Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Receiver Onkyo TX-RZ3400 AV síťový, černý

Akční cena Akční cena
11.2 AV receiver, 260W/k/6Ω, THX ULTRA, HDMI (7in, 3out, HDCP2.3, 4K/60p, HDR10), BT, WiFi (AirPlay, GoogleCast; Spotify, TIDAL, TuneIn), USB, DTS:X a D.Atmos 7.2.4, 11.2 Pre-Out, 384kHz/32bit DAC a VLSC, HiFi konstrukce, RS-232, Hi-Res Audio, kalibrační mikrofon, zóna2/3
Skladem
ks
49 990 Kč
Katalogové číslo: Z04504
Kód výrobce: TX-RZ3400(B)

11.2 kanálová vlajková loď THX® Certified Ultra™ TX-RZ3400 s novými a nadčasovými inovacemi v oblasti vylepšení zvuku. Ať už vaše místnost potřebuje více energie nebo hledáte maximální zvuk, funkčnost a flexibilitu, TX-RZ3400 je vaše pravá AV volba.Funkce, které rozšiřují vysokoproudové zesílení, multitechnologickou síťovou platformu a špičkové 3D zvukové pokrytí, pracují na hardwarové úrovni a vypínají obvody, které nejsou potřeba, aby vám poskytly výhodu v přehlednosti. Tyto režimy jistě zapůsobí na audiofily, přesto bezproblémové uživatelské rozhraní a hlasová ovladatelnost otevírají TX-RZ3400 všem posluchačům.


Bezkonkurenční zvuk 3D kinaToto 11. kanálové monstrum utváří bezproblémový zvukový svět ve vašem pokoji. Žádný jiný A/V přijímač nemá proud, dynamiku nebo jemnost, aby dokázal vykreslit formáty Dolby Atmos a DTS:X s touto úrovní realismu. Páry stropních reproduktorů se spojí se sedmi horizontálními reproduktory, aby uvolnily zvuk z obrazovky a nechaly jej pohybovat se všude kolem vašeho publika.


Onkyo Digital DAA s THX Certified UltraKaždý obvod, součást a část, která tvoří TX-RZ3400, je v laboratořích THX posouvána za limit, kde prošla 2 000 testy v 75 kategoriích, aby získala certifikaci THX Certified Ultra. Referenční hladiny akustického tlaku v kině v rámci standardů kvality THX jsou zaručeny v místnostech, kde je vzdálenost obrazovky od sedadla 3,5 m nebo více.


IMAX EnhancedTento přijímač je vydán v rámci programu IMAX Enhanced, který obsahuje pohlcující dekódování zvuku DTS:X optimalizované pro reprodukci plného dynamického rozsahu mixů divadelních zvuků IMAX dostupných v digitálně upraveném obsahu IMAX Enhanced. Režim IMAX reprodukuje obsah lMAX Enhanced na nejvyšší úrovni, přesně tak, jak to tvůrci filmu zamýšleli.


Dynamické vysokoproudové zesíleníDigitální DAA kombinuje technologii vysokoproudového zesílení a sofistikované výstupní filtrování pro potlačení šumu. Masivní přizpůsobený nízkobrumový transformátor a vlastní kondenzátory podporují bleskově rychlou dynamiku a udržují vyrovnanost při vysoké hlasitosti se všemi kanály poháněnými. Transparentní rozlišení detailů a plynulý, oduševnělý výraz tohoto designu byl oceněn zkušenými nadšenci a profesionálními montéry po celém světě.


Unikátní technologie pro snížení hlukuKe zlepšení výkonu S/N se používají další opatření. Deska HDMI má krátké signálové cesty a dobře zpracované základy pro čistý potenciál. SoC je izolován, aby se snížilo rušení audio signálů. Obvody výstupního filtru VLSC na každém kanálu mezitím vymazávají vysokofrekvenční šum pulzní modulace.


Zvukové mapování a upmixing pomocí Dolby a DTSKromě nativního dekódování Dolby Atmos a DTS:X může upmixér DTS Neural:X získávat prostorové podněty ze starších formátů pro přehrávání 3D. Dolby Surround také umožňuje pohlcující zážitek z poslechu multiplexováním konvenčních zvukových formátů Dolby pro přehrávání prostřednictvím 3D rozložení reproduktorů.


Nové režimy kina pro čistší zvukNa TX-RZ3400 debutují dva exkluzivní režimy. Režim Cinema Dedicated Mode nebo Cinema Dedicated Net Off Mode lze vybrat před sledováním filmu. První z nich vypne hodiny síťového modulu, čímž se sníží rušení, zatímco druhý vypne napájení, čímž prakticky eliminuje šum modulu v případech, kdy má křišťálově čistý filmový zvuk přednost před síťovým připojením.


Okamžitě vyjasněte hlasový dialogVocal Enhancer řeší neslyšitelné dialogy v televizních programech a filmech. Technologie DSP identifikuje vokální frekvence, takže je můžete upravit pomocí jednoduchých kláves dálkového ovládání.


AccuEQ ADVANCE PLUS s AccuReflexAccuEQ ADVANCE PLUS prostorová akustická kalibrace rozšiřuje AccuEQ Advance 9bodové měření a technologii odstranění stojatých vln o větší výběr a novou funkci korekce vysokofrekvenčního zvuku. EQ můžete aplikovat na všechny kanály podle systémových měření; vyloučit přední kanály; nebo použijte úrovně EQ aplikované na přední L/R kanály na jiných reproduktorech. Přizpůsobený vašemu vkusu si nyní můžete vychutnat stejný soudržný zvuk akusticky upravené poslechové místnosti doma. AccuEQ obsahuje AccuReflex, který vyrovnává fázi směrového a nesměrového zvuku pro čisté a pohodlné 3D zvukové pole.


Integrované streamovací služby a dálkové ovládáníStreamujte a ovládejte nekonečnou hudbu, audioknihy, internetová rádia a další prostřednictvím Amazon Music, Spotify, TIDAL, Deezer a TuneIn z aplikace pro vzdálené streamování Onkyo Controller spolu s hudbou uloženou na vašem zařízení, PC nebo serveru. TX-RZ3400 také nabízí různé možnosti ovládání přes Alexa, Siri, Google Assistant, Airplay 2 a vestavěný Chromecast.


Spolupracuje se SonosTX-RZ3400 se může připojit k vašemu domácímu zvukovému systému Sonos: stačí jej spárovat se Sonos Connect. Přijímač se probudí, změní vstupy a přehraje vaši hudbu na příkaz z aplikace Sonos Controller. Sonos Connect se prodává samostatně. K aktivaci ovládání hlasitosti (Volume Pass Through) při ovládání tohoto přijímače pomocí aplikace Sonos je nutná aktualizace firmwaru.


HDMI vstupy a výstupy kompatibilní s HDCP 2.3Všechny konektory HDMI podporují HDCP 2.3, 4K/60p, HDR (HLG, Dolby Vision, HDR10) a BT.2020. Všechny tři výstupy mohou současně přehrávat stejný zdroj. Main a Sub přenášejí stejný signál z jakéhokoli vstupu HDMI. Zóna 2 může současně přehrávat jiný signál (pouze vstupy 1–3) než Main/Sub.


Roon TestedRoon změní váš zážitek z procházení hudby. Fotografie umělců, recenze, texty písní a další se spojují v časopise o vaší sbírce, který lze procházet. Odkazy mezi vašimi soubory a hudbou na TIDAL vedou k novým objevům. Roon je platforma pro více místností, která podporuje bitově dokonalé přehrávání, převzorkování DSD a PCM, vícekanálové přehrávání a zobrazení cesty signálu. Hraje se na zařízeních podporujících Roon Ready, AirPlay, Sonos a Meridian ovládaná z Mac, Windows, iPhone, iPad a Android. TX-RZ3400 je certifikován v rámci programu Roon Tested a zobrazuje se v zobrazení signálové cesty a ve selektoru zóny; je identifikován logy; a obsahuje odkazy na dokumentaci k produktu.


Rychlý SoC podporuje 802.11ac Wi-FiČtyřjádrový SoC (System on a Chip) zpracovává více úloh najednou. Rozvíjí síťové funkce a podporuje vysokorychlostní Wi-Fi specifikaci 802.11ac (2x2 MIMO).


Nový dálkový ovladač se samosvítícím podsvícenímTX-RZ3400 se dodává s krásně navrženým jednoduchým dálkovým ovládáním s automatickým podsvícením. Tato funkce je neocenitelná pro provádění úprav v programu, když je v místnosti tma.


Parametry

Určeno pro český trh Ano
Funkce Bluetooth ,Wi-Fi, DTS Play-Fi, Chromecast, AirPlay, Amazon Music, Spotify®, TIDAL, Deezer, TuneIn, Sonos, FlareConnect, upscaling:1080p to 4K, HDR10, Dolby Vision, 3D, Advanced Music Optimizer, FM/AM RDS tuner
Počet kanálů 11.2
Formát dekódování Dolby Atmos, DTS:X, THX Certified, IMAX® Enhanced certifikace, Dolby Atmos Height Virtualizer, DTS Virtual:X, Dolby Surround, DTS Neural:X
Podporované formáty MP3, WMA, WAV, AIFF, AAC, FLAC, ALAC, DSD
Výkon 260 W/Ch (6 Ω, 1 kHz, 10 % THD, řízený 1 kanálem) / 215 W/Ch (6 Ω, 1 kHz, 1 % THD, 1 kanál řízený, IEC)
Hi-Res Audio Hi-Res Audio DSD 11.2 MHz/2.8 MHz, 192 kHz/24-bit
Konektory HDMI (7IN(1 front), 3OUT (Main Out [eARC], Sub/Zone 2 Out), 3x optický vstup, 2 x digitální coax.vstup, 6x analog. audio vstup, 3.5 mm mini-stereo analog vstup (front), 2x subwoofer výstup, sluchátkový výstup, phono vstup, LAN, USB
Automatická kalibrace reproduktorů Ano
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 435 x 201 x 547 mm, 19,5 kg

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Tradiční a specializovaný SONY obchod s profesionálním personálem. Rád tam nakupuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace