Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Receiver Onkyo TX-NR7100 AV síťový, černý

Akční cena Akční cena
9.2 AV receiver 185W/k/6Ω, Certifikace THX, Certifikace IMAX Enhanced, Dolby Atmos Height Visualizer a DTS Virtual:X, HDMI 2.1 8K/60p a 4K/120p , HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, BT.2020, Tuner FM/DAB+, Wi-Fi, Obousměrný Bluetooth (vysílá aptX HD), DTS Play-Fi, Chromecast, AirPlay, Amazon Music, Spotify®, TIDAL, Deezer, TuneIn, Sonos, Multifunkční Zona 2 nebo Zona B line-out, Hi-Res Audio 192 kHz/24-bit, Alexa, Google Assistant, Siri
Skladem
ks
23 722 Kč
Katalogové číslo: Z01906
Kód výrobce: TX-NR7100M2(B)

9.2 kanálový Onkyo TX-NR7100 receiver, to je zvuk s certifikací zvuku kina THX®Proměňte svůj domov v živoucí multimediální svatyni díky 9.2kanálovému dynamickému zesílení zvuku (DAA) podporujícímu 3D prostorový zvuk a napájené vícezónové audio spolu se sadou SMART AV Receiver™ pro snadné ovládání zábavy hlasem prostřednictvím zařízení s podporou Google Assistant nebo Amazon Alexa. HDMI® podporuje 8K/60p a dynamické HDR (včetně HDR10+ a Dolby Vision™) passthrough do kompatibilních televizorů, projektorů nebo herních monitorů připojených přes hlavní výstup eARC-ready. Nechte se ohromit hyperrealistickým referenčním zážitkem THX® Certified Select a prozkoumejte filmovou knihovnu IMAX® Enhanced v mistrovské kvalitě. Jedinečné funkce, jako je přepínání stereofonního zvuku z přední do výškové polohy pro poslech na pozadí, vylepšení hlasu/dialogu pomocí DSP a praktické funkce grafického uživatelského rozhraní, usnadňují každodenní ovládání. Ať už hrajete hry, sledujete oblíbený televizní seriál nebo streamujete Hi-Res Audio, uvnitř signatury Onkyo čeká bohatší emocionální život.


Zvuk s certifikací THX® Select pro kinoreferenciTHX Certified Select zaručuje stejnou referenční hlasitost a kvalitu zvuku jako v komerčním kině v místnostech, kde je vzdálenost obrazovky od sedadla přibližně 3,5 m. Přijímače s certifikací THX® musí projít 2 000 srovnávacími testy v 75 kategoriích.


Objevte zážitek z IMAX®IMAX® Enhanced využívá technologii DTS:X® optimalizovanou pro zážitek ze signatury IMAX a reprodukuje plný dynamický rozsah mixů kina IMAX. Režim IMAX přináší obsah lMAX Enhanced tak, jak jej zamýšleli tvůrci filmu. Filmy IMAX Enhanced je možné streamovat nebo vlastnit na disku Ultra HD Blu-ray™.


Vítejte u zážitků v rozlišení 8K Ultra HDFunkce definované ve specifikaci HDMI® 2.1 umožňují průchod videa 8K/60p na kompatibilní displej. Stejně jako formáty HDR10 a HLG, HDR10+ a Dolby Vision™ optimalizují jas, kontrast a barvy scénu po scéně nebo snímek po snímku. Všechny terminály HDMI podporují HDCP 2.3, zatímco eARC na hlavním výstupu přenáší kódovaný vícekanálový zvuk (včetně Dolby Atmos® nebo DTS:X) z tuneru kompatibilního televizoru, aplikací pro streamování videa nebo připojených přehrávačů médií do AVR k zesílení. Funkce QMS (Quick Media Switching) pro filmy a video eliminuje zpoždění, které může mít za následek prázdnou obrazovku před zobrazením obsahu. Poznámka: Funkce definované ve specifikaci HDMI 2.1, HDR10+ a popsané funkce "passthrough" jsou podporovány na vstupech HDMI 1-6, Main Out a Sub/Zone 2 Out ve výstupu Sub Mode.


Nová vylepšení pro hráčeProměňte své hraní s 3D prostorovým zvukem a získejte vítěznou výhodu díky novým funkcím pro hráče definovaným ve specifikaci HDMI 2.1. Funkce VRR (Variable Refresh Rate) eliminuje zpoždění, zadrhávání a trhání snímků pro plynulé hraní. ALLM (Auto Low Latency Mode) optimalizuje zpoždění ze zdroje na obrazovku, zatímco QFT (Quick Frame Transport) omezuje zpoždění pro plynulejší zážitek.


SMART AV Receiver™ streamování zvuku ve více místnostechSMART AV Receiver sdílí zvuk po celém domě. Zahrnuje služby Amazon Music HD*, Spotify®, TIDAL, Deezer a TuneIn a spolupracuje s aplikacemi Ok Google nebo Alexa. Sdílení zábavy přes Pracuje se systémy Sonos, AirPlay 2, DTS Play-Fi® a integrovaným Chromecastem.


Spolupracuje se systémem SonosRozšiřte svůj systém domácího ozvučení Sonos spárováním tohoto AVR se zařízením Sonos Connect nebo Port. Receiver je propojen s ekosystémem Sonos, probouzí se, mění vstupy a přehrává na požadovanou hlasitost na povel z aplikace Sonos.


Vestavěný Chromecast™ funguje s aplikací Ok GooglePřenášejte hudbu z chytrého telefonu, notebooku nebo počítače do přijímače prostřednictvím Chromecast built-in a ovládejte přehrávání z aplikací podporujících Chromecast z iPhonu, iPadu, telefonu nebo tabletu se systémem Android™, počítače Mac nebo Windows® nebo Chromebooku™. Vyvolávejte, přehrávejte a ovládejte zvuk pouhým hlasem.


Dolby Atmos a DTS:X - oslavte nový svět zvukuDolby Atmos a DTS:X přenášejí 3D zvukové stopy ze studiového mixážního pultu do vašeho pokoje. Zvuky již nejsou vázány na konkrétní kanály a mohou se volně pohybovat kolem a nad vašimi diváky, kteří se tak ocitnou v centru dění. TX-NR7100 podporuje 5.2.4kanálové a 7.2.2kanálové uspořádání reproduktorů.


Vychutnejte si 3D zvuk z libovolného uspořádání reproduktorůVirtualizátor výšek Dolby Atmos přináší 3D zvuk prostřednictvím libovolného rozložení reproduktorů na úrovni posluchače. Tato technologie pracuje samostatně nebo s Dolby Surround® upmixerem a vytváří 3D zvukové pole.


Korekce zvuku v místnosti prostřednictvím Dirac Live®Dirac Live analyzuje váš audiosystém a poslechové prostředí tím, že zkoumá akustická data naměřená mikrofonem a odhaluje nedostatky. Opravuje časové i amplitudové aspekty zabarvení zvuku pomocí filtru pro korekci smíšených fází v celém poslechovém prostoru, nikoli pouze v určité zóně. Dirac Live automaticky kalibruje zvuk v místnosti pomocí aplikace v chytrém telefonu nebo tabletu a nastaveného mikrofonu. Dirac Live uvolní plný potenciál vašich reproduktorů v jakémkoli poslechovém prostoru a zajistí jedinečně čistý poslechový zážitek.


Obousměrná bezdrátová technologie Bluetooth®Tento AVR může odesílat a přijímat zvuk prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. Streamujte ze zařízení do přijímače pomocí kodeků SBC nebo AAC nebo přenášejte zvuk přehrávaný přes AVR do kompatibilních bezdrátových sluchátek pomocí kodeků SBC, aptX™ nebo aptX HD včetně 24bitového zvuku přes aptX HD.


Jasnější dialog stisknutím tlačítkaFunkce Vocal Enhancer řeší problém neslyšitelných dialogů ve filmech a televizních pořadech pomocí algoritmů DSP, které zvyšují hlasové frekvence ve zvukové stopě. Úroveň efektu lze zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na dálkovém ovladači.


Třízónové audio pro celou domácnostSpravujte přehrávání až ve třech místnostech pomocí aplikace Onkyo Controller. Tento 9,2kanálový AVR má D/A převodník pro zónu 2, který podporuje zesílenou D/A distribuci zvuku (včetně HDMI, SPDIF a NET) prostřednictvím reproduktorových sloupů pro zónu 2 a zónu 3 a podporuje uspořádání včetně 5,2,2kanálového hlavního + zóna 2 nebo 5,2kanálového + zóna 2 + zóna 3. Zóna 3 podporuje pouze analogový/NET signál. Zvuk HDMI v zóně 2 je k dispozici na vstupech 1-3. HDMI a SPDIF podporují pouze 2kanálové PCM audio signály.


Multifunkční linkový výstup Zóna 2/Zóna BAnalogový linkový výstup RCA podporuje dva režimy zvuku Zone. Zóna 2 podporuje připojení aktivních reproduktorů nebo hi-fi systému. Synchronizujte zdroj v MAIN a Zone 2 nebo přehrávejte dva jedinečné zdroje D/A současně. Zóna B je vhodná pro bezdrátové dokovací stanice pro sluchátka. Vychutnejte si zvuk zóny MAIN prostřednictvím bezdrátových sluchátek. V režimu Zone 2 je zvuk HDMI dostupný na vstupech 1-3 a SPDIF a HDMI podporují pouze 2kanálové signály PCM. V režimu Zóna B je v MAIN a Zóně B umožněno přehrávání kódovaného a 2kanálového PCM zvuku pro všechny vstupy.


Uvolněte se s režimem Stereo AssignRežim Stereo Assign Mode přepíná přehrávání z předních reproduktorů na výškové, prostorové nebo prostorové zadní reproduktory v závislosti na vašem uspořádání. Ideální pro ambientní poslech na pozadí.


Parametry

Určeno pro český trh Ano
Funkce Obousměrný Bluetooth(aptX HD) ,Wi-Fi, DTS Play-Fi, Chromecast, AirPlay, Amazon Music, Spotify®, TIDAL, Deezer, TuneIn, Sonos, FlareConnect, 8K UHD, upscaling:1080p to 4K, HDR10, HDR10+, a Dolby Vision, 3D, Advanced Music Optimizer, FM/DAB+ tuner
Počet kanálů 9.2 (5.2.4-ch/7.2.2-ch Dolby Atmos® and DTS:X playback)
Formát dekódování Dolby Atmos, DTS:X, THX Certified, IMAX® Enhanced certifikace, Dolby Atmos Height Virtualizer, DTS Virtual:X, Dolby Surround, DTS Neural:X
Podporované formáty MP3, WMA, WAV, AIFF, AAC, FLAC, ALAC, DSD; Bluetooth kodeky: AAC, SBC, aptX, aptX HD
Výkon 185W/k/6Ω
Hi-Res Audio Hi-Res Audio DSD 5.6 MHz/2.8 MHz, 192 kHz/24-bit
Konektory HDMI (7IN(1 front), 2OUT (Main Out [eARC], Sub/Zone 2 Out), 1x optický vstup, 1 x digitální coax.vstup, 6x analog. audio vstup, 3.5 mm mini-stereo analog vstup (front), 2x subwoofer výstup, sluchátkový výstup, phono vstup, LAN, USB
Automatická kalibrace reproduktorů Ano, korekce zvuku v místnosti prostřednictvím Dirac Live
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 435 x 173,5 x 379,5 mm, 10,4 kg

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace