Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Sluchátka s mikrofonem Pulse Explore pro PS5

Novinka Novinka
Pulse Explore je sada bezdrátových sluchátek, která poskytuje prvotřídní přenosný zvukový zážitek, který zahrnuje duální mikrofony s potlačením hluku vylepšeným umělou inteligencí, které jsou schopné filtrovat zvuky na pozadí. Nabízí také bezztrátový zvuk a je dodáván s nabíjecím pouzdrem.
Skladem
ks
5 289 Kč
Katalogové číslo: Z04003
Kód výrobce: PS711000039787
Užij si neobyčejný realistický zvuk doma i na cestách díky bezdrátovým peckám do uší PULSE Explore™. Objev novou epochu herního zvuku, protože planární magnetické měniče inspirované nahrávacími studii reprodukují akustické prostředí s velmi nízkým zkreslením, aby poskytly bohaté detaily a umožnily ti slyšet přesně to, co vývojáři her zamýšleli. Prožij si naplno akci díky čistým a hlubokým basům a užij si lepší prostorové vnímání díky přesnějšímu umístění zvukových stop ve hrách s podporou 3D zvuku pro systém PS5. Díky nové bezdrátové technologii PlayStation Link™ s velmi nízkou latencí a bezztrátovým přenosem zvuku se zvuk šíří bleskovou rychlostí, aniž by se ztratil jediný slyšitelný detail. Dá se snadno připojit a přepínat mezi zařízeními kompatibilními s technologií PlayStation Link, včetně konzole PS5, počítačů PC a Mac a vzdáleného přehrávače PlayStation Portal™. Připoj své pecky do uší k mobilnímu zařízení přes Bluetooth a zároveň k zařízení PlayStation Link, abys mohl přijímat hovory a nerušeně poslouchat hudbu během hraní. Zajisti, že přátelé uslyší tvůj hlas jasně a zřetelně díky skrytým mikrofonům vybaveném technologií pro potlačení šumu s vylepšenou umělou inteligencí, zatímco snadno dostupné ovládání hlasitosti a mikrofonu ti umožní sledovat hru. Vezmi si bezdrátové pecky do uší PULSE Explore na cesty za dobrodružstvím, protože mají lehké a přenosné provedení a na jedno nabití vydrží až 5 hodin hry. Navíc se můžeš vrátit do akce, i když jsi mimo domov, a to díky přibalenému nabíjecímu modulu, který nabízí až 10 hodin výdrže baterie navíc.

Parametry

USB Ano, USB-C
Mikrofon Ano, 2x
Napájení Vestavěná Li-ion baterie 105 mAh, nabíjecí pouzdro 780 mAh, výdrž až 5 hodin, pouzdro až 10 hodin
Obsah balení Bezdrátová sluchátka Pulse Explore, bezdrátový adaptér PlayStation Link, USB kabel, silikonové koncovky do uší 4 ks

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Skvělá komunikace a příjemný přístup! Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Přehledné stránky, rychlost vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace