Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Sluchátka Sony ULT WEAR, šedé

Novinka Novinka
Zvuk ULT pro vyšší podporu bassů a digitální potlačení okolního hluku s technologií Dual Noise senzor pro ještě lepší odstranění okolního ruchu, Výdrž baterie až 50 hodin, Snadné telefonování v režimu handsfree a hlasový asistent s probouzením slovem, Bezdrátová svoboda s technologií Bluetooth 5.2 s kodeky LDAC, AAC a SBC a vícebodovým připojením, Podpora a dodatečné nastavení v aplikaci Sony Headphone Connect
Skladem
ks
4 989 Kč
Katalogové číslo: Z04786
Kód výrobce: WHULT900NH.CE7
Okamžitý Cashback 800 Kč i Cena po Cashbacku 4 189 Kč

Prožijte zážitek ve svém vlastním zvukovém prostředí

Stisknutím tlačítka ULT získáte výkonný zvuk díky speciálně navrženému 40mm měniči a integrovanému procesoru V1. Vychutnejte si přesný, rázný a vysoce kvalitní zvuk, který vás co nejvíce přiblíží k původní nahrávce.

Stiskněte tlačítko. Pocítíte opravdové basy.

Vyberte si ze dvou různých režimů zvuku se zvýrazněním basů: ULT1, upřednostňujete-li hluboké nízkofrekvenční basy, nebo ULT2, chcete-li si užít výrazné a rytmické basy.

Reprodukce autentického zvuku

Při kompresi původního zdroje hudby se ztratí její vysokofrekvenční prvky, které skladbě dodávají bohatost a detail. Naše technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE™) tyto prvky věrně obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se blíží původní nahrávce.

Přesně takový zvuk, jaký si přejete

Přizpůsobte zvuk na míru svým osobním preferencím. Vyberte si z nabídky předvoleb tak, aby kvalita zvuku odpovídala žánru hudby, kterou posloucháte. Nebo si vytvořte a uložte své vlastní předvolby pomocí funkce ekvalizéru v aplikaci Sony-Headphones Connect.

Funkce sledování hlavy

Při použití s kompatibilními smartphony a službami vytváří funkce sledování hlavy realistický a přesvědčivý zážitek z poslechu automatickou úpravou zvukových polí tak, aby kompenzovala pohyb vaší hlavy. Zvuky jsou přesně sladěny s obrazovkou smartphonu, a to i když se hýbete. Díky tomu vás sledování zcela vtáhne.

Certifikovaná sluchátka pro přizpůsobený zážitek

Sluchátka s certifikací 360 Reality Audio a aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní optimalizovat zvukový prožitek pomocí analýzy tvaru vašich uší a vychutnat si podmanivou hudbu.

360 Spatial Sound Personalizer

Díky aplikaci Sony | 360 Spatial Sound Personalizer si můžete vychutnat optimalizovaný zvukový zážitek. Aplikace zachycuje a analyzuje tvar ucha, takže vám sluchátka po připojení k televizorům BRAVIA XR vytvoří prostorové zvukové pole na míru.

Technologie Dolby Atmos pro skvělé zážitky

Díky bezdrátovému vysílači WLA-NS7 od Sony připojenému k televizoru BRAVIA XR vytvoří kolem vás sluchátka ideální uspořádání virtuálních reproduktorů, takže si můžete naplno vychutnat technologii Dolby Atmos. Nechte se pohltit scénou a ocitněte se přímo ve středu dění.

Využijte výkon naplno. Jen vy a vaše hudba.

Díky technologii duálního snímače hluku a integrovanému procesoru V1 posouvají sluchátka ULT WEAR digitální potlačení okolního hluku na vyšší úroveň. Nyní můžete skutečně přestat vnímat okolní svět a užívat si párty pro jednoho – jen vy a vaše hudba.

Více hudby, méně pozadí

Díky dvěma mikrofonům v každé mušli a technologii duálního snímače šumu k zachycení okolního zvuku můžete blokovat vnější hluk, ať už jdete kamkoli, takže to jediné, co slyšíte, je vaše hudba.

Poslouchejte chytřeji

Integrovaný procesor V1 pomáhá eliminovat externí zvuk a přináší malou prodlevu zpracování, díky čemuž je potlačení okolního hluku efektivnější, než kdykoli předtím.

Utište vítr

Struktura pro redukci šumu větru kolem mikrofonu snižuje šum pozadí a zachovává čistotu konverzací i hudby, kterým se můžete bez rušení věnovat.

Přirozenější okolní zvuk

V režimu okolního zvuku umožňují sluchátka ULT WEAR díky přesným mikrofonům s dopřednou a zpětnou vazbou zachytit více okolního zvuku, takže si můžete vychutnat přirozený poslech a zároveň zůstat ve spojení se svým prostředím. Mimo to vám aplikace Sony | Headphones Connect umožňuje upravovat okolní zvuk na 20 úrovních či využít nastavení Focus on Voice (zaměření na hlas) k chatování bez nutnosti sundat si sluchátka.

Funkce adaptivního nastavení zvuku automaticky upraví nastavení podle toho, co zrovna děláte

Adaptivní nastavení zvuku je chytrá funkce, která zjistí, kde se nacházíte a co děláte, a poté upraví nastavení pro okolní zvuk tak, aby zajistila ideální zážitek z poslechu. Dokonce rozpozná polohy, které často navštěvujete, jako je vaše pracoviště, tělocvična či vaše oblíbená kavárna, a přepíná zvukové režimy, aby odpovídaly situaci.

Vynikající zvuk, vytříbený design

Sluchátka ULT WEAR jsou navržena tak, aby se přizpůsobila vašemu stylu. Senzační, pohodlná a zkonstruovaná pro působivý, vysoce kvalitní zvuk.

Navržena pro zvuk

Stylový design sluchátek ULT WEAR je nejen funkční, ale také skvěle vypadá. Mechanická konstrukce je navržena tak, aby izolovala zvuk z okolí a zajistila prvotřídní poslech a čisté hlasové hovory i v hlučných prostředích.

Dokonale padnou a udrží hudbu uvnitř

Hladké náušníky využívají jedinečný proces tepelného zpěnění, který omezuje zvrásnění a zajišťuje vyváženější přítlačnou sílu. Tím zvyšuje pohodlnost nošení a přispívá k výjimečnému akustickému výkonu.

Skládací provedení je velmi praktické

Sluchátka lze složit, takže se výborně vejdou do kompaktního pouzdra.

Pouzdro na přenášení pro snadné cestování

Dodávané přenosné pouzdro je odolné a obsahuje kabel, který lze při poslechu připojit.

Aby vám nedošla energie

S výdrží baterie až 30 hodin1 budete mít dostatek energie k celodennímu poslechu a ještě dlouho do noci. A potřebujete-li rychle dobít baterii, tříminutové rychlé nabíjení vám zajistí dalších až 90 minut přehrávání navíc.
Při vypnutém potlačení okolního hluku vydrží baterie až 50 hodin.

Stvořeno pro pohyb s vámi

Sluchátka ULT WEAR vynikají funkcemi, tvarem i vlastnostmi. Snímač pozastaví přehrávání hudby, když si je sejmete, a znovu hudbu spustí, jakmile si je nasadíte, zatímco technologie Bluetooth® vám umožní spárovat sluchátka se dvěma zařízeními současně. Ideální pro každodenní použití.

Okamžité pozastavení. Okamžité přehrávání.

Stačí sluchátka sejmout z hlavy a hudba přestane hrát, protože kapacitní snímač pozná, kdy je máte nasazená. Snímač také zlepšuje přesnost detekce a vzhled sluchátek. Když si sluchátka znovu nasadíte, hudba se opět začne přehrávat.

Křišťálově čisté konverzace

S technologií Precise Voice Pickup, strukturou pro redukci šumu větru a mikrofony se schopností tvarovat paprsek k zachycení vašeho hlasu si budete užívat čistší hovory a lepší konverzace.

Vícebodové připojení

K dosažení naprostého pohodlí lze tato sluchátka Bluetooth spárovat se dvěma zařízeními Bluetooth současně. Při příchozím hovoru tak sluchátka poznají, které zařízení vyzvání, a automaticky se připojí ke správnému.

Ovládejte pomocí hlasu

Získejte nápovědu bez použití rukou. Stačí aktivovat preferovaného hlasového asistenta1 vyslovením slov „Hey Google“ nebo „Alexa“. Poslouchejte hudbu, spojte se s přáteli, dostávejte upozornění, nastavte si připomenutí a další. Hlasem můžete ovládat i funkce sluchátek, jako je potlačení okolního hluku.

Rychlý přístup

Zkratka k vaší hudbě pomocí jednoduchých klepnutí – bez nutnosti sahat na smartphone. Jednoduše si užívejte hudbu bez námahy.

Ovládání na dosah ruky

Změňte skladbu, upravte hlasitost a přijměte nebo uskutečněte hovor klepnutím nebo přejetím prstem po dotykovém panelu na boční straně sluchátek. Potřebujete rychle slyšet hlasy nebo zvuky kolem sebe? Stačí položit ruku na kryt a okamžitě se sníží hlasitost hudby, takže uslyšíte okolní zvuk.

Najděte svá sluchátka pomocí funkce Fast Pair

Sluchátka ULT WEAR umožňují rychlé a snadné spárování jedním klepnutím se zařízeními, která podporují technologii Bluetooth a používají systém Android. Můžete se dokonce podívat, kam jste je naposledy položili.

Snadné spárování s počítačem

Funkce rychlého párování umožňuje rychle a snadno spárovat sluchátka s notebookem, stolním počítačem nebo tabletem používajícím systém Windows 11 nebo Windows 10. Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 11 nebo Windows 10 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování.

Parametry

Provedení Přes hlavu
Uložení Uzavřená
Frekvenční rozsah 5-20 000 Hz
Impedance 32 Ohmů přes kabel
Mikrofon soustava více mikrofonů, všesměrové mikrofony pro použití jako hands-free
Velikost měniče 40 mm s neodymiovým magnetem
Přenos signálu Bezdrátové připojení přes Bluetooth 5,2. Podpora LDAC, AAC a SBC audio formátů a A2DP, AVRCP, HFP, HSP profilů, nebo audio kabel (1,2m délky, jednostranný s pozlaceným L jack konektorem)
Funkce ULT pro zvýraznění basů, Podpora a dodatečné nastavení v aplikaci Sony Headphone Connect, ANC - aktivní potlačení okolního hluku s technologií Dual Noise senzor, Ambient sound mód, DSEE upscaling, asistentů Google Assistant, Siri a Alexa
Hmotnost 255 g
Baterie Výdrž na baterii až 30 hodin s ANC a až 50 hodin bez ANC - dobíjení přes USB, na max. nabití 3,5 hodiny. Funkce Quick charge zajistí až 5 hodin přehrávání po 10 minutách nabíjení
Barva Lesní šedá
Obsah balení Přenosné pouzdro, nabíjecí a audio kabel (1,2m délky, jednostranný s pozlaceným L jack konektorem)

Vhodné příslušenství

Nabíječka USB Sony UCH20 bulk

Nabíječka USB Sony UCH20 bulk

Originální Sony nabíječka s jedním USB-C výstupem a výkonem až 7,5W

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace