Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Sledujte neporazitelnou čistotu obrazu 4K UHD Blu-ray™, Se zvukem s vysokým rozlišením a technologií DSEE HX uslyšíte více detailů, Konstrukce redukující vibrace snižuje zkreslení zvuku, Přehrajte téměř jakýkoli typ disku či formát souboru, Úžasná kvalita obrazu se zvýšením rozlišení na úroveň 4K s frekvencí až 60p
Skladem
ks
7 979 Kč
Katalogové číslo: Z02731
Kód výrobce: UBPX800M2B.EC1
Cashback 231 Kč i Cena po cashbacku 7 748 Kč

Mohlo by Vás zajímat

Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X700B, 4K Ultra HD, Wi-Fi

Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X700B, 4K Ultra HD, Wi-Fi

4K UHD Upscale, HDR, Zvukové kodeky Dolby® Atmos a DTS:X, Zrcadlení obrazovky Miracast, Wi-Fi, Rychlé a stabilní streamování z celé řady služeb, Díky bezdrátové dvoupásmové technologii MIMO-streamování videa v rozlišení až 4K, Oddělené výstupy HDMI na video a zvuk, DOLBY VISION™ - tato funkce je k dispozici prostřednictvím aktualizace firmwaru
6 480 Kč

Přineste si kino domů
S tímto 4K Ultra HD přehrávačem Blu-ray se budete cítit jako v kině. Rozlišení 4K UHD vám nabídne obraz pro velké plátno a technologie Dolby® Atmos a DTS:X vytvoří realistickou filmovou atmosféru.


 
Přibližte se ještě více skutečnosti
Nechte se vtáhnout přímo do děje filmů a seriálů. 4K Ultra HD Blu-ray™ zobrazuje vše s většími detaily než dříve, takže máte pocit, že sledujete skutečnou realitu.


 
Objevujte nové hloubky reality
Vysoký dynamický rozsah (HDR) nabízí mnohem více detailů. V kombinaci s čistotou rozlišení 4K oživuje HDR dříve skryté oblasti novým jasem, stíny a barvami.
Signály HDR nabízí až stokrát vyšší jas než standardní signál (SDR). Dokáží tak výrazně zvýšit maximální jas, ale přitom zachovat hlubokou a detailní černou, čímž poskytují zcela nový zážitek ze sledování.


 
Přirozené barvy přírody
Podpora nového barevného prostoru BT.2020 umožňuje přístup k mnohem širší paletě barev, než nabízí klasický televizní signál. Velmi široký barevný prostor umožňuje reprodukci nasycenějších a realističtějších barev od hluboké mořské modři až po přírodní zeleň a živou červenou.


 
 

Zvuk, který vás unese
Se špičkovými zvukovými kodeky Dolby® Atmos a DTS:X, které jsou oblíbené v kinech po celém světě, uslyšíte úder blesku, jekot sirén i troubení klaksonů všude kolem sebe a s překvapivou čistotou.


 
Ideální doplněk domácího kina
Spárujte model UBPX800 s přijímačem STR-DN790 nebo s TAAN1000 a získáte dokonalý zážitek ze sledování domácího kina. Krása se skrývá v detailech, od stylově sladěného designu až po vytříbenou kvalitu obrazu a zvuku.


 Získejte z každé skladby to nejlepší
Tak jako je rozdíl mezi videem v rozlišení HD a 4K, i skladby se zvukem s vysokým rozlišením nabízejí mnohem vyšší kvalitu než klasický formát mp3 nebo hudba z disků CD. Umožní vám slyšet každý nádech, dotyk nástroje nebo tón.


 
Technologie zvýšení rozlišení DSEE HX
Vyzkoušejte vylepšení frekvence a dynamického rozsahu formátu mp3 a jiné komprimované hudby (a také disků CD) téměř na vysoké rozlišení a užívejte si plnohodnotný zážitek jako s původní nahrávkou.


 
Jedinečné šasi Sony
Naše jedinečné vyztužené šasi s pevným rámem nabízí stabilní oporu, která eliminuje i nepatrné vibrace a poskytuje efektivní elektrické odstínění, abyste si mohli užívat prvotřídní zvuk a kvalitní obraz.


 
Přehrávejte si vše, co chcete
Možnosti UBP-X800 sahají mnohem dále než k přehrávání 4K UHD disků Blu-ray Disc™. Můžete sledovat, poslouchat a streamovat téměř cokoli, například formáty videa ve vysokém rozlišení či zvuku s vysokým rozlišením nebo celou řadu streamovacích služeb.


 
Přirozená základna pro vaše nejlepší vybavení
Vezměte všechny své audio a videopřístroje a propojte je se zařízením UBP-X800. Ideální model pro domácí filmovou zábavu a hudební streamovací služby, například Spotify, který disponuje kvalitními možnostmi připojení, jež potěší každého milovníka technologií.


 
Všechna vaše zábava na jediném místě
Využijte rychlé a stabilní streamování z celé řady služeb. Díky bezdrátové dvoupásmové technologii MIMO nabízí přehrávač UBP-X800 streamování videa v rozlišení až 4K a silnější signál, i když jste na okraji dosahu bezdrátové sítě.


 
Ponořte se hlouběji do oblíbené zábavy
I při soukromé projekci si můžete vychutnat maximální efekt každého filmového okamžiku. Model UBP-X800 podporuje přenos zvuku přes Bluetooth®, abyste si mohli dopřát soukromou zábavu se svými oblíbenými bezdrátovými sluchátky Bluetooth®.


 
Zřetelné dialogy
Vychutnejte si dokonalou čistotu dialogů a soundtracků, ať jste blízko nebo daleko. Přehrávač UBP-X800 odesílá zvuk do televizoru prostřednictvím HDMI a zároveň do bezdrátového reproduktoru prostřednictvím Bluetooth®.


 
Zvuk, který s vámi zůstane
Pomocí bezplatné aplikace SongPal v mobilním zařízení nebo tabletu můžete bezdrátově streamovat obsah do přehrávače UBP-X800 a dalších připojených reproduktorů a zařízení. Jedná se o chytrý způsob, jak skloubit zábavu a životní styl.


 

Parametry

Určeno pro český trh Ano
Typ přehrávače Stolní Blu-ray přehrávač
Funkce Wi-Fi® s technologií MIMO (2,4 GHz / 5 GHz) 11a/b/g/n, Bluetooth® (TX, LDAC), 3D streamování, streamování 4K, živé vysílání, DSEE HX
4K 4K HDR, HDR10, 24p True Cinema™, konvertor HDR → SDR, Deep colour (12 bitů), zvýšení rozlišení na 4K (60p)
Hi-Res Audio Ano ; PODPOROVANÉ AUDIOFORMÁTY: AAC (.AAC, .mka), AIFF (.aiff, .aif), ALAC (.m4a), Dolby® Digital (.ac3, .mka), DSD - DSDIFF / DSD (.dff, .dsf), FLAC (.flac, .fla), HEAAC v.1 / v.2 / úroveň 2, LP cm (.mka), Vorbis, WMA10 Pro, WMA9 Standard (.WMA)
Podporovaná média DISK: BD-ROM, CD (CD-DA), CD-R / -RW, Disk DVD+R, Disk DVD+R s dvojitou vrstvou, Disk DVD+RW, Disk DVD-R, Disk DVD-R s dvojitou vrstvou, DVD-Audio, DVD-RW, DVD-Video, Přehrávání SA-CD (SA-CD / CD), Stereoskopické 3D (Profile 5), Ultra HD Blu-ray™
Podporované formáty Dekódování Dolby® Atmos / Dolby® True HD (7.1k), DTS:X(bitstream out)/DTS (7.1k)
Aplikace Wi-Fi® Miracast, SongPal, Video & TV SideView, NETFLIX
Konektory USB, 2x HDMI výstup (1x pro audio), LAN, dig.coax výstup
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 430 x 50 x 265 mm, hmotnost 3,8 kg
Obasah balení Dálkové ovládání, 2 baterie typu AAA

Vhodné příslušenství

Dálkový ovladač Sony RMT-VB310E pro UBP-X800M2

Dálkový ovladač Sony RMT-VB310E pro UBP-X800M2

Originální dálkový ovladač Sony RMT-VB310E pro Blu-ray přehrávač UBP-X800M2
Kabel HDMI Sony DLC-HE10C, HDMI - HDMI, 1m

Kabel HDMI Sony DLC-HE10C, HDMI - HDMI, 1m

Podpora vícekanálového digitálního audia pro prostorový zvuk (Dolby Digital, DTS), Podpora 3D
Kabel HDMI Sony DLC-HX10C, HDMI - HDMI, 1m

Kabel HDMI Sony DLC-HX10C, HDMI - HDMI, 1m

Rychlost 18 Gb/s, přenos videa 4K HDR 60p, HDMI konektor typu A se zástrčkou z odlitého zinku a vnitřním kovovým stíněním, Spolehlivý přenos dat za pomocí drátu z měděných vláken AWG 30 a trojvrstvého stínění, Podporuje audiosignály ARC (Audio Return Channel), HEC (HDMI Ethernet Channel) a 3D signál, Šipky (→→) jasně značí směr signálu a umožňují uživateli využít kabel naplno tím nejjednodušším způsobem
1 080 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod. Nakupuji zde častěji a doposud jsem byl vždy spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace