Porovnání výrobků Oblíbené produkty

PlayStation Portal

Novinka Novinka
Dálkový ovladač PlayStation Portal pro konzoli PS5.Hrajte na konzoli PS5 pomocí sítě Wi-Fi a ovládání, jehož kvalita se rovná kvalitě ovládání na konzoli. Vezměte si sbírku her na konzoli PS5 do kapsy - s dálkovým ovladačem PlayStation Portal můžete hrát kompatibilní hry nainstalované na konzoli, aniž byste museli ke hraní použít televizor.
Skladem
ks
5 590 Kč
Katalogové číslo: Z04316
Kód výrobce: PS711000042435
S dálkovým ovladačem PlayStation Portal máš přístup ke hrám na konzoli PS5 prostřednictvím Wi-Fi, do hry se tak ponoříš, aniž bys musel ke hraní použít televizor. S PlayStation Portal můžeš hrát kompatibilní hry nainstalované na konzoli PS5, včetně svých oblíbených her pro konzole PS5 a PS4. Pociť pohlcující sílu funkcí, jako jsou haptická odezva a adaptivní spouště u podporovaných her.Citlivé vibrace reagují na tvé herní volby a simulují okolní prostředí. Ve vybraných hrách pro konzoli PS5 dynamický odpor napodobuje interakci s předměty ve hře. Všimněte si každého dokonalého detailu svých oblíbených her, které doslova ožívají na nádherné, jasně osvětlené obrazovce s rozlišením Full HD. PlayStation Portal zajistí plynulé hraní s rychlostí až 60 snímků za sekundu a vysokou čistotou obrazu na obrazovce s rozlišením 1080p. PlayStation Portal je účelové zařízení, které bylo vytvořeno, aby poskytovalo fantastické zážitky ze vzdáleného hraní. To znamená, že zapnutím ovladače a zmáčknutím tlačítka, pomocí kterého se připojíš ke konzoli PS5, skočíš pozoruhodnou rychlostí přímo do hry.

Parametry

Displej 8“ dotykový Full HD
Zvuk Vestavěné stereo reproduktory
Konektivita Ano, Wi-Fi 5, PlayStation Link (2,4 GHz), USB-C, konektor pro sluchátka s mikrofonem (3.5 mm)
Napájení Vestavěná Li-ion baterie 4370 mAh, výdrž 4-8 hodin dle nastavení jasu, míry využití haptické odezvy a adaptivních spouští
Hmotnost cca 529 g
Obsah balení PlayStation Portal, USB kabel

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jeden z mála obchodů, kterým není co vytknout. Prostě ve všem je nejlepší.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace