Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Reproduktor Sony SRS-XP500 bezdrátový

Výkonný zvuk pro párty, Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit, Okolní osvětlení, Voděodolný s krytím IPX4, Výdrž baterie 20 hodin a rychlé nabíjení
Prodej ukončen
Zobrazit podobné zboží z kategorie
Katalogové číslo: Z02610
Kód výrobce: SRSXP500B.CEL

Získejte z hudby co nejvíceReproduktor XP500 je vytvořen tak, aby umožnil lidem milujícím zábavu plně si užívat života. Ať už odpočíváte v obývacím pokoji, nebo pořádáte párty na zahradě, reproduktor SRSXP500 vám poskytne vynikající zvuk a spoustu zábavných funkcí. Stačí si jen vybrat hudbu.


Připravena na cokoliLibovolná skladba, libovolný styl, kdykoli. Reproduktor XP500 je navržen tak, aby vám poskytl skvělý zvuk bez ohledu na to, jaký styl hudby máte rádi. Takže ať už máte chuť protančit celou noc na dunivé basové rytmy, nebo se chcete na konci dne odreagovat jemnými melodiemi, reproduktor XP500 tu bude pro vás.


Výkonný zvuk pro pártyKombinace předního výškového reproduktoru a basových reproduktorů zajišťuje reproduktoru XP500 vynikající zvuk, rázné a hluboké basy, čisté vokály a svěží pocit prostorového zvuku. Ideální pro párty, ale stejně tak dobrý k navození nálady u vás doma.


Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker UnitInovativní jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit je opatřena nekruhovou membránou s větší plochou než u běžných reproduktorů. Získáte tak bohatší a zřetelnější zvuk bez ohledu na to, jaký styl hudby posloucháte.


Větší reproduktor, lepší zvukMaximalizovaná plocha membrány zvyšuje akustický tlak, a tím poskytuje hlubší a ráznější zvuk basů, čistší vokály a celkově lepší zážitek z poslechu. Snižuje také vychýlení budiče při zachování stejného akustického tlaku, což má za následek menší zkreslení a větší čistotu vokálů.


Poslech nahlas a čistěKombinace jednotky reproduktoru X-Balanced Speaker Unit a předního vysoce výkonného výškového reproduktoru poskytuje výkonný, bohatý a svěží zvuk napříč velkou plochou. Více lidí tak uslyší vaši skvělou hudbu.


Zdůrazněte basyFunkce MEGA BASS umožňuje skutečně zdůrazňovat basy. Takže pokud posloucháte rytmickou hudbu, získáte hluboký a rázný zvuk basů.


Uslyšíte hudbu jako naživoZvuk živé hudby přináší něco zvláštního. Pomocí režimu LIVE SOUND můžete znovu vytvořit jedinečnou atmosféru a znovu a znovu prožívat zážitky ze své oblíbené živé hudby.


Prosvětlete si životDíky zbrusu novému okolnímu osvětlení si můžete vybrat z celé řady různých světelných vzorů, které mohou přinést pulzující energii na párty nebo uklidňující temné odstíny do klidné noci.


Déšť nikdy nepřeruší přehráváníPřipravte svou zahradní párty na cokoli. Reproduktor XP500 je voděodolný s krytím IPX4, takže můžete pokračovat v přehrávání, i když spadne několik dešťových kapek.


Delší výdrž baterie znamená více nočního životaNa dobré párty nikdo nechce, aby hudba skončila. Díky 20hodinové výdrži baterie při plném nabití zůstane tento reproduktor funkční téměř tak dlouho, dokud vydržíte vy.


Nabíjejte i ve spěchuPokud zjistíte, že zbývá málo času, nemusíte se obávat. Funkce rychlého nabíjení vám poskytne 80 minut přehrávání za pouhých 10 minut nabíjení.


Pečujte o bateriiFunkce péče o baterii vám pomůže vyvarovat se přebíjení a udržet baterii v optimálním stavu po delší dobu.


Popadněte jej a můžete jítReproduktor XP500 je opatřen pohodlnou rukojetí, která usnadňuje přenášení. Takže pokud máte reproduktor obvykle v domě, ale chcete jej poslouchat na zahradě, stačí jej uchopit za rukojeť a můžete jít.


Zpívejte z celého srdceMáte rádi karaoke? Pak se z vás a reproduktoru XP500 stane dokonalé duo. Připojte mikrofon, vyberte si skladbu a dejte do toho vše, co ve vás skrývá. A nepřestávejte zpívat. Díky dvěma vstupům můžete dokonce připojit kytaru a použít reproduktor jako zesilovač.


Kompatibilní s technologií BLUETOOTHChcete přejít na bezdrátovou technologii? Stačí spárovat reproduktor XP500 se zařízeními kompatibilními s technologií BLUETOOTH a můžete streamovat přímo do reproduktoru.


Party ConnectPřipojte až 100 kompatibilních reproduktorů a synchronizujte hudbu a světla, abyste získali ještě intenzivnější osvětlení a vyšší hlasitost.


Zapojte a můžete přehrávatPoužijte zadní port USB k připojení paměťové jednotky USB a streamujte oblíbenou hudbu ze svého zařízení.


2 nabíjecí porty USBPokud je baterie ve vašem smartphonu téměř vybitá, můžete jej připojit a nabíjet baterii přímo z reproduktoru.


Skvělý zvuk v každém uspořádáníReproduktor XP500 lze umístit do vodorovné nebo svislé polohy díky symetrickému uspořádání jednotek předních reproduktorů.


Sony | Music CenterOptimalizujte nastavení zvuku, ovládejte hudbu, vybírejte světelné vzory a provádějte správu svých zařízení přímo z telefonu.


Zábavné funkce s aplikací FiestableZískejte přístup k zábavným funkcím, jako jsou vytváření seznamů skladeb pro párty, karaoke a další.Parametry

Připojení a vstupy Bluetooth®5.0 (A2DP/AVRCP/HSP/HFP/SPP), kodeky SBC, AAC, LDAC, USB Type-A, vstup pro mikrofon, kytarový vstup
Baterie Až 20 h
Zvukové režimy Clear Audio+, DSEE, LIVE SOUND
Velikost reproduktoru Průměr jednotky reproduktoru (výškový reproduktor) – 2x 5 cm, průměr jednotky reproduktoru (basový reproduktor) – 2x 14 cm
Odolnost IPX4
Telefonování v režimu handsfree Ano
Rozměry a hmotnost 275 x 572 x 295 mm, 11,2 kg

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jeden z mála obchodů, kterým není co vytknout. Prostě ve všem je nejlepší.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace