Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Radiobudík Philips TAR-3505, DAB+

Duální budík (Bzučák, FM, DAB +), Funkce Snooze (opakované buzení), Časovač 15/30/60/90/120 min, LCD displej, Formát času 12/24 h
Prodej ukončen

Radiobudík PHILIPS TAR3505/12 s DAB+ tuneremZačněte svůj den s rozhlasovými stanicemi, které máte rádi! Díky podpoře DAB+ a FM vám tento radiobudík přináší výběr ze stovek stanic bez praskání. Posloucháte večer? Funkce časovače vypnutí zajišťuje, že rádio nenecháte zapnuté celou noc.


Příjem rádia bez praskání na dosah rukyToto digitální rádio vám zajistí přístup k lepšímu poslechu, od nepřetržité hudby až po nejnovější zprávy. Tuner DAB+ zajistí křišťálově čistý příjem a můžete nastavit až 20 předvoleb svých oblíbených stanic. Displej zřetelně zobrazuje čas.


Automatická synchronizace času. Záložní baterie, pokud dojde k výpadku napájeníTento budík automaticky synchronizuje čas a je vybaven také záložní baterií. Pokud dojde k výpadku napájení, nebudete muset hodiny resetovat a nastavení budíku se uloží.


Časovač. Klidně usněte při poslechu rádiaUsínejte se svou oblíbenou stanicí, která hraje na pozadí. Časovač vypnutí hodin můžete nastavit tak, aby rádio hrálo až 2 hodiny. Po uplynutí přednastavené doby se rádio vypne.


Jemné buzení. Pomalu se zvyšující tón alarmu nebo hlasitost rádiaFunkce Jemné buzení aktivuje postupně se zvyšující alarm, který vás příjemně uvede do nového dne. Můžete ji nastavit tak, aby pracovala s tónem budíku nebo rádiem.


Duální budík. Jedny hodiny, dva budíkyFunkce dvojitého alarmu umožňuje nastavit dva různé budíky a funkce Jemné buzení aktivuje postupně se zvyšující alarm, který vás příjemně uvede do nového dne. Můžete ji nastavit tak, aby pracovala s tónem budíku nebo rádiem.


Parametry

Určeno pro český trh Ano
Tuner DAB / DAB+ / FM , 20 předvoleb
Funkce Budík - 2 buzení, Časovač 15/30/60/90/120 min, Funkce Snooze (opakované buzení), LCD displej, Jas displeje(Vysoký/Střední/Nízký)
Napájení AC vstup 100–240 V, 50/60 Hz
Výdrž na baterie Záložní 2 baterie AAA (nejsou součástí balení)
Rozměry a hmotnost 131 x 131 x 54 mm, hmotnost 0,268 kg
Obsah balení Stručný návod k rychlému použití

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace