Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Receiver Onkyo TX-8250S stereo, stříbrný

135 W na kanál, tuner FM/DAB+, USB, Phono a digitální audio vstupy, Bluetooth, 5 GHz/2.4 GHz Wi-Fi, Chromecast, DTS Play-Fi, AirPlay, FlareConnect; Spotify, TIDAL, TuneIn, Hi-Res Audio, Hi-Fi audio konstrukce
Prodej ukončen

Síťový Hi-Fi stereo receiver s tunerem DAB+ ONKYO TX-8250Se stereofonním receiverem TX-8250 se zaměřte na absolutní hudební zážitek, receiver je připraven zahrát vše, na co si vzpomenete. Dohromady s analogovým linkovým a phono vstupem je také k dispozici digitální koaxiální a optický vstup, USB a dual-band Wi-Fi® vstupy pro podporu bezdrátových audio technologií. Mezi ně patří streamovací služby DTS Play-Fi®, vestavěný Chromecast , AirPlay, Spotify®. Dále si můžete vychutnat skvělý ničím nerušený poslech tuneru DAB+.


Vysokoproudý zesilovač bez fázových posunůNízká výstupní impedance a velké povolené proudové zatížení umožňuje přesné řízení reproduktorů pro vysoce přesný a dynamický zvuk. To je základem WRAT systemu Onkyo, který v celém akustickém pásmu přenáší zvuk bez fázových posunů. Tím je vytvořen mimořádně přesný a realistický zvukový obraz.


Vysoce Kvalitní DAC 768 kHz/32-bitDigitálně-analogový převodník s vysokým rozlišením Asahi Kasei AK4452 umožní využít plný plný potenciál prakticky jakéhokoliv audio formátu díky jedinečné filtrační technologii s nízkým zkreslením.


Kouzlo VinyluTento kvalitní receiver přinese i nejlepší zvuk ze sbírky gramofonových desek. Jeho vstup Phono je vybaven příslušným korekčním předzesilovačem, a tak stačí do něj rovnou připojit gramofon osazený MM přenoskou. TX-8250 potěší autentickým Hi-Fi zvukem nejen začátečníky, ale i pokročilé posluchače.


Bluetooth Audio, Wi-Fi, a AirPlay se SpotifyBezproblémový Stream prakticky jakéhokoliv zvuku. Nabízí se tak poslech internetových rádií a hudebních služeb Spotify and TuneIn. Další možnosti kvalitní zábavy dodávají stanice na rozsahu VKV a stanice v digitálním systému DAB+.


Připraven pro Hi-Res AudioReceiver TX-8250 je navržen jako univerzální přístroj pro jednoduché použití a vysokou kompatibilitu s Hi-Res audio formáty. Pomocí remote app vyberete 192/24 FLAC nebo 5.6 MHz DSD soubory na PC nebo NAS a přehráváte hudbu ve vysokém rozlišení s jasným a detailním zvukem.


Možnosti připojeníReceiver TX-8250 umožní šesti analogovými a čtyřmi digitálními vstupy připojit prakticky všechny přehrávače a zdroje signálu jako je CD přehrávač, kazetový magnetofon, přenosný MP3 přehrávač nebo streamer. Bez ohledu na to, jaký je navolen zdroj signálu, je hudba živá a vzdušná.


Parametry

Určeno pro český trh Ano
Funkce Bluetooth,Wi-Fi dual-band 5 GHz/2.4 GHz, Chromecast, DTS Play-Fi, AirPlay, FlareConnect; Spotify, TIDAL, TuneIn, tuner FM/DAB+
Počet kanálů stereo
Podporované formáty Hi-Res Audio DSD 5.6, 192/24 FLAC/WAV/ALAC; DAC AKM 768kHz/32bit
Výkon 2x 135 W
Hi-Res Audio Ano
Konektory 2x Digital Coaxial Input, 2x Optický, Phono, RJ-45, USB
Barva Stříbrná
Rozměry a hmotnost 435 x 149 x 329 mm, 8,5 kg

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychle odesláno, kvalitně zabaleno.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace