Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Receiver Yamaha RX-V4A, AV síťový

Akční cena Akční cena
AV receiver 5.2, výkon 5x 115W, HDMI zvládající rozlišení 4K/120Hz, 8K/60Hz (4 vstupy/1 výstup s eARC/ARC), Nejmodernější obrazové technologie Dolby Vision, HDR10+, HLG, Bluetooth, Wi-Fi, DLNA, AirPlay, Spotify, Tidal, Deezer, Amazon music, internetové rádia, Ovládání za pomocí aplikace MusicCast, která je zdarma pro Android i iOS (Apple), Připojení k internetu Wi-Fi (2.4 / 5 GHz), LAN Ethernet, tuner DAB+, Kalibrační systém YPAO optimalizující zvuk na základě připojených reproduktorů a místnost
Skladem
ks
12 490 Kč
Katalogové číslo: Z02207
Kód výrobce: RX-V4A BL

Prodloužená záruka o 1 rok po registraci na
https://cz.yamaha.com/cs/support/warranty/index.html


Skvěle navržený AV přijímač Yamaha RX-V4ADisponuje 5.2 - kanálovým systémem s kompatibilitou Wi-Fi, vybaveným technologií Bluetooth, s funkcemi Apple AirPlay 2 a Amazon Alexa. Milované záliby pak nemusí být ztraceny, ale stávají se ještě hodnotnějšími. Elegantní stylová Yamaha RX-V4A audiofily zcela pohltí. Tento přijímač je modelem roku 2020 a vyniká jak návrhem, tak připojením, ovládacími prvky a displejem na čelním panelu zařízení.

Nejdůležitějšími rysy tohoto modelu je jejich síla a zpracování. Celkem 5- kanálový zesilovač vykazuje 80 W na kanál do 8 Ohm při 20 -20 000 Hz a s 0,06% THD funguje perfektně. Dva řízené kanály, dekódování prostorového zvuku Dolby a DTS, Cinema DSP 3D jsou třešničkou na dortu přidělené kvality. Vše dodává hudbě a filmovým soundtrackům bohatost, výjimečnost, hloubku. Nelze opomenout automatickou kalibraci reproduktorů YPAO (Yamaha Parametric Room Acoustic Optimizer). Systém co nejlépe odpovídá akustice daného pokoje díky přidanému mikrofonu, který dolaďuje celý systém směrem k uživatelské spokojenosti.

Music Enhancer je tím, kdo zcela vylepší kvalitu zvuku při streamování Bluetooth, MP3 a dalších digitálně komprimovaných hudebních souborů. Funkce přiřazeného zesilovače umožňuje použít výstupy prostorových reproduktorů v různých konfiguracích, například lze využít dvojitého zesílení předních reproduktorů, nebo uplatnit užití v zóně B. Vestavěná Wi-Fi je přínosem pro kvalitní poslech hudby z PC, připojeného k síti, pro bezplatná internetová rádia a hudební služby. Přidanou hodnotou navíc je systém MusicCast, jež bezdrátově propojuje kompatibilní komponenty Yamaha a zajišťuje tak plynulý zvuk v celé domácnosti. Platí kompatibilita se službami Pandora, SiriusXM a Spotify. Bezplatná aplikace MusicCast nabízí zcela snadné ovládání Wi-Fi, úpravy nastavení, výběr a přehrávání hudby. Podporován je bezdrátový zadní prostorový zvuk při spárování se dvěma bezdrátovými reproduktory MusicCast 20.

Zařízení kooperuje s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Apple AirPlay 2 umožňuje streamovat přímo z iPhonu nebo iPadu, nebo požádat Siri o přehrávání Apple Music. Přehrávat lze digitální hudební soubory s vysokým rozlišením za pomocí paměťového zařízení USB nebo počítače připojeného k síti (PCM až 24-bit / 384 kHz rozlišení, DSD až 11,2 MHz).

Výrobce zajistil možnost přepínání zvuku a videa HDMI 2.1 především díky čtyřem vstupům, jednomu výstupu, a navíc všechna připojení HDMI budou podporovat video rozlišení 8K, 60Hz a 4K, 120 Hz video. Bez dostupné budoucí aktualizace firmwaru to ale nepůjde. Díky technologii HDCP 2.3 je zajištěna kompatibilita zařízení se zdroji a televizory Ultra HD. HDR podporuje a rozšiřuje kontrast i jas obrazu, zejména u kompatibilních TV s obsahem kódovaným HDR. Fungování je rozšířeno na HDR10 a HDR10 +, které je povoleno prostřednictvím bezplatné budoucí aktualizace firmwaru. Zajištěna je variabilní obnovovací frekvence (VRR), režim automatické nízké latence (ALLM), rychlé přepínání médií (QMS) a rychlý přenos snímků (QFT). Platí podpora ARC (Audio Return Channel) a eARC (Enhanced Audio Return Channel).

Parametry

Určeno pro český trh Ano
Funkce 4K Ultra HD, HDR Video včetně Dolby Vision, HDR10+, HLG a BT.2020, Wi-Fi, DLNA, AirPlay, MusicCast, Deezer, Qobuz, Spotify, TIDAL, Bluetooth, 3D kompatibilní, DAB/DAB+, FM/AM tuner
Počet kanálů 05.II
Formát dekódování Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital Plus, DTS-HD High Resolution, Dolby Digital
Podporované formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , MP3, AAC
Výkon 5 x 115 W
Konektory HDMI (4 vstupní / 1 výstupní), HDCP2.2, ARC, 1x USB na čelním panelu, 1 x 6,35 jack na čelním panelu, 1 x optický vstup, 1x digitální coax.vstup, 3x analog. audio vstup, pre-out subwoofer výstup, LAN, YPAO kalibrace
Automatická kalibrace reproduktorů Ano, YPAO kalibrace
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 435 x 171 x 377 mm, 8,8 kg

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod. Nakupuji zde častěji a doposud jsem byl vždy spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jsou to profesionálové na AV techniku, není co vytknout.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace