Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Receiver Yamaha R-N600A stereo síťový, černý

Novinka Novinka
Síťový receiver v moderním Hi-Fi stylu, Renomovaný D/A převodník SABRE ES9010K2M 192 kHz / 24 bitů (od společnosti ESS Technology), Hi-Fi koncepce Yamaha ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology), Režim Pure Direct, MusicCast, AirPlay2, Streamovací služby, Internetová rádia, DAB / DAB+ tuner
Skladem
ks
19 990 Kč
Katalogové číslo: Z04000
Kód výrobce: R-N600A BL
Okamžitý Cashback 1 000 Kč i Cena po Cashbacku 18 990 Kč

Mohlo by Vás zajímat

Gramofon Yamaha TT-N503 síťový, černý

Gramofon Yamaha TT-N503 síťový, černý

Bezdrátové streamování vinylu s kterýmkoliv MusicCast zařízením, Rovné tónové ramínko k přesnému a věrohodnému zvuku, Řemínkový pohon gramofonu, Integrovaná podpora streamovacích služeb, Podpora Wi-Fi obou pásem (2,4 GHz a 5 GHz), Podpora AMAZON ALEXA hlasové ovládání
19 989 Kč
Přehrávač CD Yamaha CD-S303, černý

Přehrávač CD Yamaha CD-S303, černý

CD přehrávač Pure direct, Vysoce výkonný DAC pro vysokou přesnost převodu s nízkým šumem, Laserový plovoucí mechanismus, inteligentní digitální servo, Kompatibilita přehrávání disků CD-R/RW, Kompatibilita formátů MP3, WMA, LPCM a FLAC, USB na čelním panelu, Odolné tělo vůči vibracím
9 990 Kč
Novinka Novinka
Přehrávač CD Yamaha CD-C603, černý

Přehrávač CD Yamaha CD-C603, černý

Okamžitý Cashback 500 Kč i
CD měnič na 5CD Pure direct, Play X Change pro výměnu CD při přehrávání, Vysoce výkonný DAC pro vysokou přesnost převodu s nízkým šumem, Kompatibilita přehrávání disků CD-R/RW, Kompatibilita formátů MP3, WMA, LPCM a FLAC, USB na čelním panelu, Odolné tělo vůči vibracím
14 990 Kč

VYCHUTNEJTE SI VEŠKEROU SVOU HUDBU V HI-FISíťový receiver R-N600A vám poskytne prémiový zážitek z poslechu mimořádně široké škály hudebního obsahu, včetně oblíbených streamovacích služeb, formátů s vysokým rozlišením a dokonce i vinylových desek – v opravdové Hi-Fi kvalitě. Špičková reprodukce zvuku a design vycházející z dlouholeté tradice výroby Hi-Fi komponent vám zajistí zážitek z poslechu, kterému se žádný jiný produkt nevyrovná.


VYNIKAJÍCÍ REPRODUKCE ZVUKUSpolečnost Yamaha se může pochlubit více než 60letou historií výroby audio vybavení. A technologie modelu R-N600A vychází přímo z legendární Hi-Fi koncepce Yamaha ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology), která věrně zachovává integritu zvuku kombinací pečlivě symetrického uspořádání levého a pravého obvodu a přímosti signálu (nejpřímější a nejkratší signálové cesty) s nízkovibračním šasi s vysokou tuhostí, vybaveným speciálním pryskyřicovým rámem „Art Base“, který pohlcuje a tlumí nežádoucí vibrace. Zachovává zvukovou čistotu a dynamiku zvuku.


PŘESNOST A VÝKONReceiver R-N600A využívá renomovaný D/A převodník SABRE ES9010K2M 192 kHz / 24 bitů (od společnosti ESS Technology), který poskytuje vynikající výkon a bezkonkurenčně vysoký odstup signálu od šumu. V kombinaci s originálním Yamaha síťovým modulem dokáže přístroj vytěžit maximum ze zdrojů s vysokým rozlišením a účinně reprodukuje akustické vlastnosti koncertních sálů a jemné výrazové nuance zvuku.


MAXIMÁLNÍ ČISTOTA ZVUKURežim Pure Direct umožňuje, aby zvukový signál putoval nejkratší možnou cestou obvody, obešel oddělovací zesilovač a ovladače tónu, loudness a vyvážení, čímž dojde k naprosté eliminaci rizika degradace signálu a nejčistší možné kvalitě zvuku.


STREAMOVACÍ SLUŽBYReceiver R-N600A je kompatibilní s řadou streamovacích služeb, jako je Amazon Music HD nebo Spotify, a umožňuje vám plně si vychutnat špičkovou kvalitu zvuku typickou pro bezztrátové formáty s vysokým rozlišením.


DAB / DAB+ TUNERDAB a DAB+ jsou standardy pro digitální rozhlasové vysílání, které nabízí širokou škálu rozhlasových stanic s vysokou kvalitou zvuku. Mezi další přednosti se řadí automatické ladění dostupných stanic a následný výběr prostřednictvím seznamu s dalšími podrobnostmi, např. názvem stanice. Můžete předvolit až 40 DAB/DAB+ stanic.


GRAMOFONOVÉ DESKYReceiver R-N600A obsahuje mimo jiné vstupní PHONO konektory, které vám umožní snadno připojit gramofon a vychutnat si hudbu z vaší sbírky vinylových desek.


FORMÁTY S VYSOKÝM ROZLIŠENÍMPřístroj podporuje plně stabilní, asynchronní přenos. Přesnost signálu dále zvyšují prémiové krystalové oscilátory. Síťový receiver podporuje také nativní přehrávání DSD 11,2 MHz a přehrávání 384 kHz, takže si můžete vychutnat mimořádně kvalitní zvuk, který plně využívá zdroje s vysokým rozlišením.


HUDBA DO VÍCE MÍSTNOSTÍ – MusicCastZvuk z vašich vinylových desek, televizoru, CD a dalších zdrojů připojených k receiveru R-N600A lze posílat do dalších zařízení MusicCast a poslouchat jej v celé domácnosti. Všechny produkty MusicCast byly navíc navrženy především s ohledem na vynikající kvalitu zvuku.


Parametry

Určeno pro český trh Ano
Funkce Wi-Fi, DLNA, Bluetooth (SBC, AAC pouze příjem), AirPlay2, MusicCast, Deezer, Spotify,TIDAL, Amazon Music HD, DAB/DAB+, FM/AM tuner, aplikace MusicCast CONTROLLER
Počet kanálů 2
Podporované formáty MP3, WMA, MPEG4 AAC, WAV, FLAC,AIFF, ALAC, DSD
Výkon Jmenovitý výstupní výkon 80 W + 80 W (8 ohmů, 20 Hz—20 kHz, 0,07 % THD), Maximální výkon 115 W + 115 W (8 ohmů, 1 kHz, 10 % THD)
Hi-Res Audio DSD 11,2 MHz 384 kHz, 192 kHz/24-bit
Konektory IN: Analogové audio: 5 (CD, PHONO, LINE 1-3), Digitální: 4 (2x optický, 2x koaxiální), USB: 1; OUT: Reproduktorové: 2, Analogové: 2 (LINE 2, LINE 3), Subwoofer: 1, Sluchátka: 1
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 435 × 225 × 392 mm (s vysunutou anténou), 9,8 kg

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Po všech stránkách super obchod. Jak komunikace, tak i okamžitá expedice zboží. Jsou báječní.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Tradiční a specializovaný SONY obchod s profesionálním personálem. Rád tam nakupuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace