Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Reproduktor Sony SRS-RA3000 bezdrátový, šedý

Zvuky, které zaplní celou místnost, Snadné streamování hudby prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth®, Funkce kalibrace zvuku pro snadné nastavení, Google Assistant, Alexa, Chromecast, Spotify, 360 Reality Audio
Prodej ukončen
Zobrazit podobné zboží z kategorie
Katalogové číslo: Z02596
Kód výrobce: SRSRA3000H.CEL
Pokud si zakoupíte SRSRA3000, v balení najdete jedinečný kód voucheru, který Vám nabízí bezplatnou zkušební verzi 360 Reality Audio od jedné z našich tří partnerských hudebních služeb (Deezer, Tidal nebo nugs.net). Platí smluvní podmínky. Navštivte www.sony.net/Products/360RA/FT pro bezplatné zkušební verze pro Váš produkt.

Užijte si v místnosti ambientní zvukAť už jste schoulení na pohovce s dobrou knihou, nebo kouzlíte u plotny, ambientní zvuk tohoto kompaktního bezdrátového reproduktoru zajistí dokonalou hudební kulisu v jakékoli místnosti.


Co je celoprostorový zvuk?Ať už si čtete, vaříte, pracujete, nebo trávíte čas s přáteli, celoprostorový zvuk vždy poslouží jako dokonalý doprovod. Obdobně jako hudba na pozadí v kavárnách je zvuk klidný a nenápadný a šíří se vodorovně i svisle, čímž utváří tu správnou atmosféru v celé domácnosti.


Technologie 360 Reality Audio nebo Immersive Audio EnhancementJelikož skladby obohacené technologií 360 Reality Audio obsahují data o poloze trojrozměrného zvuku, nabízí s ohledem na celoprostorový zvuk to nejlepší. Pokud však takové skladby k dispozici nejsou, nepředstavuje to žádný problém. Díky jedinečnému algoritmu Immersive Audio Enhancement společnosti Sony si můžete efektivně přehrávat oblíbené stereofonní skladby celoprostorově.


Výškový reproduktor zajišťuje zvuk od podlahy až po stropVýškový reproduktor vytváří zvukové vlny, které se vzájemně překrývají, a vytvářejí tak vlnoplochu směřující nahoru. Díky tomu se prostor zcela zaplní zvukem a vy si budete moci díky reproduktoru SRS-RA3000 užít dokonalý poslech kdekoli v místnosti.


Všesměrový zvuk a hluboké basyDifuzér šíří zvuk vodorovně napříč celou místností od zdi po zeď, zatímco dva pasivní zářiče zprostředkovávají hluboké basy.


Bezdrátový díky technologii BluetoothSpárujte reproduktor se svým smartphonem nebo tabletem pomocí technologie Bluetooth a začněte bezproblémově streamovat svou hudební sbírku.


Připojení pomocí Wi-FiZe svého reproduktoru se pomocí připojení Wi-Fi dostanete ke svým oblíbeným internetovým streamovacím službám. Seznam skladeb pak jednoduše ovládáte ze svého telefonu.


Kompatibilní s aplikací Spotify ConnectPřehrávejte hudbu ze služby Spotify prostřednictvím svého reproduktoru nebo využijte aplikaci Spotify Connect na svém zařízení a ovládejte ji zcela bezdrátově.


Chromecast built-inStreamujte hudbu, online vysílání rozhlasových stanic a podcasty ze svého smartphonu, tabletu nebo notebooku do audiozařízení. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu.


Hudba ve více místnostechReproduktor RA3000 lze snadno přidat do skupiny reproduktorů v aplikaci Google Home nebo Amazon Alexa. Pomocí aplikace nebo reproduktoru s asistentem můžete přehrávat různé skladby ve více místnostech nebo stejnou hudbu v celém domě.


Hlasové ovládáníVlastníte zařízení s vestavěným asistentem Google Assistant nebo Alexa? Pokud ano, můžete reproduktor RA3000 ovládat hlasem. Reproduktor RA3000 stačí pomocí aplikace Google Home nebo Amazon Alexa přidat do skupiny reproduktorů a vyslovit požadavek – ať už chcete začít přehrávat hudbu, změnit hlasitost, nebo využít některou z mnoha dalších funkcí.


Upravte si nastavení podle svého s aplikacemi Sony |Music CenterStáhněte si aplikaci Sony | Music Center do svého smartphonu a užijte si bezdrátové ovládání hudby. Kromě vybírání seznamů skladeb a určování pořadí skladeb můžete také upravovat nastavení, jako je například ekvalizér.


Automatická úprava hlasitostiNěkteré skladby jsou příliš nahlas a některé naopak hrají příliš potichu – v důsledku toho musí člověk neustále upravovat hlasitost. Reproduktor RA3000 řeší tento problém analýzou jednotlivých skladeb a jejich automatickým přehráváním při stálé hlasitosti, aniž byste museli zasahovat.


Umožňuje bezdrátové připojení k televizoru5Chcete si zpříjemnit poslech televizoru? Díky připojení Bluetooth můžete reproduktor RA3000 bezdrátově připojit ke kompatibilnímu televizoru BRAVIA a dopřát si ještě napínavější podívanou. Výsledkem nízké latence je přesná synchronizace zvuku a obrazu.


Kam svůj reproduktor SRS-RA3000 umístíte?Díky kompaktní velikosti a s tím spojenými nízkými nároky na prostor můžete reproduktor RA3000 umístit prakticky kamkoli. Vzhledem k jeho odolnosti vůči vlhkosti jej můžete používat třeba i v kuchyni nebo koupelně. Ať už jej umístíte kamkoli, budete si moci vychutnat optimální kvalitu zvuku díky automatické kalibraci a automatickému ovládání hlasitosti.


Odolnost proti vlhkostiReproduktor RA3000 je odolný proti vlhkosti, takže jej můžete používat v potenciálně vlhkých prostředích, jako je například kuchyně, nebo dokonce koupelna.


Automatická kalibrace zvukuAť už svůj reproduktor RA3000 umístíte kamkoli, stačí jej zapnout a začít přehrávat hudbu a on se prostřednictvím interního mikrofonu a jedinečného algoritmu společnosti Sony automaticky postará o kalibraci optimální kvality zvuku. Nemusíte nic ručně měřit ani poslouchat otravný testovací tón. Čeká na vás pouze dokonale nastavený zvuk, který zaplní celou místnost.Parametry

Připojení a vstupy Bluetooth®, Wi-Fi, Audio vstup (3,5 mm)
Reproduktory Jednotka výškového reproduktoru (2), širokopásmový reproduktor (1), pasivní zářič (2)
Velikost reproduktorů Jednotka 17mm výškového reproduktoru, 80mm širokopásmový reproduktor, pasivní zářič 103 x 37 mm
Funkce Google Assistans, Alexa, Spotify, Chromecast, 360 Reality Audio, DSEE, Vlastní EQ
Rozměry a hmotnost 146 x 247 x 155 mm, 2,5 kg
Barva Světle šedá

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jsou to profesionálové na AV techniku, není co vytknout.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace