Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Reproduktor Sony SRS-NS7B bezdrátový na krk

Technologie 360 Spatial Sound Personalizer vytváří za pomoci technologie Dolby Atmos® prostorový zvuk jako v kině, Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker směřující vzhůru zajistí pohlcující zážitek z poslechu, aniž byste rušili ostatní, Flexibilní a ergonomický, dobře padnoucí design pro celodenní nošení, Výdrž baterie až 12 hodin, 10 minut nabíjení vám zajistí hodinu přehrávání, Provedení s krytím IPX4 odolné proti stříkající vodě
Prodej ukončen
Zobrazit podobné zboží z kategorie
Katalogové číslo: Z02594
Kód výrobce: SRSNS7B.CE7

Vaše osobní přenosné kinoPřizpůsobte si zážitek ze zvuku Dolby Atmos a vychutnejte si 360° prostorový zvuk díky reproduktoru SRS-NS7 a televizoru BRAVIA XR. Tento reproduktor vytváří osobní kino, které vám přinese zcela nový způsob poslechu.


360° prostorový zvuk se díky televizorům BRAVIA XR přizpůsobí vašim uším1První bezdrátový reproduktor na krk na světě kompatibilní s Dolby Atmos s modely BRAVIA XR značky Sony. Vyzkoušejte, jak pohlcující může být 360° prostorový zvuk při sledování filmů s Dolby Atmos prostřednictvím našich nejnovějších televizorů BRAVIA XR s bezkonkurenční nabídkou zvukových funkcí.


Nechte se pohltit scénou
360 Spatial Sound PersonalizerReproduktor SRS-NS7 analyzuje tvar vašich uší a pracuje s dodávaným bezdrátovým vysílačem WLA-NS7, čímž kolem vás vytváří ideální uspořádání virtuálních reproduktorů Dolby Atmos. Nechte se pohltit scénou a ocitněte se přímo ve středu dění.


Zažijte 360° prostorový zvukChcete zažít simulovaný 360° prostorový zvuk pomocí technologie 360 Spatial Sound Personalizer? Nasaďte si sluchátka a poslechněte si ho na vlastní uši.


PřipojeníPřipojte dodávaný bezdrátový vysílač WLA-NS7 ke svému televizoru BRAVIA XR pomocí optického kabelu a kabelu USB.


SpárováníSpárujte reproduktor na krk SRS-NS7 s dodaným bezdrátovým vysílačem WLA-NS7 prostřednictvím připojení Bluetooth.


PřizpůsobeníZachyťte tvar svého ucha pomocí aplikace Sony | 360 Spatial Sound Personalizer a vychutnejte si zvuk podle svých představ.


Vneste atmosféru stadionu do svého domova
360 Reality AudioHudba působí neskutečně opravdově díky funkci 360 Reality Audio. Otevřete si na smartphonu kompatibilní hudební službu a nechte se zcela pohltit, jako byste byli přímo na koncertu.


Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker UnitOptimální velikost reproduktoru v kompaktním těle. Zvyšuje akustický tlak a snižuje zkreslení, čímž zajišťuje čistou hudbu a vokály.


Reproduktor směřující vzhůruPoskytuje čistý zvuk, aniž byste rušili ostatní. Nechte se naplno pohltit filmy a hudbou, a to dokonce i o půlnoci.


Pasivní zářičZvyšuje nízkofrekvenční odezvu pro čistý zvuk basů. Uslyšíte ohromné filmové zvukové efekty a hluboké tóny.


Obraz a zvuk, dokonale synchronizovanéDodávaný bezdrátový vysílač WLA-NS7 pomáhá minimalizovat zpoždění zvuku. Můžete se tak plně ponořit do sledování filmů a užít si dokonalý soulad obrazu a zvuku díky technologii Dolby Atmos.


Stvořený pro nepřetržitou zábavuTento přenosný bezdrátový reproduktor nabízí hodiny pohodlného sledování filmů, televizních pořadů a koncertů díky flexibilnímu a ergonomickému designu, který přiléhá bezpečně kolem krku.


Dokonale přiléháFlexibilní pásek na zadní straně reproduktoru vám pomůže najít dokonalé uchycení pro naprosté pohodlí, zatímco vy si užíváte zábavu.


Perfektní výbava pro zábavuVýdrž baterie při filmovém maratonu vám nemusí dělat starosti. Můžete přehrávat ty nejdelší filmy a televizní pořady díky výdrži až 12 hodin a až 5 hodin při maximální hlasitosti.


Zvýšení výkonuPokud se vám uprostřed pořadu vybije baterie, rychlé nabití za 10 minut pomocí výstupu USB typu C vám poskytne až hodinu přehrávání navíc.


Práce z domova je nyní jednodušší
Telefonování v režimu handsfreeZřetelné rozhovory jsou pro online schůze zásadní. Optimální umístění mikrofonu umožňuje reproduktoru SRS-NS7 hlas zachytit a reprodukovat ve vynikající kvalitě, zatímco jednotka X-Balanced Speaker reprodukuje hlasy kolegů zřetelně. Díky funkci potlačení ozvěny, která minimalizuje zpětnou vazbu, může každý, kdo se účastní hovoru, slyšet a být slyšen srozumitelně.


Pusťte se do práce. Uklidněte se hudbou.
Vícebodové připojeníMůžete současně připojit dvě zařízení, například notebook a smartphone. Pokud poté při poslechu hudby ze smartphonu obdržíte obchodní hovor na notebooku, můžete jej přijmout pouhým kliknutím na tlačítko pro přehrávání/hovor na levé straně pásku na krk. Po ukončení hovoru se vrátíte zpět ke svému seznamu oblíbených skladeb bez nutnosti se znovu připojovat.


Zvuk jako v kině bez ohledu na velikost zařízení
Připojení mobilního zařízeníReproduktor SRS-NS7 můžete spárovat se svým televizorem BRAVIA XR, ale také s dalšími zařízeními, jako jsou notebooky, tablety a smartphony. Užijte si oblíbené filmy a pořady s hlubokým působivým zvukem, a to dokonce i na zařízeních, která se vám vejdou do dlaně.


Odolný proti postříkání. Bezstarostné používání.Provedení s krytím IPX4 je odolné proti stříkající vodě a umožní vám vychutnat si oblíbené pořady a melodie i při každodenních domácích pracích, jako je mytí nádobí.


Neunikne vám ani tón. Nezakrývá uši.Provedení nezakrývající uši vám umožní sledovat a poslouchat zařízení a přitom si stále uvědomovat, co se děje kolem vás.


Prémiové a přitom praktickéPřední část potažená látkou

Látková povrchová úprava zajišťuje pocit pohodlí, díky kterému je radost jej nosit a mít.Silikonový pásek na krk a zadní vrstva měkká na dotek

Tento reproduktor na krk, u kterého se snadno odstraňují nečistoty, představuje praktický reproduktor pro každodenní použití díky pásku na krk se silikonovou úpravou a zadní vrstvě měkké na dotek.Parametry

Připojení a vstupy Bluetooth 5.0, profily A2DP, AVRCP, HFP, HSP, SPP, kodeky SBC, AAC, LDAC, aplikace Music Center, Headphone Connect, 360 Spatial Sound Personalizer, funkce DSEE
Frekvenční rozsah 20–20 000 Hz (se vzorkováním 44,1 kHz), širokopásmový reproduktor 32 x 33 mm, 5pásmový EQ
Baterie Výdrž 12 hodin, 10 minut nabíjení / hodina přehrávání
Telefonování v režimu handsfree Ano
Rozměry a hmotnost 244 x 53 x 186 mm, 318 g
Obsah balení Optický kabel, USB kabel

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace