Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Reproduktor Sony SRS-XP700 bezdrátový

Akční cena Akční cena
Všesměrový párty zvuk, Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit, Okolní osvětlení, Voděodolný s krytím IPX4, Výdrž baterie 25 hodin a rychlé nabíjení
Skladem
ks
12 989 Kč
Katalogové číslo: Z02611
Kód výrobce: SRSXP700B.CEL

Úžasný zvuk pro úžasné pártyZískejte zvuk, který vyplní váš prostor a potěší hosty. Přední a zadní reproduktory zajistí, že nezmeškají jediný takt. A díky rázným basům a křišťálově čistým vokálům ani nebudou chtít cokoli zmeškat.


Mocný zvuk ze všech stranÚspěch párty spočívá ve vytvoření správné atmosféry. To znamená vyplnit jakýkoli zvolený prostor mocným zvukem. Reproduktor SRSXP700 je díky technologii všesměrového zvuku pro párty a inovativní jednotce reproduktoru X-Balanced Speaker Unit speciálně zkonstruován tak, aby vyplnil zvukem jakýkoli přelidněný prostor, ať už uvnitř, nebo venku.


Obklopte se zvukemReproduktor XP700 se skládá z několika reproduktorů, včetně předního a zadního výkonného výškového reproduktoru a jednotky reproduktoru X-Balanced Speaker Unit, aby poskytoval špičkový čistý všesměrový zvuk pro párty s ráznými a hlubokými basy.


Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker UnitInovativní jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit je opatřena nekruhovou membránou s větší plochou než u běžných reproduktorů. Získáte tak bohatší a zřetelnější zvuk bez ohledu na to, jaký styl hudby posloucháte.


Větší reproduktor, lepší zvukMaximalizovaná plocha membrány zvyšuje akustický tlak, a tím poskytuje hlubší a ráznější zvuk basů, čistší vokály a celkově lepší zážitek z poslechu. Snižuje také vychýlení budiče při zachování stejného akustického tlaku, což má za následek menší zkreslení a větší čistotu vokálů.


Poslech nahlas a čistěKombinace jednotky reproduktoru X-Balanced Speaker Unit s předním a zadním vysoce výkonným výškovým reproduktorem dodává reproduktoru XP700 expanzivní profil, který poskytne vysoce kvalitní zvuk v celém prostoru.


Zdůrazněte basyFunkce MEGA BASS umožňuje skutečně zdůrazňovat basy. Takže pokud posloucháte rytmickou hudbu, získáte hluboký a rázný zvuk basů.


Uslyšíte hudbu jako naživoZvuk živé hudby přináší něco zvláštního. Pomocí režimu LIVE SOUND můžete znovu vytvořit jedinečnou atmosféru a znovu a znovu prožívat zážitky ze své oblíbené živé hudby.


Prozáříte noční tmuDíky zbrusu novému okolnímu osvětlení si můžete vybrat z celé řady různých světelných vzorů, které mohou přinést pulzující energii na párty nebo uklidňující temné odstíny do klidné noci.


Déšť nikdy nepřeruší přehráváníPřipravte svou zahradní párty na cokoli. Reproduktor XP700 je voděodolný s krytím IPX4, takže můžete pokračovat v přehrávání, i když spadne několik dešťových kapek.


Delší výdrž baterie znamená více nočního životaNa dobré párty nikdo nechce, aby hudba skončila. Díky 25hodinové výdrži baterie při plném nabití zůstane tento reproduktor funkční téměř tak dlouho, dokud vydržíte vy.


Nabíjejte i ve spěchuPokud zjistíte, že zbývá málo času, nemusíte se obávat. Funkce rychlého nabíjení vám poskytne 3 hodiny přehrávání za pouhých 10 minut nabíjení.


Pečujte o bateriiFunkce péče o baterii vám pomůže vyvarovat se přebíjení a udržet baterii v optimálním stavu po delší dobu.


Popadněte jej a můžete jítReproduktor XP700 je opatřen pohodlnou rukojetí, která usnadňuje přenášení. Takže pokud máte reproduktor obvykle v domě, ale chcete jej poslouchat na zahradě, stačí jej uchopit za rukojeť a můžete jít.


Zpívejte z celého srdceMáte rádi karaoke? Pak se z vás a reproduktoru XP700 stane dokonalé duo. Připojte mikrofon, vyberte si skladbu a dejte do toho vše, co ve vás skrývá. A nepřestávejte zpívat. Díky dvěma vstupům můžete dokonce připojit kytaru a použít reproduktor jako zesilovač.


Kompatibilní s technologií BLUETOOTHChcete přejít na bezdrátovou technologii? Stačí spárovat reproduktor XP700 se zařízeními kompatibilními s technologií BLUETOOTH a můžete streamovat přímo do reproduktoru.


Party ConnectPřipojte až 100 kompatibilních reproduktorů a synchronizujte hudbu a světla, abyste získali ještě intenzivnější osvětlení a vyšší hlasitost.


Zapojte a můžete přehrávatPoužijte zadní port USB k připojení paměťových jednotek USB a streamujte oblíbenou hudbu ze svého zařízení.


2 nabíjecí porty USBPokud je baterie ve vašem smartphonu téměř vybitá, můžete jej připojit a nabíjet baterii přímo z reproduktoru.


Skvělý zvuk v každém uspořádáníReproduktor XP700 lze umístit do vodorovné nebo svislé polohy a snímač bez ohledu na zvolenou polohu bude optimalizovat zvuk především pro toto uspořádání.


Sony | Music CenterOptimalizujte nastavení zvuku, ovládejte hudbu, vybírejte světelné vzory a provádějte správu svých zařízení přímo z telefonu.


Zábavné funkce s aplikací FiestableZískejte přístup k zábavným funkcím, jako jsou vytváření seznamů skladeb pro párty, karaoke a další.Parametry

Připojení a vstupy Bluetooth®5.0 (A2DP/AVRCP/HSP/HFP/SPP), kodeky SBC, AAC, LDAC, USB Type-A, vstup pro mikrofon, kytarový vstup
Baterie Až 25 h
Zvukové režimy Clear Audio+, DSEE, LIVE SOUND, všesměrový zvuk pro párty
Velikost reproduktoru Průměr jednotky reproduktoru (výškový reproduktor) – 3x 6 cm vpředu, 1x 5 cm vzadu, průměr jednotky reproduktoru (basový reproduktor) – 2x 17 cm
Odolnost IPX4
Telefonování v režimu handsfree Ano
Rozměry a hmotnost 313 x 693 x 367 mm, 16,9 kg
Barva Černý

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jeden z mála obchodů, kterým není co vytknout. Prostě ve všem je nejlepší.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace