Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Paměťová karta MicroSDXC Samsung 128GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta microSD 128 GB, V balení SD adapter, Rychlost čtení až 130 MB/s,Třída: UHS-I U1 / Class 10 /U3, V30, A2, Vhodná pro natáčení a ukládání videí ve 4K, Hodí se pro použití v mobilních telefonech a tabletech, Odolnost vodě a teplotám od −25 °C až do 85 °C, Odolnost proti rentgenovému záření a magnetům
Prodej ukončen
Zobrazit podobné zboží z kategorie
Katalogové číslo: Z01775
Kód výrobce: MB-MC128KAEU

Všechen prostor, který potřebujete


Objevte chytřejší způsob ukládání dat. Vylepšená rychlost a kompatibilita vám společně přinášejí výkon, na který se můžete vždy spolehnout. Bohatá kapacita poskytuje spoustu místa pro uložení rozličných médií na vašem telefonu, možnost stažení dalších aplikací na tablet, nebo mít neustále po ruce spoustu her s handheldovou konzolí. Všechna data jsou přenášena ve vysokých rychlostech a se zvýšenou spolehlivostí.

Rychlost a plynulost


Zvládněte s absolutní lehkostí i ty nejnáročnější úkoly. Dokonce i při přesouvání velkých souborů je microSD karta EVO Plus neskutečně rychlá díky třídě U3 10 a přenosovým rychlostem až 130 MB/s.I náročné aplikace tak budou načteny v řádu sekund a poběží hladce, zatímco 4K video bude přehráváno naprosto plynule i s rozhraními A2, V30 a UHS-I.

Ukládejte ve velkém


Osvoboďte svůj telefon od všech limitů. Najděte si svou vysněnou kapacitu – ať už jde o 64GB, 128GB, 256GB nebo obří 512GB externí úložiště. Díky rozličným kapacitám si snadno vyberete kartu přesně pro váš způsob použití. Už se nebudete muset trápit nedostatkem prostoru – k uložení vašich vzpomínek jej vždy bude dostatek.

Vždy v bezpečí


6 způsobů ochrany pro klid v duši. Karta EVO Plus je připravena na všechna životní dobrodružství s ochranou proti vodě?, teplotě?, rentgenovému záření?, magnetismu?, pádům? a opotřebování?. Vaše nenahraditelné zážitky si zaslouží spolehlivou ochranu. To vše navíc s unikátní 10letou zárukou.

Světová jednička na poli pamětí typu flash


Zažijte špičkový výkon a spolehlivost, které můžete získat pouze od světové značky číslo jedna mezi paměťovými disky již od roku 2003. Veškerý firmware a komponenty včetně světově uznávaných DRAM a NAND od společnosti Samsung jsou vyráběny interně, což zajišťuje komplexní integraci kvality, které můžete důvěřovat.

Parametry

Kapacita 128 GB
Řada Evo Plus
Micro SDHC Ano
Rozhraní SD UHS-I, kompatibilní s rozhraním UHS
Rychlostní třída U3, V30, A2
Barva Bílá
Rozměry š/v/ h (mm) 15 x 11 x 1 mm
Funkční prostředí (teplotní) −25 °C až do 85 °C
Napětí 2.7~3.6V
Max.přenosová rychlost (MB/s) přibližně 130MB/s
Styl Balení S adaptérem na SD
Hmotnost (g) Přibližně 0.25g
Jiné Paměťové karty Samsung odolají dokonce i magnetickým polím o síle až 15.000 gaussů – což odpovídá poli MRI skeneru
* Chrání všechna vaše data před poškozením letištními rentgeny

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Rychle odesláno, kvalitně zabaleno.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jsou to profesionálové na AV techniku, není co vytknout.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace