Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Paměťová karta SD Sony SF-32TG, 32GB

Mimořádně vysoká rychlost přenosu dat až 300 MB/s (čtení), 299 MB/s (zápis), UHS-II, U3, třída 10, Ideální pro snímání série snímků s vysokým rozlišením, Paměť 32 MB, Specifikace karet TOUGH s designem odolným proti rozdrcení a nárazům, Vysoká úroveň (IP68) vodotěsnosti a odolnosti proti prachu, Bezplatný software Sony File Rescue dokáže obnovit omylem smazané snímky a videa
Skladem
ks
2 490 Kč
Katalogové číslo: Z02383
Kód výrobce: SF32TG

Mohlo by Vás zajímat

Akční cena Akční cena
Paměťová karta SD Sony SF-G1TG, 128GB

Paměťová karta SD Sony SF-G1TG, 128GB

Mimořádně vysoká rychlost přenosu dat až 300 MB/s (čtení), 299 MB/s (zápis), UHS-II, U3, třída 10, Ideální pro snímání série snímků s vysokým rozlišením, Paměť 128 MB, Specifikace karet TOUGH s designem odolným proti rozdrcení a nárazům, Vysoká úroveň (IP68) vodotěsnosti a odolnosti proti prachu, Bezplatný software Sony File Rescue dokáže obnovit omylem smazané snímky a videa
5 489 Kč
Paměťová karta SD Sony SF-64TG, 64GB

Paměťová karta SD Sony SF-64TG, 64GB

Mimořádně vysoká rychlost přenosu dat až 300 MB/s (čtení), 299 MB/s (zápis), UHS-II, U3, třída 10, Ideální pro snímání série snímků s vysokým rozlišením, Paměť 64 MB, Specifikace karet TOUGH s designem odolným proti rozdrcení a nárazům, Vysoká úroveň (IP68) vodotěsnosti a odolnosti proti prachu, Bezplatný software Sony File Rescue dokáže obnovit omylem smazané snímky a videa
2 990 Kč
Neexistuje výzva, kterou by nejodolnější karta SD nezdolala

Představujeme rychlejší a odolnější kartu SD.

Tato karta SD je nejodolnější ze všech a byla navržena pro profesionální výkon a extrémní spolehlivost. Nehledě na podmínky při pořizování snímků vám řada SF-G se specifikací TOUGH zaručí výkon a odolnost, na kterou se můžete spolehnout.

Nevídaná odolnost ochrání vaše data

Díky mimořádně odolné konstrukci z pryskyřice jsou karty řady SF-G se specifikací TOUGH 18krát odolnější proti ohýbání než běžné karty SD. To je odolnost, na kterou se můžete spolehnout při riskantním snímání v jakémkoli prostředí či počasí.

Vyzbrojte se proti bahnu, špíně a chaosu

Maximální spolehlivost pro nenahraditelné snímky. Odolnost proti prachu, hlíně, vodě, bahnu a špíně pro jistotu i v těch nejextrémnějších podmínkách.

Skálopevná odolnost a ochrana před nárazem

Karta SD je vyrobena ze skálopevných materiálů v jednodílném provedení, díky kterým vydrží pád až z 5 metrů.

Vůbec první jednodílné provedení vytváří jedinečně odolnou kartu SD

Díky inovativnímu jednodílnému provedení a vysoce odolným materiálům poskytují karty z řady SF-G se specifikací TOUGH profesionálům jistotu a ochranu kdekoliv, kam je pořizování snímků zavede.

První karta SD bez drážek pro zvýšenou odolnost

Nová řada SF-G se specifikací TOUGH se zbavila křehkých připojovacích drážek a přepínače proti přepsání, kvůli kterým se záznam dat na konvenčních kartách SD stává obtížným, jsou-li tyto části poničeny.

Nejrychlejší karta SD na světě

Ať pořizujete fotografie ve vysokém rozlišení nebo video v rozlišení 4K, žádná jiná karta SD s rozhraním UHS-II nezapisuje a nečte data tak, jako ta z řady SF-G se specifikací TOUGH. Vysokorychlostní pamětní karty poskytují rychlé uvolňování vyrovnávací paměti při sériovém snímání a efektivní proces pro přenášení obsahu do počítače.

Nástroj SD Scan

Časem se všechny karty SD opotřebují a přestanou nahrávat data spolehlivě. Nástroj SD Scan od společnosti Sony pravidelně a automaticky skenuje paměťové karty SD a upozorní vás předtím, než dosáhnou svých limitů.

Aplikace File Rescue pro paměťové karty

Nemějte obavy. I když se něco pokazí, se stažitelným softwarem na záchranu souborů, který obnovuje omylem smazané soubory a poškozené fotografie či videa v současně nejběžnějších formátech, se vyhnete neštěstí.

Parametry

Kapacita 32 GB
SDXC UHS-I SDXC UHS-II
Rychlostní třída 10
Max.přenosová rychlost (MB/s) přibližně 300 MB/s
Max.rychlost zápisu (MB/s) 299 MB/s

Vhodné příslušenství

Čtečka paměťových karet Sony MRW-S1

Čtečka paměťových karet Sony MRW-S1

Dokonalé řešení pro rychlý přenos velkých objemů dat prostřednictvím karet SD UHS-II, Maximální rychlost čtení a zápisu umožňující použití vysoce výkonných paměťových karet SD UHS-II, Vysokorychlostní zálohování snímků s vysokým rozlišením a videí v rozlišení 4K, Vestavěný port USB-A umožňuje bezdrátové připojení k počítači

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod. Nakupuji zde častěji a doposud jsem byl vždy spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace