Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Receiver Onkyo TX-RZ50 AV síťový, černý

9.2 AV receiver 250W/k/6Ω, Certifikace THX, Certifikace IMAX Enhanced, Dolby Atmos Height Visualizer a DTS Virtual:X, HDMI 2.1 8K/60p a 4K/120p , HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, BT.2020, Tuner FM/DAB+, Wi-Fi, Obousměrný Bluetooth (vysílá aptX HD), DTS Play-Fi, Chromecast, AirPlay, Amazon Music, Spotify®, TIDAL, Deezer, TuneIn, Sonos, Multifunkční Zona 2 a zóna 3, Hi-Res Audio 192 kHz/24-bit, Alexa, Google Assistant, Siri
Skladem
ks
36 990 Kč
Katalogové číslo: Z01907
Kód výrobce: TX-RZ50M2(B)
Okamžitý Cashback 1 000 Kč i Cena po Cashbacku 35 990 Kč

9.2 kanálový Onkyo TX-RZ50 AV přijímač s certifikací THXTX-RZ50 poskytuje obrovský výkon na vyžádání, aby zvýraznil každou nuanci hudby, filmů a her, které máte rádi.


11.2kanálové zpracováníModel TX-RZ50 je vybaven až 11.2kanálovým zpracováním a "pre-out" výstupy pro uspořádání systému 7.2.4, což z něj činí ideální volbu pro vaši vynikající sestavu domácího kina.


HDMI 2.1 s rozlišením 8KHDMI® 2.1 je nejnovější aktualizace specifikace HDMI® a podporuje eARC, řadu vyšších rozlišení videa a obnovovacích frekvencí včetně 8K60 a 4K120 a také dynamické formáty HDR. Rozlišení 8K přináší mimořádně působivý zážitek ze sledování s dvojnásobným horizontálním a vertikálním rozlišením oproti rozlišení 4K a čtyřnásobným počtem pixelů; v kombinaci s obnovovací frekvencí 60 Hz umožňuje plynulé a ostré sledování obsahu s vysokou rychlostí. HDMI 2.1 s 8K a eARC zajišťuje, že váš systém je připraven na nejjasnější a nejčistší obraz, který je k dispozici nyní i v budoucnu.


DOKONALÝ HERNÍ ZÁŽITEK V ROZLIŠENÍ 4KRozlišení 4K/120 umožňuje, aby byl obraz UHD s velmi rychlým pohybem ostrý jako břitva. Sport, akční filmy a vysoce výkonné hry z toho výrazně těží. TX-RZ50 podporuje vyšší výkon streamovacích zařízení, jako je nejnovější Apple TV.


DISKRÉTNÍ PŘEPÍNÁNÍ HDMI V ZÓNĚ 2Nastavte si různé možnosti zábavy v Ultra High-Definition s rozlišením až 8K/60 ve dvou různých místnostech z vašeho receiveru Onkyo. Sledujte 8K60 film v domácím kině, zatímco děti budou sledovat pohádky 4K/120 v dětském pokoji.


ROZŠÍŘENÝ REŽIM IMAXV roce 1993 se společnost Onkyo stala první značkou spotřební elektroniky pro domácí kino, která získala certifikát THX. Provedla doslova tisíce testů, než získala logo THX-certifikace: bez ohledu na to, jaký vstup je použit, bez ohledu na to, jaká kombinace mnoha vestavěných funkcí pro AVR, předzesilovač nebo zesilovač, nesmí být ke zdrojovému materiálu absolutně nic přidáno, nic odebráno. TX-RZ50 nabízí čtyři různé režimy poslechu THX: kino, hraní her, hudba a prostorový poslech EX.


VESTAVĚNÉ VÍCEZÓNOVÉ STREAMOVÁNÍ A HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ9.2kanálový AV receiver Onkyo TX-RZ50 s certifikací THX® se snadno integruje do vašeho stávajícího ekosystému Smart Home, včetně Apple Airplay, Alexa, aplikací Google a dalších. Získáte tak vysoce výkonné a kompatibilní síťové zařízení, které dokáže streamovat vaše oblíbené skladby kdekoli ve vaší domácnosti s rozlišením až 8K/60.


VESTAVĚNÉ VÍCEZÓNOVÉ STREAMOVÁNÍ A HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ9.2kanálový AV receiver Onkyo TX-RZ50 s certifikací THX® se snadno integruje do vašeho stávajícího ekosystému Smart Home, včetně Apple Airplay, Alexa, aplikací Google a dalších. Získáte tak vysoce výkonné a kompatibilní síťové zařízení, které dokáže streamovat vaše oblíbené skladby kdekoli ve vaší domácnosti s rozlišením až 8K/60.


FUNGUJE S CERTIFIKOVANÝM SYSTÉMEM SONOSTento receiver Onkyo se může připojit k vašemu stávajícímu systému domácího ozvučení Sonos nebo být začátkem nového. Tento AVR s certifikací Works With Sonos nabízí nejlepší propojení s ekosystémem Sonos ve své třídě, probuzení, změnu vstupů a přehrávání při požadované hlasitosti pomocí funkce Sonos Volume-Pass Through z aplikace Sonos. TX-RZ50 může pracovat až se třemi porty Sonos - jeden pro každou ze tří nezávislých zón - každá přehrává zcela jinou streamovací službu z rádia Sonos.


VESTAVĚNÉ STREAMOVACÍ SLUŽBYPřístup ke službám Spotify®, TIDAL, Deezer, TuneIn a Pandora® je integrován v systému. K vyhledávání a přehrávání hudby používejte specializované aplikace (pokud jsou k dispozici) nebo bezplatnou aplikaci Onkyo Control App pro zařízení Apple a Android.


OBOUSMĚRNÁ BEZDRÁTOVÁ TECHNOLOGIE BLUETOOTHTento AVR Onkyo dokáže odesílat a přijímat zvuk prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. Streamujte ze svého zařízení do přijímače pomocí kodeků SBC nebo AAC nebo přenášejte zvuk přehrávaný přes AVR do kompatibilních bezdrátových sluchátek pomocí kodeků SBC, aptX™ nebo aptX HD včetně 24bitového zvuku přes aptX HD. Vylepšené možnosti přenosu dat nejnovější generace Bluetooth zajišťují čistou a spolehlivou reprodukci zvuku.


PŘIPRAVENO PRO DTS PLAY-FIDTS Play-Fi vám umožňuje poslouchat vysoce kvalitní hudbu z připojených online služeb, síťových mediálních serverů a knihovny vašeho zařízení přes Wi-Fi® do libovolného počtu kompatibilních produktů pomocí aplikace Onkyo Music Control App pro iPad, iPhone a smartphony/tablety se systémem Android. DTS Play-Fi dokáže synchronizovat hudbu v každé místnosti. Každý člen vaší rodiny může používat své vlastní zařízení k poslechu hudby v místnosti nebo skupině místností. DTS Play-Fi vám umožňuje vytvořit komplexní ekosystém pro více místností, který uspokojí prakticky všechny potřeby.


Dirac Live automaticky kalibruje zvuk ve vaší místnostiNejmodernější technologie Dirac Live Room Correction odemkne plný potenciál vašich reproduktorů a zlepší zvukový výkon v celém frekvenčním pásmu bez nutnosti dalších upgradů. Dirac Live automaticky kalibruje zvuk ve vaší místnosti buď pomocí smartphonu a přiloženého kabelového mikrofonu, nebo prakticky bezdrátově pomocí aplikace Dirac Live PC nebo MacOS* a mikrofonu USB třetí strany (není součástí balení). Nyní získáte přesnější měření polohy prostorového zvukového systému, které bude přesnější a vyváženější a poskytne lepší výsledek díky zvýšení horní hranice doby zpoždění z 20 na 50 milisekund.


Parametry

Určeno pro český trh Ano
Funkce Obousměrný Bluetooth(aptX HD) ,Wi-Fi, DTS Play-Fi, Chromecast, AirPlay, Amazon Music, Spotify®, TIDAL, Deezer, TuneIn, Sonos, FlareConnect, 8K UHD, upscaling:1080p to 4K, HDR10, HDR10+, a Dolby Vision, 3D, Advanced Music Optimizer, FM/DAB+ tuner
Počet kanálů 9.2 (11.2-ch a pre-outs 7.2.4 layouts), Dolby Atmos® and DTS:X® playback (5.2.4-ch)
Formát dekódování Dolby Atmos, DTS:X, THX Certified, IMAX® Enhanced certifikace, Dolby Atmos Height Virtualizer, DTS Virtual:X, Dolby Surround, DTS Neural:X
Podporované formáty MP3, WMA, WAV, AIFF, AAC, FLAC, ALAC, DSD; Bluetooth kodeky: AAC, SBC, aptX, aptX HD
Výkon 250W/k/6Ω
Hi-Res Audio Hi-Res Audio DSD 5.6 MHz/2.8 MHz, 192 kHz/24-bit
Konektory HDMI (7IN(1 front), 2OUT (Main Out [eARC], Sub/Zone 2 Out), 1x component video vstup, 2x composite video vstup, 1x optický vstup, 1 x digitální coax.vstup, 6x analog. audio vstup, 3.5 mm mini-stereo analog vstup (front), 2x subwoofer výstup,
sluchátkový výstup, phono vstup, LAN, USB
Automatická kalibrace reproduktorů Ano, korekce zvuku v místnosti prostřednictvím Dirac Live
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 435 x 201,5 x 379,5 mm, 14 kg

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace