Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Reproduktory Sony SS-CSE Dolby Atmos

Katalogové číslo: Z02613
Úchvatný zvuk jako v kině díky technologii Dolby Atmos, Kuželový reproduktor se slídovou membránou pro čistý zvuk, Pevná a kvalitní konstrukce zvukových komponent, Kompaktní design ladí s celou řadou CS
Skladem
ks
5 889 Kč

Dopřejte si prostorový zvuk Dolby AtmosUžijte si ty nejnovější inovace zvuku jako v kině z pohodlí vašeho domova. Reproduktory SSCSE byly navrženy exkluzivně pro Dolby Atmos – technologii prostorového zvuku, která obstojí i v kině – a skvěle fungují i s dalšími pokročilými formáty jako je DTS:X. Výsledkem je prostorový zvuk, který vás obklopí z každého úhlu – dokonce i shora.


Nastavení na stávajících reproduktorechKompaktní reproduktory SS-CSE můžete umístit na vaše reproduktory a tím dosáhnout ještě více pohlcujícího prostorového zvuku. Na rozdíl od běžných reproduktorů jsou navrženy tak, aby odrážely zvuk od stropu a poskytovaly tak dokonale zpracovaný zvuk.


Montáž dopředu vysoko na stěnu pro zážitky jako v kiněVylepšete svou sestavu na kvalitu jako v kině pomocí reproduktorů SS-CSE nenápadně umístěných různě na stěně, například vpředu vysoko nad televizorem. Výsledkem je působivější, vícerozměrný zvuk Dolby Atmos, který to s domácí zábavou myslí vážně.


Design řady CSReproduktory SS-CSE dokonale splynou s interiérem, televizory s tenkou obrazovkou a AV zesilovači. Kompaktní skříň, která byla vyrobena pomocí sofistikovaných metod zpracování dřeva, bude skvěle ladit se zvukem i designem vašich reproduktorů řady CS.


Bohatá akustika díky pevnému provedení skříně z MDFCelodřevěná skříň, která byla optimalizována našimi designéry, nabízí skvělou akustickou rezonanci. Díky posíleným vnitřním spojům z vlákna střední hustoty jsou nežádoucí vibrace tlumeny a pohlcovány. Výsledkem je čistá, prostorová reprodukce zvuku pro pořady a filmy.


Čistý zvuk díky reproduktoru se slídovou membránouMnoho běžných reproduktorů využívá papírové kužely, které se časem ohnou a poničí, což vede ke zkreslení zvuku. Basové reproduktory MRC reproduktoru SS-CSE jsou pevné a udržují si tvar i pod vysokým tlakem.


Kompaktní a univerzálníDíky kompaktnímu profilu můžete reproduktor SS-CSE umístit na existující reproduktory a zdi. Ať už chcete dosáhnout zvuku jako v kině s funkcí Dolby Atmos nebo jednoduše zlepšit své aktuální možnosti prostorového zvuku, tento všestranný reproduktor vám nabídne skvělý zážitek z poslechu.Parametry

Určeno pro český trh Ano
Frekvenční rozsah 70–32 000 Hz, v souladu se specifikacemi technologie Dolby Atmos
Systém reproduktorů Aktivní reproduktor
Impedance 6 ohmů
Zatížitelnost 100 W
Citlivost 86 dB (2,83 V, 1 m)
Typ ozvučnice reproduktoru Acoustic Suspension
Materiál Dřevo
Konektory Stiskací svorky
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 178 x 145 x 180 mm, 3 kg

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-x5v hp-wide-x5v

XPERIA 5 V 5G

Kompaktní. Kreativní. Výkonný.