Porovnání výrobků Oblíbené produkty

PlayStation Link USB adaptér

Novinka Novinka
Přepínej bez námahy mezi svou konzolí PS5 a PC nebo Macem pomocí více USB adaptérů PlayStation Link. Stačí spárovat bezdrátová sluchátka s mikrofonem PULSE Elite nebo bezdrátové pecky do uší PULSE Explore s oběma adaptéry USB a poté vložit jeden do konzole PS5® a druhý do počítače PC nebo Mac. Po nastavení lze bez námahy přepínat mezi kompatibilními zařízeními, aniž by bylo nutné adaptéry odpojovat a přesouvat.
Skladem
ks
599 Kč
Katalogové číslo: Z04055
Kód výrobce: PS711000039995
Více USB adaptérů PlayStation Link usnadňuje hráčům radost z bleskového a bezztrátového audio propojení na více jejich zařízeních. Díky bezztrátové technologii si mohou hráči užívat pohodlí bezdrátového připojení, aniž by přišli o jediný slyšitelný detail. Nechej se obklopit atmosférou dokreslující jemné zvukové efekty a zachyť důležité zvukové stopy, které tě varují před blížícími se nepřáteli. Stačí vložit adaptér, spárovat sluchátka s mikrofonem nebo peckami a už můžeš hrát. Není nutné stahovat nějaký specifický software nebo ovladače PlayStation Link.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Je radost tady nakupovat - byl jsem několikrát v Hloubětíně.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace