Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Receiver Onkyo TX-NR5100 AV síťový, černý

Akční cena Akční cena
7.2 AV receiver 165W/k/6Ω, Dolby Atmos Height Visualizer a DTS Virtual:X, HDMI 2.1 8K/60p a 4K/120p , HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, BT.2020, Tuner FM/DAB+, Wi-Fi 5G, Obousměrný Bluetooth (vysílá aptX HD), DTS Play-Fi, Chromecast, AirPlay, Amazon Music, Spotify®, TIDAL, Deezer, Tune In, Sonos, Multifunkční Zona 2 nebo Zona B line-out, Hi-Res Audio 192 kHz/24-bit, Alexa, Google Assistant, Siri
Skladem
ks
13 291 Kč
Katalogové číslo: Z01904
Kód výrobce: TX-NR5100M2(B)

AV Receiver ONKYO TX-NR5100Vítejte v 8K Ultra HD zážitkuFunkce definované ve specifikaci HDMI® 2.1 umožňují průchod videa v rozlišení 8K/60p na váš kompatibilní televizor. Stejně jako formáty HDR10 a HLG, HDR10+ a Dolby Vision™ optimalizují jas, kontrast a barvu scénu po scéně nebo snímek po snímku. Všechny konektory HDMI podporují HDCP 2.3, zatímco eARC na hlavním výstupu přenáší kódovaný vícekanálový zvuk (včetně Dolby Atmos® nebo DTS:X®) z kompatibilního TV tuneru, aplikací pro streamování videa nebo připojených přehrávačů médií do AVR pro zesílení. QMS (Quick Media Switching) pro filmy a video eliminuje zpoždění, které může způsobit prázdnou obrazovku před zobrazením obsahu. Out.


Nová vylepšení pro hráčeVyužijte svůj herní čas pomocí 3D prostorového zvuku a získejte vítěznou výhodu s novými funkcemi přívětivými pro hráče definovaným v HDMI 2.1. VRR (Variable Refresh Rate) eliminuje zpoždění, zadrhávání a trhání snímků pro plynulé hraní. ALLM (Auto Low Latency Mode) optimalizuje latenci od zdroje k obrazovce, zatímco QFT (Quick Frame Transport) omezuje zpoždění pro plynulejší zážitek.


SMART AV Receiver™ - streamování zvuku ve více místnostechSMART AV Receiver sdílí zvuk v celém vašem domě. Zahrnuje Amazon Music HD*, Spotify®, TIDAL, Deezer a TuneIn a spolupracuje s Ok Google nebo Alexa. Sdílejte zábavu prostřednictvím Works se Sonos, AirPlay 2, DTS Play-Fi® a vestavěným Chromecastem.


Spolupráce s SonosRozšiřte svůj domácí zvukový systém Sonos spárováním tohoto AVR se Sonos Connect nebo Portem*. Přijímač se propojí s ekosystémem Sonos, probouzí se, mění vstupy a hraje na požadovanou hlasitost na příkaz z aplikace Sonos*.
*Sonos Connect a Port se prodávají samostatně. Aplikace Sonos je k dispozici zdarma pro iPhone a iPad z App Store a pro zařízení Android™ na Google Play.


Vestavěný Chromecast™ spolupracuje s Ok GoogleStreamujte hudbu ze smartphonu, notebooku nebo PC do přijímače přes vestavěný Chromecast a ovládejte přehrávání z aplikací podporujících Chromecast z iPhonu, iPadu, telefonu nebo tabletu Android™, Mac nebo Windows® PC nebo Chromebook™. Nastavujte, přehrávejte a ovládejte zvuk pouze pomocí hlasu.


AlexaAlexa vám umožňuje používat váš hlas k ovládání A/V přijímače vyslovením příkazů prostřednictvím vestavěného zařízení Alexa. Ať už chcete poslouchat hudbu, rozhlasové stanice nebo podcasty, stačí se zeptat. Podporuje také multi-room hudbu přehrávanou na více zařízeních.


Dolby Atmos a DTS:X – oslavují nový svět zvukuDolby Atmos a DTS:X překládají 3D zvukové stopy ze studiového mixážního pultu do vašeho obývacího pokoje. Zvuky již nejsou vázány na konkrétní kanály a mohou se volně pohybovat kolem a nad vaším publikem, čímž se dostáváte do středu dění.


Užijte si starší formáty s 3D zvukemDolby Atmos Height Virtualizer a DTS Virtual:X™ poskytují 3D zvuk prostřednictvím libovolného uspořádání reproduktorů na úrovni posluchače. Technologie mohou pracovat nezávisle nebo s upmixery Dolby Surround® nebo DTS® Neural:X a vytvořit 3D zvukové pole s jakýmkoli zvukovým signálem (kromě Dolby Atmos, DTS:X a DTS® Express).


Jasnější dialog pouhým stisknutím tlačítkaVocal Enhancer řeší problém neslyšitelných dialogů ve filmech a televizních programech pomocí algoritmů DSP ke zvýšení vokálních frekvencí ve zvukové stopě. Úroveň efektu lze zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na dálkovém ovladači.


AccuEQ prostorová akustická kalibraceDetekuje velikost reproduktoru, dělicí frekvenci a vzdálenost od místa poslechu a nastavuje vhodné úrovně akustického tlaku. Nastaví výhybku a EQ pro všechny reproduktory včetně subwooferů. AccuReflex™ optimalizuje 3D zvuk prostřednictvím reproduktorů s podporou Dolby Atmos opravou fázových rozdílů ve směrových a nesměrových zvukových cestách. Výsledkem je jasné a soudržné zvukové pole.


Obousměrná bezdrátová technologie Bluetooth®Tento AVR dokáže odesílat a přijímat zvuk prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. Streamujte ze svého zařízení do přijímače pomocí kodeků SBC nebo AAC nebo přenášejte přehrávaný zvuk přes AVR do kompatibilních bezdrátových sluchátek pomocí kodeků SBC, aptX™ nebo aptX HD včetně 24bitového zvuku přes aptX HD.


Výstupy zóny 2 pro napájený zvuk ve více místnostechVýškové/Surround Back/Bi-amp reproduktory lze kromě 5,2kanálového rozložení nakonfigurovat pro distribuci zvuku Powered Zone 2. Synchronizujte jeden zdroj nebo přehrávejte dva zdroje (včetně analogových, HDMI, SPDIF a NET) v obou místnostech současně.


Multifunkční linkový výstup zóny 2 nebo zóny BAnalogový linkový výstup RCA je obsluhován D/A převodníkem zóny 2 a podporuje dva zvukové režimy zóny: zóna 2 podporuje připojení aktivního reproduktoru nebo hi-fi systému. Synchronizujte zdroj v MAIN a zóně 2 nebo přehrávejte dva jedinečné zdroje současně. Zóna B je vhodná pro bezdrátové doky pro sluchátka. Užijte si zdroj zvuku MAIN Zone prostřednictvím bezdrátových sluchátek. Tento terminál také podporuje přední L/R předzesilovač pro externí hi-fi výkonový zesilovač.
Poznámka: V režimu Zone 2 je zvuk HDMI k dispozici na vstupech 1–3 a SPDIF a HDMI podporují pouze 2kanálové signály PCM. V režimu zóny B je v MAIN a zóně B povolen kódovaný a 2kanálový zvuk PCM (všechny vstupy).


Relaxujte s režimem Stereo Assign ModeRežim Stereo Assign Mode přepíná přehrávání z předních na výškové, prostorové nebo zadní reproduktory v závislosti na vašem uspořádání. Ideální pro poslech na pozadí.


Parametry

Určeno pro český trh Ano
Funkce Obousměrný Bluetooth(aptX HD) ,Wi-Fi, DTS Play-Fi, AirPlay, Chromecast, Amazon Music, Spotify®, TIDAL, Deezer, TuneIn, Sonos, FlareConnect, 8K UHD, upscaling:1080p to 4K, HDR10, HDR10+, a Dolby Vision, 3D, Advanced Music Optimizer, FM/DAB+ tuner
Počet kanálů 7.2 (5.2.2)
Formát dekódování Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Atmos Height Virtualizer, DTS Virtual:X, Dolby Surround
Podporované formáty MP3, WMA, WAV, AIFF, AAC, FLAC, ALAC, DSD; Bluetooth kodeky: AAC, SBC, aptX, aptX HD
Výkon 165W/k/6Ω
Hi-Res Audio Hi-Res Audio 192 kHz/24-bit
Konektory HDMI (4 xIN, 2 x OUT (Main Out [eARC], Sub Out), 1x optický vstup, 1 x digitální coax.vstup, 3x analog. audio vstup, 2x subwoofer výstup, sluchátkový výstup 6,3 mm, phono vstup, LAN, USB
Automatická kalibrace reproduktorů Ano
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 435 x 160 x 328 mm), 8,4 kg

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod. Nakupuji zde častěji a doposud jsem byl vždy spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace