Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Reproduktor Sony SRS-XG300 bezdrátový, šedý

Akční cena Akční cena
Kompaktní, lehký a snadno přenosný, postavení na šířku, 2 integrované subwooferové reproduktory s technologií X-Balance, Vodotěsný, prachotěsný (krytí IP67) a nárazuvzdorný (pád z 1,5 m), Výdrž baterie až 25 hodin, funkce rychlého nabíjení (10 min. nabíjení = 70 min. hraní), Vylepšení zvuku funkcí DSEE a Clear Audio+, Funkce Mega Bass pro ještě lepší podání bassů, Připojení více zařízení k jednomu repro (Multipoint connection), Sony Music Center, Fiestable
Skladem
ks
4 989 Kč
Katalogové číslo: Z02608
Kód výrobce: SRSXG300H.EU8
Okamžitý Cashback 500 Kč i Cena po Cashbacku 4 489 Kč

Buďte slyšet, ať se vydáte kamkoliReproduktor SRSXG300 je vytvořen tak, aby vám umožnil vzít si kvalitní zvuk kamkoli s sebou. Ať už pořádáte párty, nebo vyrážíte na pláž, jednoduše dobijte baterii, popadněte držadlo a vezměte si tento odolný, přenosný a skvěle znějící reproduktor s sebou.


LIVE LIFE LOUDŽivot je třeba žít naplno. Takže sezvěte přátele, zesilte hudbu na maximum a tančete celou noc při zřetelném a bohatém zvuku. S našimi reproduktory řady X můžete vytěžit maximum z každičkého okamžiku, pořádat párty, na které nikdy nezapomenete, a vždy žít svůj život na plné pecky.


Vydejte se tam, kam vás párty zavedePotřebujete reproduktor, který dokáže poskytovat mocný zvuk bez ohledu na to, kam se vydáte. Díky reproduktoru XG300 budete u sebe mít výkonný zvuk pro párty a prostřednictvím vestavěného osvětlení si můžete přibalit také trochu atmosféry. Výsuvné držadlo zjednodušuje přenášení, když si chcete vzít reproduktor s sebou ven, a lze snadno zasunout, když je nepotřebujete.


Výkonný zvuk pro pártyVychutnejte si výrazný zvuk na párty vytvářený basovými reproduktory, předními výškovými reproduktory a pasivními zářiči, které poskytují řízné basy a čistotu vokálů bez ohledu na prostředí poslechu.


Co znamená jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit?Na rozdíl od kruhové membrány v běžných jednotkách je nová jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit použitá v modelu XG300 vybavena nekruhovou membránou, která vytváří větší akustický tlak, a zajišťuje tak vysoce kvalitní zvuk.


Vyšší akustický tlak a nižší zkresleníNekruhový tvar jednotky maximalizuje plochu membrány reproduktoru, čímž přispívá ke zvýšení akustického tlaku pro lepší basy, a poskytuje možnost omezit amplitudu výkyvu měniče při zachování stejného akustického tlaku, což přináší menší zkreslení.


Uslyšíte hudbu jako naživoZvuk živé hudby přináší něco zvláštního. Pomocí režimu LIVE SOUND můžete znovu vytvořit jedinečnou atmosféru a znovu a znovu prožívat zážitky ze své oblíbené živé hudby.


Zdůrazněte basyFunkce MEGA BASS umožňuje skutečně zdůrazňovat basy. Takže pokud posloucháte rytmickou hudbu, získáte hluboký a rázný zvuk basů.


Budiž světloKoncept „okolního osvětlení“ působí moderním dojmem. Osvětlení je synchronizováno s hudebními rytmy a vyhoví všem stylům, včetně párty i každodenního používání. Vzor osvětlení lze nastavit prostřednictvím aplikace Sony | Music Center, takže párty nebo místnost si můžete osvětlit tak, aby plně odpovídala vašemu stylu.


Výsuvné držadloPárty může probíhat, kamkoli se vydáte, díky výsuvnému držadlu, které je pečlivě navrženo tak, aby usnadnilo přenášení reproduktoru XG300.


Výdrž baterie 25 hodinDíky 25hodinové výdrži baterie při plném nabití bude reproduktor XG300 neustále hrát, takže můžete pokračovat v párty bez obav z náhlého zastavení přehrávání melodií.


Nabíjejte i ve spěchuPokud zjistíte, že zbývá málo času, nemusíte se obávat. Funkce rychlého nabíjení vám poskytne 70 minut přehrávání za pouhých 10 minut nabíjení.


Pečujte o bateriiFunkce péče o baterii vám pomůže vyvarovat se přebíjení a udržet baterii v optimálním stavu po delší dobu.


Odolnost předevšímReproduktor XG300 je zkonstruován tak, abyste si jej mohli vzít s sebou, kamkoli se vydáte, a aby byl stejně odolný jako vy. Vzhledem k tomu, že je reproduktor XG300 prachotěsný a vodotěsný (krytí IP67), můžete si jej vzít na pláž, do parku nebo kamkoli jinam s jistotou, že bude hrát dál bez ohledu na prašnost povrchu.


Užijte si lepší hovory díky technologii potlačení ozvěnyZískejte kvalitnější zvuk pro schůzky a hovory pomocí technologie pro potlačení ozvěny. Ta umožňuje dvěma osobám mluvit současně bez přerušení některé z nich. A funkce vícebodového připojení umožňuje spárovat dvě zařízení současně.


Technologie Bluetooth a Fast PairReproduktor Sony XG300 umožňuje rychlé a snadné spárování jedním klepnutím se zařízeními, která podporují technologii Bluetooth a používají systém Android.


Roztočte to s funkcemi Party Connect a Stereo PairFunkce Party Connect vám umožní spojit až 100 reproduktorů pomocí BLUETOOTH® a synchronizovat hudbu, aby všichni mohli tančit do rytmu. Funkce Stereo Pair bezdrátově propojí dva reproduktory a poskytne širší stereofonní zvuk. Obě funkce lze aktivovat v aplikaci Sony | Music Center.


Port USB Type-CReproduktor XG300 je vybaven konektorem USB-C pro nabíjení baterie a konektorem USB-A pro nabíjení jiného zařízení.


Sony | Music CenterOvládejte párty přímo z tanečního parketu pomocí aplikace Sony | Music Center. Vyberte si seznamy oblíbených skladeb, spusťte další skladbu nebo změňte vzory osvětlení a zvukové režimy.


Zábavné funkce s aplikací FiestableZpříjemněte si zábavu pomocí aplikace Fiestable. Ovládejte zábavné funkce, jako je vytváření seznamů skladeb, karaoke či ovládání pohybem.

Parametry

Připojení a vstupy Bluetooth®5.2 (A2DP/AVRCP/HSP/HFP/SPP), kodeky SBC, AAC, LDAC, Stereofonní minikonektor (vstup), USB Type-C koncovka
Frekvenční rozsah S-Master zesilovač
Baterie Až 25 h
Zvukové režimy Clear Audio+, DSEE, Mega Bass
Velikost reproduktoru Průměr jednotky reproduktoru (výškový reproduktor) – 2x 2 cm, průměr jednotky reproduktoru (basový reproduktor) – 2x 6,1-6,8 cm
Funkce Google Fast Pair, Party Connect, Stereo Pair, Multipoint connection, Battery care mode, Mega Bass
Odolnost IP67
Telefonování v režimu handsfree Ano
Rozměry a hmotnost 318 x138 x136 mm, 3 kg
Barva Šedá
Obsah balení Napájecí adaptér vč. kabelu (USB-C koncovka)

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace