Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Repro Music Frame Samsung HW-LS60D, Lifestylový bezdrátový

Novinka Novinka
2.0 Ch, 120 W, Photo Frame, Vyměnitelný Art Panel, Dolby Atmos, Q-Symphony, Noční režim, Wi-Fi, ChromeCast, AirPlay, Spotify, Dálkový ovladač
Skladem
ks
9 990 Kč
Katalogové číslo: Z04896
Kód výrobce: HW-LS60D/EN

Unikátní designové řešení pro vytvoření té správné atmosféryElegantní, moderní design dokonale zapadne do tvého interiéru. Díky vyměnitelným rámům a panelu Art povýšíš jeho dekorativní vzhled na vyšší úroveň.


Kvalitní audio z každého úhlu, dopřej si čistý a vyvážený zvuk, ať už si kdykolivS 3pásmovými reproduktory rozptyluje Music Frame zvuk rovnoměrně po celé ploše. Stejnou kvalitu audia si tak vychutnáš bez ohledu na to, kde se ve zvukovém poli právě nacházíš.


Nekonečný proud tvé milované hudby, poslouchej své oblíbené písně ze smartphonu bez jakýchkoliv kabelůJednoduché streamování hudby z mobilního zařízení do Music Frame – stačí se pouze připojit přes Wi-Fi síť nebo rozhraní Bluetooth a přehrávat všechny skladby, které navodí ten správný vibe, v nejvyšší kvalitě zvuku.


Technologie Dolby Atmos, nech se unést pohlcujícím 3D zvukemPonoř se do centra dění s prostorovým 3D zvukem, který tě vtáhne hluboko do děje. S technologií Dolby Atmos přináší zařízení vícerozměrné audio pro neuvěřitelně pohlcující zvuk.


Q-Symphony, TV a Music Frame v dokonalé harmoniiUnikátní technologie Q-Symphony umožňuje, aby TV a Music Frame hrály společně bez toho, aby se některý z reproduktorů ztlumil. Dopřej si špičkový zvukový systém s plynulou synergií audia proudícího z více zdrojů.


SpaceFit Sound Pro, dokonale kalibrovaný pro celý prostorPrémiová funkce SpaceFit Sound Pro posouvá zvuk SpaceFit Sound na úplně novou úroveň. Music Frame analyzuje celou místnost a přizpůsobuje zvuk prostoru, přičemž dokonce kombinuje posílenou čistotu jednotlivých tónů s dávkou optimalizovaných basů.


Aktivní zesílení hlasu (AVA), zachyť každé slovo jasně a čistěUžij si zřetelné vyznění všech dialogů i v hlučnějším okolním prostředí. Funkce aktivního zesílení hlasu jejich reprodukci přizpůsobí měnící se úrovni hluku, takže ti už neunikne ani jediné slovo.


Hlasový asistent a streamovací služby, streamuj oblíbenou hudbu a ovládej ji hlasemOvládej soundbar za pomocí svého hlasu s podporou asistentky Alexa nebo se zařízením kompatibilním s Google Assistant díky vestavěné funkci Chromecast. Tu můžeš použít i pro streamování zvukového obsahu, včetně milovaných hudebních skladeb. Stejně tak je možné přehrávat audio přes AirPlay – stačí klepnout na ikonu na tvém Apple zařízení. S Apple AirPlay si jednoduše můžeš užívat oblíbené podcasty a hudbu z iPhonu i iPadu.


AirPlay, streamuj svou oblíbenou hudbuSe službou Apple AirPlay si můžeš vychutnat svou oblíbenou hudbu i podcasty přímo ze svého iPhonu nebo iPadu. Stačí klepnout na ikonu AirPlay na zařízení Apple a připojit se k zařízení Music Frame.


SmartThings: Hub s USB přijímačem, ovládej svá domácí zařízení přes SmartThingsPřipojením USB přijímače SmartThings proměníš svůj Music Frame v domácí chytré centrum práce i zábavy. Music Frame rozpozná a připojí se ke kompatibilním zařízením včetně Zigbee, které je možné ovládat prostřednictvím aplikace SmartThings.


Aplikace SmartThings, kompatibilita s aplikací SmartThingsPřipoj všechna svá zařízení k aplikaci SmartThings přes Wi-Fi síť a s lehkostí ovládej nastavení zvuku a funkci skupinového přehrávání ze svého mobilního telefonu. SmartThings ti rovněž umožní přístup k funkcím hlasového asistenta a streamování hudby, čímž se tvá audio zařízení snadno promění na hudební přehrávače, které se dají ovládat i bez použití rukou.


Panel Art, ta správná atmosféra s panelem ArtMusic Frame neslouží pouze k přehrávání hudby, ale i na předvedení tvého stylu. Na displej je možné vložit vlastní umělecká díla nebo fotografie, případně si vybrat z různých možností panelů Art, dokud nenajdeš ten, který ti dokonale padne.


Výměnné rámy, unikátní styl podle sebeVyzdob si zařízení Music Frame vyměnitelnými rámy, které budou působit jako obraz a nádherně zapadnou do tvého interiéru.


Parametry

Funkce ATMOS Music,ATMOS,Dolby Digital Plus, Q Symphony, Active Voice Amplifier, SpaceFit Sound, Voice Enhance Mode, Noční režim
Počet kanálů 2.0CH , 6 reproduktorů
Podporované audio formáty MP3,AAC,OGG,FLAC,WAV,ALAC,AIFF
Ekvalizér Adaptive,Music,Standard
Konektory Bluetooth 5.2, Wi-Fi, optický vstup, Ovladač One Remote Control
Speciální funkce SmartThings App, Tap Sound, Chromecast, Spotify Connect, AirPlay, Wireless Dolby ATMOS, Works with Google, Alexa (vestavěná)
Spotřeba energie Provozní: 18 W ; pohotovostní 0,5 W
Rozměry a hmotnost 353,0 x 364,8 x 143,4 mm, (413,0 x 159,0 435,0 mm), 4,6 kg (5,9 kg)
Obsah balení Nástěnný držák (kotva držáku, šroub součástí dodávky)

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychle odesláno, kvalitně zabaleno.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace