednictvím nastavení konzole PS5 nakonfigurovat jejich funkce.

Vlastní profily

Nakonfiguruj si až 30 individuálních profilů ovládání prostřednictvím nastavení konzole PS5, ulož si tři profily přímo do ovladače Access, kde mezi nimi můžeš pomocí vyhrazeného tlačítka rychle přepínat a vždy použít to nejvhodnější rozložení ovládání a funkce tlačítek přesně podle toho, co se právě děje ve hře.

Konfigurovatelná tlačítka

Přiřaď vstupy tlačítek tak, aby byly potřebné příkazy přesně tam, kde je chceš mít; nastav tisknutí tlačítek tak, aby zapínala/vypínala příkazy nebo sloužila jako vstup pro jednorázové stisknutí; případně tlačítka zcela vyřaď, aby nedošlo k jejich náhodnému stisknutí. Jednomu tlačítku můžeš přiřadit dokonce dva příkazy a hraní proměnit v ještě přívětivější zážitek.

Úpravy nastavitelné páčky

Kalibrací „severního“ směru můžeš využít flexibilního polohování ovladače. Přizpůsob si citlivost a mrtvé zóny páček tak, aby vyhovovaly tvým osobním potřebám.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace