Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Receiver Onkyo TX-8220B stereo s DAB+, černý

Vysoko proudový zesilovací systém se 100 W na kanál, WRAT technologie pro optimalní zvukový výkon, FM/RDS a DAB/DAB+ rádia, MM Phono, analog, digitální audio vstupy (coax, optika), Bluetooth, Kvalitní D/A převodník pro Hi-Res audio (192 kHz / 24 bit a DSD64 / DSD128),
Na objednávku
ks
7 989 Kč
Katalogové číslo: Z03235
Kód výrobce: TX-8220(B)

Stereo receiver ONKYO TX-8220Model Onkyo TX-8220 splňuje nároky uživatelů, jeho univerzální připojení spočívá v jednoduchém rozbočovači, který funguje výborně i díky digitálním audio vstupům pro připojení TV a BD/DVD přehrávače, čtyřem analogovým vstupům, určeným pro CD přehrávač a jiné. Dále tu máme k dispozici MM phono vstupu pro gramofon, dále DAB + a FM/RDS rádio tunery se 40 předvolbami, a již nepostradatelná vestavěná technologie Bluetooth. Regulace basů, výšek a jejich komplexní vyvážení dovoluje efektivně využít a kalibrovat tón tak, aby vyhovoval unikátnosti reproduktorů. Není problém přizpůsobit nastavení Multi-zóny, eventuelně také zvýšit LFEs v sekci filmových soundtracků.


Základní výbavaBez známé technologické pomůcky s názvem Bluetooth by nebyla možná transformace mobilního zvuku. Nejenom v informatice je Bluetooth nezbytným standardem pro komunikaci bez drátů - propojení dvou a více elektronických zařízení je již od roku 1994 zásluhou firmy Ericsson běžně užívanou a v současnosti již nezbytnou technologií. Klíčovým aspektem je také přítomnost FM / DAB+ Tuneru s bohatým paměťovým přednastavením (40). Nesmí chybět připojení gramofonu, CD přehrávači, televizi a službě Media Streamer, bez čehož by tento výrobek ztratil svoji image. Bohatý, originální a mocný audio efekt předčí ostatní vlastnosti, kladem je také nízká impedance.


Další klíčové specifikaceTechnologie DAB+ je založena na základním a standardním Digital Audio Broadcasting s tím, že navíc disponuje efektivnější MP4 či AAC+ kodekem. DAB disponuje pouze MP2 formátem. Tím jsou audio kvality subjektivně navýšeny a výběr poslechu pro spotřebitele je takto rozšířen. Ve většině zemí jsou nyní služby DAB a dokonce i DAB+ již podporovány. Dalším krokem k zajištění optimálního zvukového výkonu je moderní technologie WRAT, která pracuje na zajištění zpětné vazby za účelem snížení signálního šumu a zkreslení v celém frekvenčním rozsahu. Díky schopnostem užitého DAC lze akceptovat 192 kHz / 24 bit audio soubory s vysokým rozlišením.


Parametry

Určeno pro český trh Ano
Funkce Bluetooth, tuner FM/DAB+
Počet kanálů stereo
Podporované formáty Hi-Res Audio DSD 5.6, 192/24 FLAC/WAV/ALAC; DAC AKM 768kHz/32bit
Výkon 2x 100 W / 6 Ohm
Hi-Res Audio Ano
Konektory Digital coaxial a optický vstup, Phono, 4x analog audio vstup, Pre-Out pro subwoofer, výstup na sluchátka, A+B repro svorky
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 435 x 149 x 328 mm, 7 kg

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Velmi vstřícné a ochotné jednání. Obchod vřele doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Tradiční a specializovaný SONY obchod s profesionálním personálem. Rád tam nakupuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace