Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X700B, 4K Ultra HD, Wi-Fi

4K UHD Upscale, HDR, Zvukové kodeky Dolby® Atmos a DTS:X, Zrcadlení obrazovky Miracast, Wi-Fi, Rychlé a stabilní streamování z celé řady služeb, Díky bezdrátové dvoupásmové technologii MIMO-streamování videa v rozlišení až 4K, Oddělené výstupy HDMI na video a zvuk, DOLBY VISION™ - tato funkce je k dispozici prostřednictvím aktualizace firmwaru
Skladem
ks
6 480 Kč
Katalogové číslo: Z02730
Kód výrobce: UBPX700B.EC1

Mohlo by Vás zajímat

Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Okamžitý Cashback 230 Kč i
Sledujte neporazitelnou čistotu obrazu 4K UHD Blu-ray™, Se zvukem s vysokým rozlišením a technologií DSEE HX uslyšíte více detailů, Konstrukce redukující vibrace snižuje zkreslení zvuku, Přehrajte téměř jakýkoli typ disku či formát souboru, Úžasná kvalita obrazu se zvýšením rozlišení na úroveň 4K s frekvencí až 60p
7 979 Kč

Vdechněte život filmům v rozlišení 4K HDRS tímto 4K Ultra HD přehrávačem Blu-ray získáte ta nejlepší sedadla v pokoji. Zdokonalený prostorový zvuk, detaily v rozlišení 4K a živé obrazy s vysokým dynamickým rozsahem – to vše zajistí neuvěřitelně realistický vizuální zážitek, který vás zcela pohltí.


Vychutnejte si své filmy opravdu naplno díky přehrávání v rozlišení 4K Ultra HDVychutnejte si filmy ve čtyřnásobném rozlišení oproti běžným přehrávačům Blu-ray (Full HD), a to s novými disky 4K Ultra HD Blu-ray a službami streamování v kvalitě 4K.


HDR10Signál HDR10 nabízí až stokrát vyšší jas než standardní signál (SDR). Dokáží tak výrazně zvýšit maximální jas, ale přitom zachovat hlubokou a detailní černou, čímž poskytují zcela nový zážitek ze sledování.


DOLBY VISIONPřiveďte scény k životu pomocí výrazného osvětlení, temnější černé a zářivých barev. Dolby Vision obsahuje funkci HDR, která přímo u vás doma vytvoří poutavý a silný zážitek jako v kině.


Přirozené barvy přírodyPodpora nového barevného prostoru BT.2020 umožňuje přístup k mnohem širší paletě barev, než nabízí klasický televizní signál. Velmi široký barevný prostor umožňuje reprodukci nasycenějších a realističtějších barev od hluboké mořské modři až po přírodní zeleň a živou červenou.


Ohromující detaily s rozlišením 4K u všeho, co sledujetePřehrávač UBPX700 vylepšuje rozlišení všeho, co sledujete, na rozlišení 4K. Každý objekt je ostřejší a vylepšený v reálném čase, a vy si tak můžete vychutnat podrobný obraz – skvěle se hodí pro nejnovější televizory s vysokým rozlišením.


Bohatší obraz na jakékoli obrazovceSledujte filmy v kvalitě 4K HDR i na televizorech, které nejsou technologií HDR vybaveny, a vychutnejte si dokonale prokreslené stíny a výrazné detaily. Naše funkce pro převod formátů HDR-SDR chytře převede ultra jasný rozsah rozlišení HDR na obraz SDR a zachová vynikající kvalitu obrazu i na běžných televizorech SDR.


Přehrávejte si vše, co chceteMožnosti modelu UBPX700 sahají mnohem dále než k přehrávání disků Blu-ray Disc v kvalitě 4K Ultra UHD. Můžete sledovat, poslouchat a streamovat téměř cokoli, například formáty videa ve vysokém rozlišení či zvuku nebo mnoho streamovacích služeb.


Špičková disková jednotkaNa univerzálním přehrávači můžete pohodlně přehrát sbírky všech svých disků CD, DVD a Blu-ray.


Kompatibilní s digitální hudbouModel UBP-X700 podporuje celou řadu hudebních formátů, počínaje AAC přes PCM až po 11,2MHz DSD.


Streamujte, sledujte a přehrávejtePřehrávejte filmy přes připojení USB nebo domácí síť. Model UBP-X700 podporuje nejoblíbenější formáty video souborů, takže můžete sledovat své oblíbené filmy a domácí videa.


Streamujte filmy na televizoru v rozlišení 4KVyužijte rychlé a stabilní streamování z celé řady služeb. Díky připojení Wi-Fi s technologií MIMO nabízí přehrávač UBP-X700 streamování videa v rozlišení až 4K.


Mějte všechno vybavení na jednom místěPřipojte své audio k přehrávači UBP-X700 pomocí sítě Ethernet, konektoru HDMI nebo koaxiálního vstupu SPDIF.


Navrženo pro společný poslechZažijte ještě více zábavy. Spárujte přehrávač UBP-X700 s vaším zvukovým projektorem a vychutnejte si pohlcující prostorový zvuk.


Snadné ovládáníDíky naší intuitivní nabídce a rozhraní jsou aplikace i funkce jednoduše a inteligentně uspořádány, takže vždy najdete, co hledáte.


Chytřejší ovládáníOvládejte přehrávač Blu-ray Disc pomocí tabletu nebo smartphonu (se systémem Android nebo iOS) a pomocí aplikace Video & SideView zjistěte více o pořadu, který právě sledujete.Parametry

Určeno pro český trh Ano
Typ přehrávače Stolní Blu-ray přehrávač
Funkce Wi-Fi® s technologií MIMO (2,4 GHz / 5 GHz) 11a/b/g/n, 3D streamování, streamování 4K, živé vysílání, zrcadlení obrazovky (Wi-Fi® Miracast)
4K Zvýšení rozlišení na 4K (60p)
Podporovaná média USB, HDD, BD-RE, BD-ROM, CD (CD-DA), CD-R / -RW, Disk BD-RE s dvojitou vrstvou, Disk DVD+R, Disk DVD+R s dvojitou vrstvou, Disk DVD+RW, Disk DVD-R, Disk DVD-R s dvojitou vrstvou, DVD-RW, DVD-Video, SA-CD (SA-CD / CD), 3D (Profile 5), Ultra HD Blu-ray
Podporované formáty Dekódování Dolby® Atmos (bitstream out)/ Dolby® True HD (7.1k), DTS:X(bitstream out)/DTS (7.1k)
Aplikace Wi-Fi® Miracast, SongPal, Video & TV SideView, NETFLIX
Konektory USB, 2x HDMI výstup (1x pro audio), LAN, dig.coax výstup
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 320 x 45 x 217 mm, hmotnost 1,4kg

Vhodné příslušenství

Kabel HDMI Sony DLC-HE10C, HDMI - HDMI, 1m

Kabel HDMI Sony DLC-HE10C, HDMI - HDMI, 1m

Podpora vícekanálového digitálního audia pro prostorový zvuk (Dolby Digital, DTS), Podpora 3D
Kabel HDMI Sony DLC-HX10C, HDMI - HDMI, 1m

Kabel HDMI Sony DLC-HX10C, HDMI - HDMI, 1m

Rychlost 18 Gb/s, přenos videa 4K HDR 60p, HDMI konektor typu A se zástrčkou z odlitého zinku a vnitřním kovovým stíněním, Spolehlivý přenos dat za pomocí drátu z měděných vláken AWG 30 a trojvrstvého stínění, Podporuje audiosignály ARC (Audio Return Channel), HEC (HDMI Ethernet Channel) a 3D signál, Šipky (→→) jasně značí směr signálu a umožňují uživateli využít kabel naplno tím nejjednodušším způsobem
1 080 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod. Nakupuji zde častěji a doposud jsem byl vždy spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace