Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Projektor Hisense 100L5F-B12, 4K

Smart Laser TV, Úhlopříčka obrazovky 254 cm, HDR, X-Fusion™ laserový zdroj světla, Maximální rozlišení Ultra HD 3840x2160, Dolby Atmos, Uživatelské rozhraní VIDAA U4.0
Prodej ukončen

Mohlo by Vás zajímat

Výprodej Výprodej
Projektor Samsung SPLSP7T, 4K, Laser

Projektor Samsung SPLSP7T, 4K, Laser

4K Laser Projektor, Úhlopříčka až 305 cm, Svítivost 2200 Lumen, Smart TV Aplikace, ,
59 989 Kč

Velká 100-palcová optimalizovaná obrazovka
Dokonalý zážitek pro každého diváka

Laserová televize s ultrakrátkou projekcí promítá jasný, barevný 4K obraz na 100-palcovou antireflexní obrazovku, na kterou perfektně uvidíte z jakéhokoli místa v místnosti. Patentovaná technologie laserového zdroje Hisense rovnoměrně vyzařuje světlo a barvy na obrazovku, která eliminuje odrazy okolního prostředí a promítá tak čistý a detailní obraz za jakýchkoliv světelných podmínek. Takto si můžete naplno vychutnat sledování televize a ponořit se do obsahu.

Laserová televize s ultrakrátkým projekčním paprskem 4K

4K Ultra HD přináší více než 8 milionů pixelů a vytváří tak zcela nový svět na extra velké obrazovce ALR. Obrázky jsou ostřejší, jasnější a zobrazené v jejich skutečných barvách tak, jak to pro vás režisér vytvořil. Ultrakrátká projekční konzola dokáže promítat obraz ze vzdálenosti necelých 30 cm od stěny a nabízí tak přirozenější zážitek ze sledování.

X-FUSION laserový zdroj světla

Využívá modrý laserový zdroj světla pro ostrý a přesný obraz s úžasnými detaily, přičemž zabraňuje nežádoucímu rozptylu světla a nabízí přirozenější zážitek ze sledování.

Vysoký dynamický rozsah zvýrazňuje detaily

Vysoký dynamický rozsah (HDR) otevírá zcela novou škálu barev a kontrastu, takže si můžete vychutnat úžasně živý obraz s neuvěřitelnou hloubkou a bohatými detaily.

Blízko realitě

Určitě si užijete vylepšené barevné spektrum laserového televizoru Hisense, který díky přesnosti laserového zdroje světla zobrazuje věrný obraz a překračuje barevný rozsah standardu Rec.709 UHD 4K.

Jednička pro sportovní zápasy a hry

Ať už hrajete, hltáte akční scény nebo sledujete fotbalový zápas, rychlost rozhoduje. A naše technologie s názvem MEMC rozhodne o tom, že vy pozadu nezůstanete. Doba odezvy se snižuje na mikrosekundu, a pohyb je tak 10x plynulejší než u OLED televizí.

Zvuk, který vás vtáhne do děje

Integrované reproduktory poskytují 30 W vynikajícího zvukového výkonu. Díky technologiím Dolby ATMOS si můžete ve svém obývacím pokoji užít jedinenčný filmový zážitek. Jednotlivé zvuky přicházejí ze všech směrů, včetně oblasti nad hlavou, aby zaplnily místnost úžasnou čistotou, bohatostí, detaily a hloubkou, stejně jako ve skutečném životě. Místo toho, abyste scénu jen slyšeli, budete mít pocit, že jste její součástí.

Skutečná TV, smart TV

Operační systém VIDAA U Smart TV, který má přizpůsobitelné uživatelské rozhraní a snadno se ovládá. Užívejte si své oblíbené aplikace okamžitě. Hisense 4K Laser TV má vestavěný TV tuner. Dokáže přijímat, zpracovávat a zobrazovat vysílání televizního signálu.

Chráníme Váš zrak

Obraz, který vidíte na obrazovce laserového televizoru, se odráží, nikoli přímo do očí, což je v souladu s lidským zrakovým vnímáním, takže ani při dlouhém sledování nebudete pociťovat únavu očí.

Nízká hladina modrého světla

Laserový televizor Hisense 100L5 nevyzařuje téměř žádné škodlivé modré světlo, takže i delší doba strávená před televizorem je pro oči šetrná.

Až 25 000+ hodin zábavy

Technologie X-Fusion využívá přesný zdroj světla, který poskytuje až 25 000+ hodin zábavy.

Vychutnejte si přesnost v každém detailu.

Technologie DLP, vyvinutá společností Texas Instruments, kombinuje technologii DLP Theater Technology a patentované technologie společnosti Hisense a poskytuje výjimečné detaily a jas. Dosud jste ho viděli jen v kině, ale nyní je k dispozici v každé místnosti vašeho domova.

Staráme se o životní prostředí

V porovnání s LED televizorem potřebuje laserová televizní konzole ke své činnosti méně energie a Fresnelova pasivní bionická obrazovka nepotřebuje k zobrazení obrazu žádnou energii. Laserový televizor s úhlopříčkou 100 palců proto spotřebuje o 63 % méně energie než televizory LED stejné velikosti.

4 HDMI porty

Díky čtyřem HDMI portům můžete jednoduše připojit všechny své audio/video systémy a komponenty z jednoduchého kabelového přijímače k nejnovějším herním zařízením, systémem prostorového zvuku 5.1 a dalším. Díky ARC HDMI se televizor může připojit ke kompatibilním zvukovým zařízením pomocí jediného HDMI kabelu.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Je radost tady nakupovat - byl jsem několikrát v Hloubětíně.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Tradiční a specializovaný SONY obchod s profesionálním personálem. Rád tam nakupuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace