Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Přehrávač CD Fonestar CD-150Plus

Akční cena Akční cena
Krásný design s povrchem z leštěného hliníku, Přehrává formáty CD, CD-R, CD-RW a MP3, Čelní USB vstup pro přehrání MP3, Kvalitní VFD displej s vysokým kontrastem, Podpora a načítání ID3 tagů, Zabudovaná kvalitní čelní CD mechanika, 10s antivibrační paměť
Skladem
ks
6 790 Kč
Katalogové číslo: Z01442

CD přehrávač Fonestar CD-150PLUS: Zaujme tělem z leštěného hliníkuElegance a nadčasovost prýští z každého centimetru těla CD přehrávače Fonestar CD-150PLUS. Povrchovou úpravu tvoří jedinečný leštěný hliník, který celý design přístroje posouvá o level výš. Zapomeňte na nudný plast, v tomhle případě udává prim oblíbený lehký kov. V přední části přístroje je zabudované praktické ovládání, a to otáčecí i tlačítkové. S nastavením přístroje pomůže přehledný VFD displej s vysokým kontrastem, který je dobře čitelný. Bude vám skvěle sloužit doma, ale hodí se i pro použití s HiFi zesilovači v restauracích, barech a v dalších zařízeních. Odlepte oči od krásného hliníkového těla CD přehrávače Fonestar CD-150PLUS a pojďme se společně zaměřit na to, co umí. Přístroj disponuje kvalitní mechanikou pro přehrávání disků CD a MP3 i CD-R a CD-RW a může se pochlubit 10s pamětí proti otřesům. Nechybí mu ani USB čelní port pro připojení zdroje hudby skrze USB konektor a přehrávání MP3 souborů. Zařízení umí načítat i ID3 tagy, má funkci automatického přehrávání po zapnutí a paměť na poslední zvolený režim přehrávání. Co se týče konektivity, budou vám k dispozici 2 analogové stereo RCA výstupy, 1 digitální optický výstup a 1 výstup digitální koaxiální.


Parametry

Kompatibilita médii Přehrává: CD, CD-R/RW (MP3,WMA)
Audio výstup 1 x cinch
Optický vstup/výstup - / 1
Koaxiální vstup/výstup - / 1
USB Ano
Dodávané příslušenství Dálkový ovladač, AA baterie, audio kabel 2× RCA
Hmotnost 3,3 kg
Rozměry 430 x 105 x 286 mm

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace