Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Reproduktory Klipsch R-40SA, elevační

Reproduktory - pasivní, o výkonu 100 W, 2-pásmové elevační Dolby Atmos, impedance 8 Ohm, Perfektní společník pro sloupové reproduktory
Skladem
ks
8 990 Kč
Katalogové číslo: Z04543
Kód výrobce: R-40SA

Elevační reproduktory Klipsch R-40SAHledejte nové obzoryS těmito reproduktory s podporou Dolby Atmos® ožije zvuk ze všech směrů včetně stropu. Přidejte je k jakémukoliv monitoru nebo k sloupovému reproduktoru nebo je použijte jako prostorové reproduktory a získejte hemisféru bohatého a detailního zvuku.


Zvukovod Tractrix horn 90x90Aktualizovaná konstrukce hornového zvukovodu, včetně jeho zvětšených vnějších rozměrů, dodá vaší hudbě a filmům více výkonu a emocí. Větší rozhodně znamená lepší, s kontrolou směrovosti v širším frekvenčním pásmu, což vede k přesnější zvukové scéně.


Hliníkový LTS tweeterExkluzivní 1“ výškový reproduktor LTS s kaptonovým odpružením, který je charakteristickým znakem reproduktorů Klipsch, minimalizuje zkreslení a zajištuje detailnější výkon. Hliník je extrémně lehký a tuhý materiál používaný v konstrukci výškového reproduktoru a zajištující vysokou účinnost.


Měniče z termo krystalických polymerů4“ TCP basové reproduktory využívající technologii z vysoce ceněné řady reproduktorů Rerence Premiere, mají strmější sklon kuželů pro hladší odezvu a lepší přesnost a transparentnost.


Prémiový kabelový managementTyto elevační reproduktory Dolby Atmos jsou vybaveny inovativním uspořádáním kabelů pro diskrétní připojení, takže neuvidíte trčící kabely ze zadní strany reproduktoru. Uslyšíte jen pohlcující 360° zvuk.


Kvalitní design a vzhled ozvučniceSkryté šroubky, hornový zvukovod od okraje k okraji a nízkoprofilové magnetické mřížky dodávají reproduktorům uhlazený, moderní vzhled. Ozvučnice z MDF s povrchovou úpravou dřevěné textury odolnou proti poškrábání, která se hodí do interiéru vaší domácnosti.

Parametry

Určeno pro český trh Ano
Frekvenční rozsah Dolby Atmos
Systém reproduktorů 2 pásmové reproduktory, uzavřené
Reproduktory 1" hliníkový LTS tweeter s 90 x 90 Tractrix® Horn zvukovodem, 4" TCP basový měnič
Výstupní výkon 50/100W
Impedance 8 Ω
Konektory Zlaté šroubovací terminály
Barva Černá vinylová fólie s texturou dřeva
Rozměry a hmotnost 17,8 x 14,6 x 29,8 cm
Hmotnost 2,8 kg (1ks)
Příslušenství Gumové nožky

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Přehledné stránky, rychlost vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Po všech stránkách super obchod. Jak komunikace, tak i okamžitá expedice zboží. Jsou báječní.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace