Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Reproduktory Sony SS-CS5 regálové

Třípásmový systém regálových reproduktorů se třemi měniči, Zvuk s vysokým rozlišením pro poslech bez kompromisů, Ozvučnice Bass Reflex pro hluboké zvuky bez zkreslení, Pevná a kvalitní konstrukce zvukových komponent, Frekvenční odezva 53–50 000 Hz,
Na objednávku
ks
5 389 Kč
Katalogové číslo: Z02612
Kód výrobce: SSCS5.CE7

Zvuk s vysokým rozlišením pro poslech bez kompromisůDíky zvuku s vysokým rozlišením můžete svou sbírku digitální hudby posunout na novou úroveň. Zvuk s vysokým rozlišením nabízí díky záznamu hudby s vyšší frekvencí než v případě disků CD a zvýšení vzorkovací frekvence i přesnosti rychlosti přenosu každého vzorku téměř dokonalý poslech. Vychutnejte si každý nádech i letmý pohyb interpreta při skutečném emocionálním zážitku.


3pásmový systém reproduktorů se třemi měniči pro vyšší čistotuUžijte si poslech přirozených hloubek a celkovou čistotu veškerého zvuku. Regálové reproduktory se třemi měniči obsahují 130mm basový reproduktor MRC pro dynamické basy, 25mm výškový reproduktor a 19mm výškový reproduktor určený k reprodukci skladeb se zvukem ve vysokém rozlišení. Díky kompaktnímu provedení a až 100 W vstupního výkonu představují tyto reproduktory ideální doplněk do každé místnosti.


Výškové reproduktory zvětšují zvukovou scénuVychutnejte si svou oblíbenou hudbu v celé místnosti v přesném a vyváženém provedení. Reproduktory obsahují nové výškové reproduktory se širokým úhlem záběru. Tóny vysokých frekvencí jsou reprodukovány přesně v širokém zvukovém poli, takže máte pocit, jako byste byli přímo na místě akce – dokonce dokážete rozpoznat umístění jednotlivých nástrojů.


Přesný výškový reproduktor pro věrný zvukPoslechněte si vokály, které dokonale reprodukují energii a nadšení interpreta. Hlavní 25mm výškový reproduktor s měkkým kuželem obsahuje polyesterová vlákna, která zajišťují věrnější a realističtější zvuk. Přesné akustické ladění využívající pokročilé materiály pro absorpci zvuku omezuje zvukový tlak v zadní části výškových reproduktorů a nabízí vokály s přirozeným zvukem.


130mm basový reproduktor zlepšuje koncové frekvenceTento reproduktorový systém obsahuje i nově vyvinutý 130mm basový reproduktor pro hluboké a stabilní basy. Tento reproduktor SSCS5 je vybaven pěnovou celulární membránou a dokáže reprodukovat výkonné basy i jemné detaily potřebné pro čisté vokály i mluvené slovo ve středních frekvencích.


Kuželový reproduktor se slídovou membránou pro zvuk bez zkresleníPerfektní partner pro současnou hudbu bohatou na basové linky. Mnoho reproduktorů využívá papírové kužely, které se časem ohnou a poničí, což vede k většímu zkreslení zvuku. Basové reproduktory s vlákny se slídovou membránou (MRC) jsou pevnější a dokáží udržet svůj tvar i při pohybu pod vysokým tlakem a vysokou rychlostí, takže si můžete dopřát bohatší basy, aniž byste nějak zhoršili kvalitu zvuku.


Kompaktní regálové provedení pro malé prostoryTyto malé regálové reproduktory jsou velmi skladné a nenáročné na prostor, takže je můžete instalovat i tam, kde záleží na každém centimetru. Navzdory drobným rozměrům však dokážou nabídnout širokou frekvenční odezvu až do 53 Hz. Představují tak ideální volbu v případě, že i přes nedostatek místa odmítáte obětovat kvalitu zvuku.


Dřevěné provedení se stylem a kvalitouStylové černé provedení reproduktoru dokonale ladí s interiérem většiny moderních domácností. Dřevěná překližka dobře drží tvar a brání zkreslení zvuku, které by mohlo být způsobeno změnami tepla nebo vlhkosti.


Parametry

Určeno pro český trh Ano
Frekvenční rozsah 53 - 50 000 Hz
Systém reproduktorů 3-pásmový, bassreflex
Impedance 6 ohmů
Citlivost 87 dB ( 2,83 V, 1m)
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 178 x 335 x 220 mm, 4,5 kg

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace